Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez deader 14 mar 2014, 15:39
zmęczona_wszystkim, jak dla mnie jest różnica pomiędzy relacjami z eksperymentów z różnymi substancjami, a radosnym opisywaniu wciągania nieustannie tego samego. Tak jak różne jest dla mnie rekreacyjne próbowanie win z różnych rejonów świata i codzienne upadlanie się "Mocną Wiśnią".
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 14 mar 2014, 15:48
zmęczona_wszystkim, Poczułam się dotknięta ;) Nie pochwalam zachowania Oli i ją nie raz zganiłam, ale również broniłam jej, gdy moim zdaniem niektórzy użytkownicy posuwali się do prowokacji i żądali jej usunięcia.
Moderator

Wkurza mnie:

przez Etna 14 mar 2014, 15:49
Ten zapach, niech to się skończy :( :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Bukowski 14 mar 2014, 16:16
alfaArietis napisał(a):Ten zapach, niech to się skończy :( :cry:

jaki zapach?
Bukowski

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 14 mar 2014, 18:02
Hipokryzja i podwójne standardy na forum. Jednych ściga się za "promowanie" narkomanii, a innych, którzy bardzo często opisują swoją lekomanię, ale i inne "polepszacze", klepie się po główce i miło do nich uśmiecha. Niektórym dostają się bany za byle co, a inni, chociaż mówią wiele obraźliwych rzeczy, nigdy nie dostają ostrzeżeń. Nawet nie chce mi się zgłaszać postów.

Chodzi oczywiscie o mnie . OK .
Jesli to co wczoraj napisałem skłoniło chociaz jedną osobe do ćpania MXE+THC to bardzo przepraszam .
I jesli Ty jestes tą Osobą w takim razie prosze Szanowną Moderację o potraktowanie mnie bardzo surowo ( zupełnie tak jakbym było nowicjuszem na Forum )i jesli zgrzeszyłem danie mi OSTRZEZENIA.
Paweł.
" Bany za byle co ", napisałas
A ja Ci powiem,że następnym razem jak cos takiego napisesz to zastanów sięd dłużej i głębiej .
Ostatnio edytowano 14 mar 2014, 18:09 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 14 mar 2014, 18:09
Ja tylko dodam , że Ola ma osta nie za propagowanie nadużywania leków, ale za wyzwanie kilku osób.
Moderator

Wkurza mnie:

przez bei 14 mar 2014, 21:41
że jestem taka nieogarnięta :bezradny:
i że ciągle mam pecha :why:
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

Wkurza mnie:

przez DwaGuziki 14 mar 2014, 21:48
Co mnie wkurza .. Moja zidiociała teściowa ... :evil:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 14 mar 2014, 21:50
deader napisał(a):zmęczona_wszystkim, jak dla mnie jest różnica pomiędzy relacjami z eksperymentów z różnymi substancjami, a radosnym opisywaniu wciągania nieustannie tego samego. Tak jak różne jest dla mnie rekreacyjne próbowanie win z różnych rejonów świata i codzienne upadlanie się "Mocną Wiśnią".

Nowomowa. W taki sposób można wybronić wszystko. :shock: Ja zbyt wielkiej różnicy nie widzę. Rekreacja....

-- 14 mar 2014, 21:54 --

Kalebx3 napisał(a):
" Bany za byle co ", napisałas
A ja Ci powiem,że następnym razem jak cos takiego napisesz to zastanów sięd dłużej i głębiej .

Sugestię o dłuższym zastanowieniu się nad tym, co piszesz zachowaj dla Siebie, bo w przeciwieństwie do Ciebie mój umysł zachowuje trzeźwość. Może nie zajarzyłeś, że w drugiej części mojej wypowiedzi chodziło o obrażanie innych, pisanie wyzwisk, poniżaniu określonych grup, itp., i do tego właśnie odnosiły się "bany za byle co".

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 14 mar 2014, 21:56
zmęczona_wszystkim, To masz pretensje do użytkowników , czy do moderacji?
Moderator

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 14 mar 2014, 22:00
Nie mam pretensji. Po prostu po pewnym okresie przebywania na forum widzę określone zachowania, które niekiedy mnie rażą, ale jeśli padło stwierdzenie, że ostrzeżenie dla AddictGirl było za wyzwiska, to rozumiem to.

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 14 mar 2014, 22:01
Może nie zajarzyłeś, że w drugiej części mojej wypowiedzi chodziło o obrażanie innych, pisanie wyzwisk, poniżaniu określonych grup, itp., i do tego właśnie odnosiły się "bany za byle co".

no to podaj przykłady , a nie ogólnikami sypiesz .
Według mnie to trzeba nieżle nawywijać ,żeby wylecieć ,, a i wczesniej ile ostrzeżeń słownych idzie zanim pójdą formalne. Do Bana to Ci daleko .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 14 mar 2014, 22:06
Ano ogólnikami, bo wszystkie przykłady rozrzucone są na przestrzeni całego mojego pobytu na forum. Nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo wcześniej, ale po pewnym czasie zaczyna się mieć niektórych rzeczy dość.

Wkurza mnie:

przez Auman 14 mar 2014, 22:07
Wkurza mnie, że ludzie nie rozumieją idei która przyświeca moim działaniom.
Auman

Sortuj wg