[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Gdańsk]

przez zalamanygda 24 paź 2008, 23:54
jestem jak najbardziej za :)

przez rudzia 24 paź 2008, 23:57
No to nie ma co zwlekać, trzeba zmobilizować siły i szukać miejsca i terminu:)
Załamany - jesteś z Gdańska, czy Gdy albo Sopo ?

przez zalamanygda 25 paź 2008, 00:01
gdansk ale ew. moge podjechac albo zabrac kogos podrodze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rudzia 25 paź 2008, 00:36
Oki, to czekamy na resztę, ale jako pierwsi mamy chyba prawo do wyboru miejsca? Co polecasz? Ja ostatnio jak wychodzę to tylko cos zjeść, a chyba nie pójdziemy do restauracji:)

przez zalamanygda 25 paź 2008, 00:46
rudzia napisał(a):Oki, to czekamy na resztę, ale jako pierwsi mamy chyba prawo do wyboru miejsca? Co polecasz? Ja ostatnio jak wychodzę to tylko cos zjeść, a chyba nie pójdziemy do restauracji:)

w sumie nie wazne gdzie tylko z kim ja szczerze to wolalbym gdzies w gdansku moze byc jakis pubik np

przez rainbow 08 lis 2008, 12:20
Witam Szkoda, że inicjatywa na spotkanie jakoś zamarła :-| Również nie mam z kim pogadać o tym z czym się męczę i co tak utrudnia mi życie. Czy ktoś jeszcze czyta ten temat :smile:

przez bee84 08 lis 2008, 14:11
Ja się piszę na spotkanie w Trójmieście ... ale w dzień (bo w nocy boje się wychodzić) ;)

przez czachor 10 lis 2008, 17:54
Witajcie jestem tu po raz pierwszy.Mam ogromnego doła,nie wiem co dalej robić .Mam nerwice lękową,przerwałem leczenie lekami ,teraz próbuje żyć normalnie ,ale choroba mnie dopada,nie chce odpuścić.Jak sobie radzicie?Czy się kiedyś spotkaliście ? czy ktoś z Was daje rade bez leków?

przez bee84 10 lis 2008, 21:01
Ja jeszcze nigdy w życiu nie miałam w realu przyjemności z kimś z prawdziwą nerwicą lękową .....
A co do leków .... to ja niestety bez prochów nie daje rady :roll: ..... dużo razy odstawiałam .... rok, dwa było ok .... a potem nawrót i to potężniejszy od poprzedniego ... więc kiepsko to widze ...

przez czachor 11 lis 2008, 12:00
Co to jest prawdziwa nerwica lękowa? Myślę że u każdego jest trochę inaczej .Ja mam czasami nierównomierne bicie serca,coś jakby dodatkowe skurcze,wywołują u mnie strach.Kiedyś się tak wystraszyłem że złapał mnie skurcz wszystkich mięśni :twarzy,rąk,nóg,brzucha.Takiego sparaliżowanego zawieźli mnie do szpitala.Łapie mnie też czasami migrena z aurą(bule głowy z zaburzeniem widzenia),kiedyś nie wiedziałem że to migrena.Wszystko to takie błędne koło ,objawy powodują strach,strach wywołuje objawy i tak się kręci karuzela .

przez bee84 11 lis 2008, 15:49
Z tą "prawdziwą nerwicą" miałam na myśli to, że nie chodzi tu o zwykłe poddenerwowanie i stres .... wszyscy dziś mówią, że są "znerwicowani" .... ale przecież nie wszyscy maja takie jazdy jak ja czy Ty ...

przez czachor 11 lis 2008, 17:55
Fajnie że ktoś się odezwał ,od razu raźniej :P .Nie znam nikogo z podobnymi dolegliwościami,a syty głodnego nie zrozumie.jeśli mogę pociągnąć za język :?: ,to jak to wygląda u Ciebie.Może ktoś inny też coś dorzuci .

przez zalamanygda 16 lis 2008, 16:05
fajnie ze napisaliscie mysle ze mozna sie jakos zgadac i pogadac ale tu bedzie ciezko najepiej niech kazdy wymieni numerami gg

---- EDIT ----

fajnie ze napisaliscie mysle ze mozna sie jakos zgadac i pogadac ale tu bedzie ciezko najepiej niech kazdy wymieni numerami gg

przez Anielka1313 30 gru 2008, 12:19
Wszystkim znerwicowanym Gdańszczanom i Gdańszczankom serdecznie życzę aby w Nowym 2009 Roku nie dopadały nas nerwice,lęki i jakieś tam.Zyczę zdrowia,pogody ducha,samych słonecznych dni i pamietajcie na Wszej ulicy też zaświeci słonko.Mam nadzieje,że się jednak zmobilizujemy i spotkanie urządzimy.Do zobaczenia .Obrazek
Idż prosto i uśmiechaj się

Sortuj wg