[Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Bydgoszcz] Bydgoszcz i okolice

przez szyszekchory 24 cze 2008, 21:00
mieszkam blisko bydgoszczy.Jak ktoś chce mnie poznać to walić.lubię poznawać ludzi .mam 19 lat

przez szyszekchory 25 cze 2008, 18:12
Ja także jestem z bydgoszczy jak chcecie możecie pisać .lubię poznawać ludzi:-)

przez donatelka1978 08 lip 2008, 13:38
Nie wiem jak wy, ale ja często mam tak, że jak się źle czuję to nie chcę nikogo widzieć, zamykam się w pokoju albo idę z psem do lasu czasem tylko po to żeby móc sobie popłakać w spokoju. Ale może to dlatego że ludzie jakich dotychczas spotykałam są zdrowi i uznają depresję za lenistwo. Nie znałam do tej pory nikogo chorego w moim wieku. Zazwyczaj jak mówię że choruję od dziecka to ludzie się w głowę stukają i mówią że udaję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez donatelka1978 28 lip 2008, 17:44
Poszukuję bratniej duszy do pogadania i podtrzymania się wzajemnie na duchu ...

przez Anonim_5555 08 mar 2009, 22:02
Witaj donatelka ! jak długo masz tą depresję ? masz może cele w życiu ? oraz osobe godną do naśladowania czyli (Mentora) ? pozdrówka ;)
Wszystkie choroby są źródłem stresu.
z każdym dniem udoskonalam siebie i swoje życie ...

przez acetyloCoA 20 kwi 2009, 20:14
Ja też z Bydgoszczy i baardzo chętnie poznam inne osoby dręczone przez nerwicę. A co ze spotkaniem?? Aktualne?? Są chętni??
Kobieta musi wyglądać tak mądrze, by jej głupota była miłą niespodzianką.
Karl Kraus

przez zimno 05 maja 2009, 19:50
Jestem tutaj nowa.
Mam wrażenie że moje zycie to jedna wielka klęska.
Przypuszczam ze mam depresje, to na bank, wszechogarniajace uczucie smutku, beznadzieji, samotności, a do tego boję sie wszystkiego, boje sie ludzi, rozmow, pracy ( nie pracuje ) Mam bliska mi osobe (mialam??) ale wciaz sie klocimy nie dogadujemy, wciaz cos nie gra nie umiem nawet tego wytłumaczyc, jestesmy ze soba 2 lata. Nigdy nikomu o tym nie mowilam (on wie) nie mam znajomych, przyjaciol nawet kolezanek, nie mieszkam od urodzenia w Bydgoszczy. Nie radze sobie juz spedzam cały czas w domu przed komputerem, w łózku, nie chodze juz na rozmowy o prace, dla czystego sumienia pracy szukam ale boje sie co bedzie dalej, boje sie wszystkiego. Czy wy tez tak macie? :( Pozdrawiam jestem rowniez z Bydgoszczy. ... moj mail zimnoo@gmail.com milo mi do was dołączyc :(

[Dodane po edycji:]

mam koszmary w nocy, od ponad roku codziennie, wcześniej czasami tylko mialam zle sny, gdy mialam 12 lat juz zauwazono u mnie ze krzycze przez sen, ogolnie śnie codziennie kiedy tylko zasne pojawiaja sie przerożne sny ktore pamietam, krzycze, płacze przez sen. Nie mam zielonego pojecia skad mi sie to wzielo, gdy mam wieksze stresy kłotnie z bliskimi osobami to jest bardzo intensywne, ale gdy jest normalnie to te sny takze mi towarzysza. Co robic? spotkał sie ktoś z czyms takim?

przez hanusia-siusia 19 maja 2009, 16:55
:roll: jestem tu pierwszy raz. Nerwicy nabawiłam się na skutek stresu i mobbingu w firmie. Gdyby ktoś szukał uśmiechu - to zapraszam na zabawnego bloga - staramy się śmiać teraz tam, gdzie kiedyś płakalismy - "MY", czyli pracownicy, leczący się u psychologa.....

www.grottolaz.blog.onet.pl

Pozdrawiam wszystkich z Bydgoszczy.

przez vanderlei 26 maja 2009, 22:17
witam ,tez jestem z okolic bydgoszczy, zna ktos DOBREGO terapeute z bydgoszczy specjalizacja zaburzenia nerwicowo -lękowe?

zimno- nie przejmuj sie,musisz sie przełamac i isc po leki,bedzie ogromna poprawa a pozniej bedziesz pracowac z terapeuta i w koncu albo sie wyleczysz albo nie bedzie ci to w znacznym stopniu przeszkadzac..., narazie lęk dominuje u ciebie i ty sie mu przyporzadkowujesz,(lecz w krotce to minie :smile: ) mnostwo ludzi tak ma.:) pozdrawiam
vanderlei

przez silny6 19 cze 2009, 15:18
Witam wszystkich,również cierpię na nerwicę.Na początku miałem ataki lęku i paniki zupełnie bez powodu.
To jakoś się uspokoiło,gdyż biore już od trzech miesięcy magnez+B6.Z jednym się uporałem to teraz mam natrętne myśli.Nie biore leków,gdyż samemu trzeba zacząć z tym walczyć.Leki tylko maskują nerwicę,a nie leczą.Trzeba samemu pracować nad własną psychiką.Dodam,że walczę już prawie 3 lata.
Zaczęło się pod koniec sierpnia 2006 roku.Pochodzę z okolic Kruszwicy.
Pozdrawiam!

przez vanderlei 19 cze 2009, 16:13
silny6 jaki magnez stosujesz i w jakich dawkach ?
vanderlei

przez silny6 20 cze 2009, 00:33
Biorę magnez zdrovitu musujący z witaminą B6 w dawkach 300mg/dobę (optymalna dawka).
Do tego jeszcze potas dochodzi,ale nie w tabletkach ponieważ można przedawkować a to grozi zagrożeniem życia.
Tak więc zjadam sobie codziennie dużo pomidorów oraz pije soki pomidorowe,gdyż w pomidorze jest potas i co najważniejsze w naturalnych źródłach go nie przedawkujesz.A o to właśnie chodzi.
Ale teraz czasem mam natręctwa.Trzeba walczyć,nawet jak jest ciężko to się nie poddawać.
Głowa do góry.A ty jaki masz problem vanderlei?
Nerwica natręctw,nerwica lękowa?

przez dzidzius22 18 sie 2009, 09:34
witajcie :!: jestem z bydgoszczy i jestem nowa na tym forum.zanim napisze cos o sobie to najpierw dokladnie poczytam ten temat.pozdrawiam
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

przez Kinga:) 26 wrz 2009, 17:34
hej :) moim celem jest poznanie przyjaciół z nerwicą. Moje gg 7963803. Zapraszam

[Dodane po edycji:]

hej :) moim celem jest poznanie przyjaciół z nerwicą. Moje gg 7963803. Zapraszam

Sortuj wg