Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Arhol 28 lut 2014, 17:00
Armieee gimbusów,albo to ja jestem jakiś niedojebany a to dzisiejsza młodzież je "ok"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez bedzie.dobrze 28 lut 2014, 17:28
cały świat! Szczególnie szczęsliwi ludzie..nawet moja radosna świnka morska! Zawiść aż kipi we mnie.

Wkurza mnie:

przez fleuve 28 lut 2014, 18:49
wkur*wia mnie dziś niemiłosiernie wszystko, teraz też coraz gorzej i coraz bardziej a najbardziej mnie wkurwiają osoby które gówno wiedzą, gówno widzą gówno rozumieją i w swojej jebanej ignorancji roszczą sobie prawo do mówienia mi tego co jest słuszne, co jedt dobre i ogólnie co "mogłabym" zrobić, o wy kurwy, o wy chuje jak mnie wszystko denerwuje. :( bardzo nie lubię tej złośćić i nie lubię się złościć w ogóle

o /cenzura/. rozpierdolić coś chcę. rozpierdolić, tylko już nie siebie tylko kogoś. o żesz /cenzura/, skąd to wszystko przychodzi, hehe ;)
fleuve

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez bedzie.dobrze 28 lut 2014, 19:51
fleuve, jak Ci sie ladnie zrymowalo "o wy kurwy, o wy chuje jak mnie wszystko denerwuje." :D

Wkurza mnie:

przez Steviear 28 lut 2014, 19:57
Wkur wiaj ą mnie moje sny. Dzisiejszy sprawił że cały dzień mam niesmak taki...
Wgl czułam się dziwnie. Jak wstałam to zapisałam 2 kartki a4 by spisać to.. Choć i tak z każdą sekundą pamiętałam coraz mniej!
Ale to uczucie kiedy otworzyłam po raz n- ty oczy :shock: Ale tym razem bardziej świadomie...
Wkurwia mnie to uczucie!
Sny. I to ile energii na nie idzie, kiedy śpię. Oraz to,że zdarza mi się mieszać rzeczywistość ze snami. Zastanawiam się co robiłam naprawdę, a co mi się śniło. Wszystko jest często tak bardzo w nich rzeczywiste..
Steviear

Wkurza mnie:

przez macieywwa 28 lut 2014, 19:59
fleuve napisał(a):wkur*wia mnie dziś niemiłosiernie wszystko, teraz też coraz gorzej i coraz bardziej a najbardziej mnie wkurwiają osoby które gówno wiedzą, gówno widzą gówno rozumieją i w swojej jebanej ignorancji roszczą sobie prawo do mówienia mi tego co jest słuszne, co jedt dobre i ogólnie co "mogłabym" zrobić, o wy kurwy, o wy chuje jak mnie wszystko denerwuje. :( bardzo nie lubię tej złośćić i nie lubię się złościć w ogóle

o /cenzura/. rozpierdolić coś chcę. rozpierdolić, tylko już nie siebie tylko kogoś. o żesz /cenzura/, skąd to wszystko przychodzi, hehe ;)

Łoo fuck..piekny opis wkurwa :mrgreen: bez kija nie podchodź :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Wkurza mnie:

przez dar 28 lut 2014, 20:39
Chwilami cholernie denerwuje mnie idealizm. Świat nie okazuje się taki jak powinien być, znikomo spotykają mnie te "idealistyczne" przypadki a non-stop te sprzeczne z ogólnym standardem zasad, moralności itp. Zastanawiam się czego już mam bardziej dość, idealizmu czy tego świata.... niestety świata nie zmienię :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 28 lut 2014, 23:20
Sklep Defekt - wchodzę z myślą, że markowe ciuchy będą miały jakieś drobne defekty, typu mała dziurka, plama itp. Znajduję na wieszaku ekstra rurki i... okazuje się, że szew jest pęknięty na tyłku od pasa aż do kroku. Obrazek Jakby tego było mało, takie same "defekty" miały każde spodnie, jakie mi się spodobały. Wtf?! Na cholerę komu spodnie, które wyglądają są na tyłku jak mocno porwane rajstopy?! http://bi.gazeta.pl/im/4/6952/z6952334Q.jpg nie żartuję - naprawdę wyglądały podobnie :evil: :evil:

Wkurza mnie:

przez khaleesi 28 lut 2014, 23:47
Wkurza mnie, ze ludziom brakuje odwagi by powiedzieć coś prosto do kogoś Obrazek
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 28 lut 2014, 23:48
khaleesi, krzesłem jego/ją :mrgreen:

Wkurza mnie:

przez deader 01 mar 2014, 13:21
Że głupiego Ketonalu bez recepty nie spzedają :evil: Jeszcze rozumiem że tramal trzymają pod kontrolą, ale czy da się naćpać ketonalem..?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Rebelia 01 mar 2014, 13:25
ale czy da się naćpać ketonalem..?

Mówią, że wszystkim się da, ale nie odnotowałam ;)

Wkurza mnie:

przez magnolia84 01 mar 2014, 13:40
ten obrazek wzbudza we mnie mieszane uczucia... z jednej strony śmieszny ale z drugiej - tak właśnie często bywa w życiu.... :?
Obrazek
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Tyrr 01 mar 2014, 13:50
Nocki w robocie, po których ostatnio bardzo źle mi się śpi
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Sortuj wg