Wyszlam z depresji. Znalazlam skuteczna metode.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Jenny001 17 lut 2011, 16:10
U mnie problem zaczal sie 3 lata temu po urodzeniu syna. Teraz wiem, ze dopadla mnie depresja poporodowa. Zamiast cieszyc sie dzieckiem, nie chcialo mi sie zyc. I tak to trwalo i trwalo. Byly lepsze i gorsze dni. Maz pracowal, a ja "dusilam" sie w domu z malym. W styczniu moj maz znalazl ogloszenie w prasie odnosnie gabinetu w ktorym likwiduje sie glod nikotynowy. Udalo mu sie zerwac z nalogiem juz po jednym zabiegu. Okazalo sie, ze gabinecie lecza tez depresje. U mnie problemem byla depresja, mysli samobojcze, bezsennosc i migreny. Postanowilam, ze sprobuje. Po 2, godzinnych zabiegach zaczelam miec lepszy humor i bardziej cieszyc sie zyciem. Po 4 ustapily migreny. Sen tez mi sie poprawil, choc jeszcze czasami zdarzaja mi sie nieprzespane noce. Ale to chyba wynika z charakteru, wszystkim sie stresuje. W sumie wzielam 6 zabiegow i z cala stanowczoscia stwierdzam, ze nareszcie, po 3 latach wyszlam z depresji. Zainteresowanym z Warszawy podaje numer tel. do gabinetu - *** *** ***. Mysle, ze warto sprobowac, tym bardziej, ze efekty zauwaza sie bardzo szybko. Jesli macie pytania to chetnie odpowiem. Jestem tak szczesliwa, ze chetnie sie ta moja radoscia z Wami podziele. Pozdrawiam !!!
Ostatnio edytowano 18 lut 2011, 19:54 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto nr telefonu -reklama gabinetu

przez why so serious 18 lut 2011, 16:46
Powiedz nam na czym polegają te zabiegi i ile kosztują?

przez LitrMaślanki 18 lut 2011, 19:55
Jenny001, Wiec opisz swoje szczęście bez reklamowania gabinetu za pomocą numeru telefonu .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GG7 18 lut 2011, 20:15
Posty reklamowe powinny być nagradzane "banem" ... zwłaszcza , że to 1 post ...
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez LitrMaślanki 18 lut 2011, 20:19
GG7, nie można zakładać ,że to 100% reklama ,może na prawdę ktoś chce się podzielić wiadomościami o swoim sukcesie .
LitrMaślanki

przez dogomaniaczka 18 lut 2011, 20:21
GG7, właśnie z uwagi,że to 1 post, trzeba na to spojrzeć tak, że ktoś nie zna zasad panujących na forum i dać mu szansę się poprawić.
dogomaniaczka

przez GG7 18 lut 2011, 20:23
Nie chce mi się tłumaczyć , dalej .. End
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez dogomaniaczka 18 lut 2011, 20:26
GG7, jaknie kończysz to nie zaczynaj ;)
dogomaniaczka

przez linka 18 lut 2011, 20:59
GG7, zaraz zaraz chwileczkę.....zdajesz sobie sprawę że akurat na tym forum reklamowanie gabinetów psychologicznych NIE JEST zabronione??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 18 lut 2011, 21:06
linka, ale to powinna być oferta w dziale ofert ,nie próba manipulacji czytelnikiem.
PS
zaczynam zastanawiać czy nie był to mój błąd :mrgreen: ?
LitrMaślanki

Sortuj wg