[Białystok]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Białystok]

przez agenttomek 21 sty 2010, 22:56
witajcie!

rowniez jestem 100dentem,od okolo 2 lat cierpie na N-lekki napadowe. Obecnie zazywam od okolo 2 miesiecy citabax,velafax,mirtor i jakos funkcjonuje-mialem nawrot wlasnie w listopadzie i od tamtej pory jestem na prochach. Czulem sie "wolny" okolo roku czasu i nie potrzebowalem zadnej farmakologii. Teraz znow jestem rozerwany i to z 2x wieksza moca...
Wczesniej bralem cipramil i codziennie przez pare miesiecy sedam6 po ktorym czulem sie jak mlody Bog,ale kazdy wie co to za swinstwo. Zeszlem na oxazepam i odstawilem calkiem wszystko - wlasnie na owy rok ktory sie skonczyl 60 pare dni temu. Obecnie doraznie zazywam afobam ale tylko jak mam mocne napady-wtedy potrafie zazyc 3x0,50 i nawet to nie daje mi pelnej satysfakcji i luzu. Jednak wierze w to,ze bedzie dobrze i wyjde z tego.

paull nie czekaj!
uczeszczalem do Ś.P Dr Wandzla
obecnie prowadzi mnie Dr Chrzanowski - pierwsz wizyta 80 kolejne 60

przez darecki1292 22 mar 2010, 22:26
A mam prosbe o jakis adres lub kontak do tego doktora Chrzanowskiego bo ja rowniez potrzebuje pomocy specjalistow Z gory serdecznie dziekuje

przez yoshiko 22 mar 2010, 23:52
@darecki1292

Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów, z czystym sumieniem polecam Ośrodek Psychoterapii przy ul. Ciołkowskiego. Jestem już po 11-to tygodniowej terapii w tejże placówce. Cieszę się, że właśnie tam skierowałam się po pomoc. Cóż, może to wyglądać jak reklama, ale naprawdę dzięki lekarzom z tego ośrodka czuję się dobrze (i dzięki nakładowi mojej ciężkiej pracy rzecz jasna :-)

Może link do tej strony http://www.znanylekarz.pl/ pomoże Tobie wybrać lekarza prowadzącego. Na dole strony wybierz województwo i specjalizację, a potem wystarczy zapoznać się z opiniami o wybranych lekarzach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agenttomek 23 mar 2010, 10:46
darecki1292
pw z namiarem poszlo

przez nika_44 05 maja 2010, 19:49
Witajcie!!
Też jestem z Białegostoku. Na nerwicę lękową + depresję cierpię ok.20 lat. Na początku była nerwica lękowa, bez leków. Próbowałam sobie sama z tym poradzić. Potem już niestety zaczęłam szukać pomocy u psychiatrów.
Nawet nie wiecie ile ich poznałam i ile gabinetów odwiedziłam. Obecnie od kilku lat jestem pod opieką dr Jankowskiej. Wspaniała lekarka. Doszłam do wniosku, że leki to nie wszystko, przestają mi momentami pomagać, a większych dawek nie chcę brać.
Chciałabym gdzieś się zapisać na psychoterapię. Wiem, że jest coś na ul. Ciołkowskiego. Nie byłam tam jeszcze i nie dzwoniłam. Czy są jeszcze jakieś inne gabinety mające podpisaną umowę z NFZ????
Kiedyś byłam na psychoterapii grupowej na ul. Włościańskiej. Długo chodziłam, nie skończyłam jej niestety, gdyż nie potrafiłam odstawić leków w tak szybkim czasie. Okropnie wspominam tą terapię, byłam bardziej chora niż przed nią.
Pozdrawiam wszystkich białostoczan!!! :D

przez Tom4sh 07 cze 2010, 14:51
Witam serdecznie!
Jestem z białegostoku mam na imię Tomek mam 25 lat i chętnie pogawędzę z kimś z Was. Sam mam w rodzinie kogoś kto cierpiał na podobne dolegliwości i mimo że trudno w to uwierzyć to WIEM jak to jest ta osoba się z tego wyleczyła. Jeżeli ktoś by chciał po prostu pogadać czy coś to proszę pisać śmiało na gg: 5231150 (nawet jak jestem nie widoczny)
Nie chcę niczego w zamian i zaznaczam że nie jestem żadnym psychologiem czy terapeutą :uklon: pozdrawiam i zdrówka życzę

przez Anrey 15 cze 2010, 18:27
Ja jestem z okolic Białegostoku. Ktoś chciałby się spotkać, żeby porozmawiać? :)
My insecurities could eat me alive.

przez nika_44 15 cze 2010, 21:15
Witaj!!!
Ja również z Białegostoku. Jak zmagasz się ze swoim problemem w naszym mieście???
Nie jest u nas łatwo, mam na myśli psychoterapię....no chyba, że o czymś nie wiem.
Pozdrawiam. :D

