[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Łódz] Czy jest ktoś z Łodzi?

przez astalavista 18 wrz 2009, 22:00
cześć. ja jestem z okolic łodzi ,ale chętnie się z Wami spotkam. na czym polega takie spotkanie?

przez Mal Knox 18 wrz 2009, 23:00
Jeśli chodzi o takie spotkanie to też nigdy nie uczestniczylam,ale wydaje mi sie ze jakiejs specjalnej filozofii w tym nie ma:)Po prostu chodzi o to zeby miec z kim wyskoczyc na piwko czy soczek od czasu do czasu.Także napijemy sie ,pogadamy,nastawimy pozytywnie.Jak na razie chetnych jest 6 osób.
Moze ktoś kto dobrze zna Łdz może wskazać juz jakieś fajne,kameralne miejsce,do ktorego nawet ktos taki jak ja(dopiero przeprowadzam sie do łodzi i nie znam tego miasta kompletnie,nawet na piotrkowskiej nie bylam ;))trafi bezproblemowo?

przez Belt 19 wrz 2009, 09:18
Ja mysle , ze najlepiej by bylo umowic sie w jakims charakterystycznym miejscu (np. przy pomniku na Placu Wolnosci ) a potem pojsc w Piotrkowska i wstapic do pierwszego ogrodka, w ktorym bedzie troche mniej ludzi i jakis wolny wiekszy stolik.
Belt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcin88lodz 21 wrz 2009, 09:13
Belt jestem za:) w niku mam lodz ale jestem z okolic lodzi a plac wolności chyba każdy wie gdzie jest wiec by by to dobry wybór... no hcyba że ktoś ma inne propozycje.. ja ogólnie dostosuje sie do was wiec wybierajcie gdzie wam lepiej:) pozdrawiam

przez Belt 21 wrz 2009, 09:42
Ja niestety odpadam. Moze innym razem.
Belt

przez marcin88lodz 23 wrz 2009, 11:41
Więc jak z tym spotkaniem? Kto jest chetny? :)

przez Yennefer 23 wrz 2009, 14:06
Ostatnio z ,,multum" chętnych, na spotkanie przybył tylko Opty i ja. Teraz będzie pewnie tak samo, ale powodzenia.
Osobowość na granicy życia...

przez Mal Knox 23 wrz 2009, 23:23
ja jestem wciąż chetna,ale znowu wystapil maly problem.Mogę byc w Łodzi dopiero 7 mego,takze jezeli nie wytrzymacie to spotkajcie się beze mnie,ale wolałabym zebyście wytrzymali :smile: Przepraszam że tak przesuwam te terminy.
a co do wczesniejszych spotkan to wiadomo że jak ktos od poczatku marudzi ze to sie nie może udac to jasne ze sie nie uda.Mi bedzie bardzo milo nawet jesli jedna osoba przyjdzie.Ja się stawie nawet gdybym miala sama siedziec i sączyc to piwo;D.Pozdrawiam i prosze o odzew.

przez Lili-ana 24 wrz 2009, 12:44
może poczekajmy do tego 7mego, to niedużo dni... A jeśli Mal Knox znów nawali to się z nią nie umówimy więcej:P ;)
Lili-ana

przez Mal Knox 24 wrz 2009, 14:15
Dobra, dobra żeby udowodnic ze mi zalezy wyznaczam ostateczną datę spotkania na 30 wrzesnia o 18.00 pod tym pomnikiem,co chyba Belt wspominala.teraz proszę o potwierdzenie przybycia przez innych;D

przez Belt 25 wrz 2009, 09:08
Ja byc moze dolacze do Was pozniej :)
Belt

przez marcin88lodz 25 wrz 2009, 19:01
Ja potwierdzam swoje przyjście.. a co do godziny i dnia ustalmy taki żeby każdemu pasowało i żeby każdy chętny mógł przyjść... ja pisałem że dostosuję się do was bo mam ostatnio dużo czasu:) pozdrawiam

przez Mal Knox 25 wrz 2009, 21:13
Ja się troche boje tej 18.30 bo ciemno juz i zimno,a ja mam problem z poruszaniem się po Łodzi nawet w dziennym świetle;)Mam nadzieję ze ktos pomoże mi później w w wyznaczeniu najkrótszej trasy do domu;)

przez Lili-ana 25 wrz 2009, 22:12
Mal Knox pewnie że ktoś Ci pomoże, ja jestem rodowita łodzianka także bez problemu. A w jakich okolicach mieszkasz?
Lili-ana

Sortuj wg