Już prawie poradziłam sobie z nerwicą w krótkim czasie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez katia28 11 lut 2007, 20:19
dziekuje Ci Aniu!!! :)

przez Ania1987 11 lut 2007, 20:29
Nie ma za co, polecam się na przyszłość !?:smile: Powiedz mi jak Ty czujesz się po Doxepinie?

przez katia28 11 lut 2007, 20:41
bralam doxepin tylko jedna tabletke na noc 10 mg,teraz jestem na etapie odstawiania i biore co drugi dzien,ja wogole nie czulam jego dzialania,moze dlatego ze bralam go pomocniczo z aldepinem od depresji,teraz biore lorafen,podobno silny lek i silnie uzalezniajacy,ale tez mam wrazenie ze to na mnie nie dziala:( jak ja chcialabym w koncu zaczac zyc bez tabletek,bardzo boje sie ze bede musiala je brac do konca zycia,a ja chce miec dzieci...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ania1987 11 lut 2007, 21:20
Masz ten sam problem, co ja(też chcę mieć dzieci-również z tego powodu chciałam odstawić tabletki). Ale lekarz powiedział mi, że powinnam je brać i teraz uważam że ma rację bardzo możliwe, że przez to moje samodzielne odstawianie tabletek teraz czuję się 100 razy gorzej (tylko mi się w lato wydawało, że jestem zdrowa-gdybym ich nie odstawiła to nie przeżyła bym takiego spadku z pełni życia z powrotem do podziemi). Liczę, że psychoterapia przyniesie jakieś rezultaty, uwierz mi, że każdy wolałby żyć bez tabletek

przez agawa 13 lut 2007, 10:26
Witam, jestem na forum od niedawna, leczę się dokładnie od 6 grudnia 2006r. Biorę seroxat i chodzę na terapię, chociaż byłam bardzo przeciwna braniu leków, ale mój stan był taki, że zgodziłam się na wszystko. Mam dwoje małych dzieci, muszę dla nich żyć i funkcjonować normalnie. Kiedy lek zaczął działać moje życie zmieniło się o 180 stopni, byłam szczęśliwa i pełna życia, ale bywa niestety, że mam doła, czuję się niepewnie i boję się że to co było przed grudniem powróci. Nie chcę tego, chcę zabić tę NERWICĘ raz na zawsze! Jestem trochę rozczarowana moją terapią, ponieważ to ja ciągle mówię a moja terapeutka tylko słucha, żadko kiedy coś odpowiada. Czasami mam wrażenie, że to ona przyszła do mnie po pomoc, a nie ja do niej. Boję się również tego, że bez leków nie będę mogła funkcjonować, dlatego proszę porozmawiajcie ze mną na ten temat. Bardzo mocno wszystkich pozdrawiam.

przez Ania1987 13 lut 2007, 12:56
Będziesz mogła funkcjonować bez leków, na pewno. Bądź szczerz ze swoją terapeutką, powiedz jej co myślisz, nie bój się tego, z kim masz być bardziej szczerz jak nie z nią!? Nie bój się odrzucenia, ona jest po to żeby Cię wyciągnąć z nerwicy i jeśli jest dobrym terapeutą to na pewno weźmie pod uwagę Twoje słowa i się nie obrazi!!!(chyba że jest złą to co innego, wtedy musisz ją szybko zmienić). Najważniejsze żebyś z każdym dniem czuła się lepiej, masz dla kogo żyć i zdrowieć więc trzeba to zrobić! Trzymam kciuki :D

przez wiatr 13 lut 2007, 13:59
Witam Cię katia 28
katia28 napisał(a):a jak wy to robicie ze wracacie do zdrowia???
,każdego dnia walczę z nią, potykam się, ale tak bardzo chcę być silna i wolna, podnoszę sie i dalej walczę bo chcę żyć normalnie. I nie poddam się. Choćby niewiem co. :shock: Pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

TABLETKI

przez edyta26 13 lut 2007, 15:57
ANIA1987--UWAZAM, ZE W MOIM PRZYPADKU LEKI "SIEDZĄ " W MOJEJ GŁOWIE. CZASAMI ZASTANAWIAM SIE CZY RZECZYWISCIE MI POMAGAJĄ CZY TYLKO "WBIŁAM" SOBIE FAKT, ŻE MUSZĄ MI POMÓC. JEDNE LEKI ODSTAWIŁAM BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH. DRUGI LEK ZACZĘŁAM REDUKOWAC DO MINIMUM I NADAL CZUJE SIE DOBRZE. UWIERZYŁAM WE WŁASNE SIŁY!!!!!

przez Ania1987 14 lut 2007, 00:19
No właśnie i to najważniejsze wierzyć we własne siły. :D Moja psychiatra powiedziała mi ze miałam tak małą dawkę leku, że zastanawia się czy to przypadkiem nie było tak, że to świadomość, że je brałam mi pomagała, a nie one. :?

przez IceMan 14 lut 2007, 00:39
Ania1987 napisał(a):że to świadomość, że je brałam mi pomagała, a nie one. Confused

I tak mogło być. Bo wiara czyni cuda! Więcej pomaga jeśli wierzysz że będziesz zdrowa niż to że bierzesz leki :D
Przyjaciel forum

przez wiatr 14 lut 2007, 09:29
Piotrek napisał(a):Bo wiara czyni cuda

wiara, wiara, jeśli coś bardzo bardzo pragniemy osiągamy. To tylko zależy od nas samych. :shock: Pozdrawiam.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Ania1987 14 lut 2007, 10:45
No właśnie ja dzisiaj postawiłam sobie za cel iść do sklepu i kupić prezent walentynkowy mojemu chłopakowi i się udało, (chociaż trochę się nacierpiałam). Ale WIERZYŁAM, że mi się to uda i się udało, jestem teraz bardzo zadowolona :D :D :D

przez wiatr 14 lut 2007, 10:58
Cieszę się razem z Tobą :lol: :lol: :lol: . Prawda,że wiara czyni cuda ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 14 lut 2007, 16:59
Obrazek
wiatr napisał(a):Cieszę się razem z Tobą Laughing Laughing Laughing . Prawda,że wiara czyni cuda Wink

... i postępy. Cieszę się też z tego. Pozdrówka :D
Przyjaciel forum

Sortuj wg