[Dodane po edycji:]

Tom4sh napisał(a):Witam serdecznie!
Jestem z białegostoku mam na imię Tomek mam 25 lat i chętnie pogawędzę z kimś z Was. Sam mam w rodzinie kogoś kto cierpiał na podobne dolegliwości i mimo że trudno w to uwierzyć to WIEM jak to jest ta osoba się z tego wyleczyła. Jeżeli ktoś by chciał po prostu pogadać czy coś to proszę pisać śmiało na gg: 5231150 (nawet jak jestem nie widoczny)
Nie chcę niczego w zamian i zaznaczam że nie jestem żadnym psychologiem czy terapeutą :uklon: pozdrawiam i zdrówka życzę

Witam!!!
Czy masz jakieś doświadczenie z nerwicą?? Możesz coś dokładniej???
Pozdrawiam! :papa:

przez Anrey 15 cze 2010, 22:42
Ja tam się nie leczę. A moja mama bagatelizuje wszystko, nawet moją chorobę, więc mnie nie zmusza do leczenia :)
My insecurities could eat me alive.

przez galazka_jabloni 16 cze 2010, 20:14
witam, ja też jestem z Białegostoku. Dopiero zaczynam swoją drogę, jeśli chodzi o leczenie. Czekałam miesiąc na wizytę na Staszica i jutro idę tam do doktora Okońskiego. Może wiecie coś na jego temat? I ogólnie jakby ktoś chciał pogadać, to może się odezwać. Pozdrawiam...
galazka_jabloni

przez Tom4sh 26 cze 2010, 13:43
nika_44 :)

Nie nazwał bym tego doświadczeniem po prostu bliska osoba z mojej rodziny miała ciężką depresje i nerwice ale się z tego wyleczyła byłem przy niej i wiem jakie to jest paskudne :)

przez Mzborder 18 lip 2010, 15:53
Cześć:) Jestem Marta mam 22 lata i mieszkam w Białymstoku. Nerwice lęku panicznego mam od 13 roku życia, depresja doszła gdzieś po drodze. Leczyłam się ostatnie 1,5 roku psychiatra zdiagnozowała mi borderline. Jeśli ktoś ma border i chce o tym pogadać to chętnie porozmawiam :D pozdrawiam :smile:

przez nika_44 08 sie 2010, 23:17
Mzborder napisał(a):Cześć:) Jestem Marta mam 22 lata i mieszkam w Białymstoku. Nerwice lęku panicznego mam od 13 roku życia, depresja doszła gdzieś po drodze. Leczyłam się ostatnie 1,5 roku psychiatra zdiagnozowała mi borderline. Jeśli ktoś ma border i chce o tym pogadać to chętnie porozmawiam :D pozdrawiam :smile:

Witaj Mzborder!!!!
Chętnie porozmawiam, tylko coś mały ruch tu na forum. Ciekawe, czy ludzie tu zaglądają i chcieliby się wypowiedzieć jeśli mają problemy.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!! Odzywajcie się śmiało!!! :papa:
Ps. Co to jest borderline????

przez Mzborder 09 sie 2010, 22:33
w turbo skrócie osobowość chwiejna emocjonalnie, wiedza z wiki: borderline charakteryzują: wahania nastroju, napady intensywnego gniewu, niestabilny obraz siebie, niestabilne i naznaczone silnymi emocjami związki interpersonalne, silny lęk przed odrzuceniem i gorączkowe wysiłki mające na celu uniknięcie odrzucenia, działania autoagresywne oraz chroniczne uczucie pustki (braku sensu w życiu). Zapadalność na osobowość borderline wynosi około 1–2% (w tym 75% to kobiety). Zaburzenie wymaga wielokierunkowego leczenia, długoletnich psychoterapii, a niekiedy też hospitalizacji.
Byłam na Psychiatrycznym Oddziale Dziennym u nas, i napiszę kilka słów, może kogoś to zainteresuje. Najpierw rozmowa z psychiatrą, ustalenie leków, badanie lekarskie. Później chodzenie na grupę. W grupie przeważają ludzie ze schizofrenią, jej spectrum i CHAD. Są to ludzie po wielu pobytach w szpitalu, ciężko chorzy, ale bardzo mili. Terapia polega na rozmowach w grupie, psychoedukacji, psychorysunku, muzykoterapii, wspólnych wyjściach. Polecam to osobom z cięższymi przypadkami niż mój, większość ludzi chodzących mówiło, że to im naprawdę pomaga. Nika_44 właśnie widzę, że słaby ruch, ale wakacje i może wszyscy akurat remisja, jeśli tak to super :) Mam pytanie czy ktoś chodził na Odział Nerwic przy MSWiA? jeśli tak to czy może coś o terapii tam napisać?

Sortuj wg