Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez amelia83 17 wrz 2014, 18:16
czarnobiała mery, izaa, cieszę się strasznie :105: bede pracowałam 3-4 dni w tyg a 3 w szkole tak będzie teraz to wyglądało
czarnobiała mery, robisz sobie przerwe? izaa, nie dziękuję kochana
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 18:18
amelia83, teraz będę się bronić niedługo na jednym kierunku, a na drugim mam dziekankę do lutego :smile:

przez izaa 17 wrz 2014, 18:23
Jeżeli mówicie o szkole to powiem wam, że ręce opadają mi jak uczę dzieciaki :lol: . Połowę ocen które wystawiam to oceny niedostateczne. Tłumaczę im najłatwiej jak się da, ale wolą przespać lekcję niż się nauczyć. Nie chcą też być aktywni na zajęciach, widać też że nie powtarzają wcześniejszego materiału w domu. Potem sie skarżą że nic nie rozumieją :D nie maja w ogóle pokory

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 18:25
izaa, mamy takie same doświadczenia ;) A masz teraz praktyki w szkole czy już pracujesz?

przez izaa 17 wrz 2014, 18:27
Praktykę :P

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 18:27
izaa, to powodzenia, Iza :smile:

przez Zebrec 17 wrz 2014, 20:40
Dokładne wyczyszczenie laptopa dzięki czemu wygląda jak nowy, a ma prawie 6 lat. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez wiejskifilozof 17 wrz 2014, 21:21
Jazda na rowerze.

przez carlosbueno 17 wrz 2014, 21:50
izaa napisał(a):Jeżeli mówicie o szkole to powiem wam, że ręce opadają mi jak uczę dzieciaki :lol: . Połowę ocen które wystawiam to oceny niedostateczne. Tłumaczę im najłatwiej jak się da, ale wolą przespać lekcję niż się nauczyć. Nie chcą też być aktywni na zajęciach, widać też że nie powtarzają wcześniejszego materiału w domu. Potem sie skarżą że nic nie rozumieją :D nie maja w ogóle pokory

Bo szkoła nie powinna być obowiązkowa no może podstawówka co najwyżej i nic więcej dalej powinna być płatna a głównie to uczyć zawodów. Ja jestem całym sercem za olewającymi szkołę niech tylko Ci zdolni z przedmiotów ścisłych ewentualnie kandydaci na medycynę się uczą reszta do roboty. :mrgreen: ja żałuje że nie rzuciłem szkoły po podstawówce bo nigdy mi się do niczego nie przydała.
Największy Forumowy Maruda

przez Saraid 17 wrz 2014, 21:54
słoneczny dzień :D
Saraid

przez bei 17 wrz 2014, 22:05
carlosbueno napisał(a):
izaa napisał(a):Jeżeli mówicie o szkole to powiem wam, że ręce opadają mi jak uczę dzieciaki :lol: . Połowę ocen które wystawiam to oceny niedostateczne. Tłumaczę im najłatwiej jak się da, ale wolą przespać lekcję niż się nauczyć. Nie chcą też być aktywni na zajęciach, widać też że nie powtarzają wcześniejszego materiału w domu. Potem sie skarżą że nic nie rozumieją :D nie maja w ogóle pokory

Bo szkoła nie powinna być obowiązkowa no może podstawówka co najwyżej i nic więcej dalej powinna być płatna a głównie to uczyć zawodów. Ja jestem całym sercem za olewającymi szkołę niech tylko Ci zdolni z przedmiotów ścisłych ewentualnie kandydaci na medycynę się uczą reszta do roboty. :mrgreen: ja żałuje że nie rzuciłem szkoły po podstawówce bo nigdy mi się do niczego nie przydała.

carlosbueno, to może od razu w podstawówce róbmy selekcje na tych którzy są godni kształcenia (maja nadzianych rodziców którzy opłaca im przyszłą edukacje) i tych którym łaskawie pozwoli się by nauczyli się pisać, czytać i liczyć :roll: .
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

przez Iruna 17 wrz 2014, 22:17
"Z niczego nie ma Nic" Jak powiadała Świątkowa ... "Cholonka" polecam ...
Ausgebombt ...

przez wiejskifilozof 18 wrz 2014, 13:43
Zaproponowałem koleżance lat 36,że jej zrobię nagie fotki.Dobrze ją to,ubawiło.

przez kupmitrumne 18 wrz 2014, 20:58
Trufel !

Sortuj wg