[Zielona Góra]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Zielona Góra]

przez syś 28 sty 2014, 13:36
cześć wszystkim
jestem pierwszy raz na forum, mieszkam w zg i choruje od około 2lat, choć tak naprawdę nie dawno przyznałam się przed sobą do swojej choroby. Zaczełam szukac po necie grup wsparcia, jakichś optymistycznych wpisów pt 'wyleczyłem się', 'wygrałem', 'jestem zdrowy', nic nie znalazłam, mam nadzieję że po prostu źle szukam. Powiedzcie do jakich lekarzy w zg chodzicie? czy chodzicie na terapię czy tylko bierzecie leki? a może nie bierzecie leków? ja na razie się od nich bronię, czasem tylko ziołowe, melisa na codzień i magnez jak mi się przypomni... pozdro

[Zielona Góra]

przez EvilAngel22 30 sty 2014, 18:18
ja czekam na jakieś propozycje ...teoretycznie między 17 a 20 brak dyżurów ;) a dojechać z okolicy pewnej ( jakaś godzinka ) muszę .
Chętnych nawet sporo na spotkanie jak na ZG :) , ale mało kto podaje terminy kiedy mogą .

syś leki biorę , ale ja nie z ZG , lecz okolice i tam się leczę

[Zielona Góra]

przez safinio 06 lut 2014, 13:35
Witam!
Jestem z Zielonej Góry i już od dawna szukam osób, z którymi można by się spotkać i pogadać oraz wymienić doświadczenia.
Nerwica natręctw to jest coś inteligentniejszego od samego siebie, walka z nn. to walka z wiatrakami na szczerym polu wspomagane przez silny wiatr wiejący w jednym kierunku mającym na celu zdmuchnięcie przeciwnika, a w dodatku przeciwnik jest na śliskiej powierzchni, która jest mokra. Mnie to już przestało śmieszyć i zastanawiać, co działa na nn., co nie działa na nn., czy się przeciwstawiać czy nie wszystko jest gówno warte :why: .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Zielona Góra]

przez Midori 07 lut 2014, 17:25
syś, ja podobnie jak EvilAngel22 jestem z okolic ZG, więc co do lekarzy nic Ci nie doradzę. Kiedyś chodziłam na terapię, ale przestałam. Czekanie po kilka godzin w kolejce nie jest na moje nerwy. Ja mogłam przez jakiś czas powiedzieć, że wyzdrowiałam. Teraz sinusoida - raz lepiej, raz gorzej. Jakoś daję radę.
safinio, żadnej walki nie można nazwać walką z wiatrakami: dopóki się nie poddasz, możesz wygrać.

Co do spotkania, proponuję początek marca. Dokładnie jeszcze nie wiem w jakie dni, bo to zależy od mojego planu zajęć, który otrzymam pod koniec lutego. ;)
Midori

[Zielona Góra]

przez tereska5678 08 lut 2014, 00:16
Witam wszystkich, ja jestem z Zielonej Góry i też tutaj studiuję. No i ogólnie korzystałam w życiu z pomocy dwóch psychologów i jak dotychczas jednego psychiatry, w najbliższym czasie to się zmieni, czekam na wizytę. Z chęcią podzielę się doświadczeniem na pw. Sama mam depresje i chyba coś z fobii społecznej, nerwicy na pewno jeszcze nie wiem czekam na to co powie psychiatra...

[Zielona Góra]

przez sheox 04 mar 2014, 22:42
Cześć, też jestem z ZG. Z nerwica i agorafobią walczę od 4 lat, choć tak konkretnie uprzykrza mi życie od 2 :) Obecnie czekam na telefon odnośnie daty przyjęcia na oddział dzienny w poliklinice. Mam trochę mieszane uczucia, jeśli chodzi o terapię grupową, wiecie mówienie o swoich problemach grupie, ciężko będzie się przełamać... no ale kto nie ryzykuje ten... Grunt, żeby zacząć robić wszystko, aby powrócić do normalnego życia sprzed 4 lat :) Jeśli, ktoś chciałby pogadać, piszcie :) Chętnie się podzielę doświadczeniami.

[Zielona Góra]

przez Asper 26 mar 2014, 12:15
Polećcie mi proszę dobrego psychiatrę z ZG, pod kątem nerwicy natręctw i nerwic społecznej. Proszę o prywatną wiadomość.

[Zielona Góra]

przez EvilAngel22 22 kwi 2014, 13:21
Odbył się kiedyś taki zjazd w ZG?
Tak z ciekawości pytam;)

[Zielona Góra]

przez szrama 01 maja 2014, 00:02
Cześć. Też jestem z okolic zielonej góry mam depresję od kilku lat i kilka lat temu byłem u lekarza. Jedyną dobrą rzeczą były leki, ale jazdy szybko się skończyły bo się do nich przyzwyczaiłem. Sam sobie radzę, a w zasadzie nie radzę, ale staram się by w końcu było dobrze. Najgorsze jest to, że nie ma przy mnie nikogo kto by pomógł w trudnych chwilach, przez to stało się parę innych złych rzeczy. Cześć.

[Zielona Góra]

przez natalia_ 03 maja 2014, 20:23
Hej Zielona Góra, znacie/polecicie dobrego psychoterapeute w ZG? Potrzebny od zaraz :mrgreen: Mam emetofobię i musze zejść z antydepresantów, a to tylko w połączeniu z psychoterapią. Pozdro:)

[Zielona Góra]

przez adel 31 lip 2014, 09:19
moze jest ktos kto mialby ochote spotkac sie w realu :))))))
I'm toxic...

[Zielona Góra]

przez Davin 31 lip 2014, 09:25
O Zielonka ruszyła. ;) Niestety teraz ciężko mi się tam dostać. :bezradny:
Davin

[Zielona Góra]

przez adel 31 lip 2014, 09:28
Davin, studiujesz w Zielonej Gorze?
I'm toxic...

[Zielona Góra]

przez Davin 31 lip 2014, 09:30
adel, ja już za stary na studia. :mrgreen: Urodziłem się tam ale niestety nie idzie mi powrót tam.
Davin

Sortuj wg