[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Gdynia] G D Y N I A.....i okolice...

przez Justice84 26 sty 2012, 23:01
a co to jest (w)zlot?

przez ram 26 sty 2012, 23:08
okaże się, jak się ustali godiznę i miejsce:) Czasem kończy się na łagodnym 0,8 promila per capita...
ram

przez Kiya 26 sty 2012, 23:24
Tu są :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agasaya 27 sty 2012, 07:28
Guzik, ja tak tylko... histeryzuję dla odniesienia dramaturgii :P

ram, :hide: ja myślałam że chodzi o takie jadalne, smażone rybki :mrgreen: :hide:
a no a osób nie na skraju omdlenia nie odprowadzicie? a jak ja w ten skraj omdlenia wstąpię już po rozstaniu z wami? :shock:

a tak poważnie to sugeruję spacer długi ale bez przesady a potem coś na rozgrzanie bo mróz zawitał :twisted:

Justice84, no to faktycznie... mam pod nickiem napisane "Gdynia" bo jestem ze Szczecina :lol: Boska jesteś :mrgreen: Cieszę się na spotkanie :yeah:

-- 27 sty 2012, 07:29 --

Kiya, zajebiaszcza mapka :mrgreen:

-- 27 sty 2012, 07:35 --

Justice84 napisał(a):a co to jest (w)zlot?

aaaaa no widzisz kochana to jest
zlot (w)
jakimś zadaszonym, ciepłym miejscu, gdzie podają (za kasę oczywiście) napoje: ciepłe, zimne, %; żarełko i jest tam również WC, w którym po spożyciu napojów % różne rzeczy się dzieją :twisted:
Agasaya

przez Justice84 27 sty 2012, 11:10
cieszę się na tą wyprawę z wami :smile:
...jednak mróż mnie przeraża
wcisnę na siebie chyba ze dwie pary kalesonów - przyznam, że nie mierzyłam się jeszcze z tegoroczna zimową aurą :smile:
Agasaya nie wiem jakie różne rzeczy masz na myśli z WC i z %.
Ja na szczęście jestem bez%owa i tym samym uniknę różnych dziwnych rzeczy :smile:

A to, że Szczecin... :smile: kurczak...naprawdę nie wiem skąd to wzięłam... :D
I taki ze mnie Sherlock Holmes, że nawet nie zerknęłam na notkę w profilu... :hide: :smile:

ram i Kiya wasze "mapki" bezcenne :smile:
...chociaż tak myślę, że można by było pokombinować wpierw ze wskazówkami - to mielibyśmy zabawę w podchody :smile:
ram o tej porze roku - muszki owocówki albo śpią albo są gdzieś w kosmosie :smile:

"Owad ten jest też jednym z pierwszych zwierząt wykorzystywanych w bioastronautyce – od 1952 w lotach balonowych w górne warstwy atmosfery – i pierwszym zwierzęciem umieszczonym przez ludzi w przestrzeni kosmicznej (20 lutego 1947)."

Podejrzewam więc, że w tym wypadzie będzie tak jak wspomniałeś. Tylko na wypadek tych rekinów trzeba będzie użyć jakiejś tajnej siły :smile:

przez Vilgefortz 27 sty 2012, 14:17
Justice84,
Agasaya nie wiem jakie różne rzeczy masz na myśli z WC
Ja też nie wiem jakie to rzeczy ale wiem, że odbywają się parami ;) Ja wróciłem już z Kraka więc przyjdę pod rybki. Początkowo myślałem, że chodzi o tą łajbę co sprzedają smażone flądry, dorsze i inne takie ale ta cudna mapka od Kiyi mnie uświadomiła :uklon:

przez Justice84 27 sty 2012, 17:49
odnośnie tej mapki i fotki to może Agasaya pomyślała, że to są te rekiny... :smile:

Vilgefortz fajnie, że się poznamy :smile:
Jestem otwarta na tematy dotyczące Kraka jak również inne. :smile:

A wracając do tych "rzeczy różnych" to odetchnęłam z wielką ulgą...bo ja typowy singiel, dla dokładniejszego nakreślenia istoty sprawy pokuszę się o użycie terminu "samotnik". :smile:
Mimo tego wyżej..., i jak już wcześniej napisałam - cieszę się że was poznam. :smile:

przez ram 27 sty 2012, 18:56
uuuu, ale mam do nadgonienia:)

-- 27 sty 2012, 19:01 --

Rybka, jaka jest każdy widzi, to raz, ale że rybka lubi pływać, to i po tych rybkach faktycznie warto się gdzieś/czymś rozgrzać:) Agasaya, zawsze możesz zacząć udawać...:) Justice84, z wielkim żalem zawiadamiam, że faceci zwykle nie mają dostępu do tych igraszek, co jest bardzo ale to bardzo niesprawiedliwe (może nie jesteśmy typami macho, no ale mimo wszystko)

-- 27 sty 2012, 19:02 --

A rybki walnąłem dlatego, że spotkania rozpoczynające się w jakimś miejscu zadaszonym zwykle kończą się pod tym samym dachem.

-- 27 sty 2012, 19:03 --

I nie bójcie się pogody, godz. 13, bezie pięknie świeciło słoneczko. Ach, szkoda, że Bałtyk nie będzie jeszcze skuty lodem. Byśmy sobie poszaleli:)

-- 27 sty 2012, 19:07 --

I mam taką propozycję, żeby osoby często udzielające się na forum dodawały do swojego opisu datę najbliższego spotkania/zlotu, by insze, potencjalnie zainteresowane persony nie musiały się zastanawiać o co chodiz i szukać
ram

przez Justice84 28 sty 2012, 22:17
Ale przyjdziecie co?
Bo kurna, żeby nie było tak, że ja się zjawię a nikogo pod rybkami nie będzie :why:

-------------
ram kazał skopiować :smile: Niedziela, godz. 13, pod rybkami na początku bulwaru nadmorskiego, krótki spacerek w stronę Gdyni Redłowa lub dalej. W programie zimowego spotkania robienie z siebie bałwana, rzucanie dowcipami, ewentualnie na koniec wizyta na wyciągu...z szyszek chmielu:) A w poniedziałek zjazd

przez ram 28 sty 2012, 22:21
Hmmm, Ram nie kazał, bo ram niczego kazać nie może:) to raz, chodizło mi raczej o to, żeby to wrzucała osoba, która proponuje dany termin. Oczywiście ram nie ma nic przeciwko kopiowaniu czegokolwiek bo jest przeciwny ACTA. Ram się zjawi, ma nadzieję, że inne dusze też.
ram

przez Justice84 28 sty 2012, 22:23
ja będę.
Robiłam dzisiaj próbę na mrozie - nie ukrywam - było ciężko.
Jednak pora chyba trochę się zahartować...tak uważam... :smile:

-----------
Ram nie kazał (niczego kopiować), bo ram niczego kazać nie może

przez ram 28 sty 2012, 22:29
:))))
dobre to z tym ramem:))))
Tylko Whitndy Houston nie może robić prób na mrozie, ma to w kontrakcie:)
ram

przez Justice84 28 sty 2012, 22:53
No to jest już jakaś pewność, że nie jestem Whitney Houston :smile:

przez ram 28 sty 2012, 23:04
Ja ponoć też nie:) Łatwo nas rozróżnić np. ze względu na inną fryzurę.
ram

Sortuj wg