[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 06 gru 2010, 15:27
To moze spotkajmy sie przy pizza hut na Starym Mieście? Jak ktos nie wie gdzie to jest to moglibysmy sie spotkac pod koluną Zygmunta. :)
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez Robanix 06 gru 2010, 15:44
Mnie 15 pasuje :D . Spotkać się możemy przy Zygmuncie i iść na spacer, bo obawiam się, że wieczorem w takim miejscu jak Pizza Hut przy Placu Zamkowym mogą być tłumy. Niech tylko jeszcze ktoś poda jakąś godzinę spotkania ;) .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez refren 06 gru 2010, 16:51
Iha! Ale też gdzieś usiądziemy sobie w kafejce, co? Mam pomysł świąteczny, ale na razie jeszcze poczekam, aż ktoś się skusi na deklarację, że może. Mi pasuje.
refren

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Robanix 06 gru 2010, 17:32
refren napisał(a):Ale też gdzieś usiądziemy sobie w kafejce, co?

Jak najbardziej, ale najlepiej gdzieś na uboczu. I żeby dawali tam grzany miód, ewentualnie grzane wino :P .

refren napisał(a):Mam pomysł świąteczny, ale na razie jeszcze poczekam, aż ktoś się skusi na deklarację, że może.

polakita może, C(c)złowiek może, ja mogę 8) , więc Ty też możesz realizować swój pomysł świąteczny :D .
Stanisław Jerzy Lec

przez C(c)złowiek 06 gru 2010, 17:59
A co ze scrollem ? Mozesz w srode o 15 ??? Coz ja jestem ZA. Czyli spotykamy sie w srode o 15 przy kolumnie Zygmunta. Scroll moze wtedy jeszcze pracowac... wtedy moglby dojść do nas pozniej, po pracy ;)

przez polakita 06 gru 2010, 18:16
nie tylko scroll pracuje. ja jak wspominałam kończę pracę o 17:30 (obok starówki) więc o 15 to jest godzina hmmm... dla studentów ;)
PS. 15 - to jest data, może dlatego się pomyliło.

przez refren 06 gru 2010, 18:20
Może 18-ta, 18. 30? Scrollu, jeśli jesteś z nami, daj jakiś znak :) !
refren

przez C(c)złowiek 06 gru 2010, 18:32
to znaczy ja raczej nie bylbym za pizza hut, ostatnio przytylem i teraz musze sie odchudzac :( Ale mam nadzieje ze na Starym Miescie coś znajdziemy jakąś knajpkę. Kiedyś razem z Anją i scrolem w takiej jednej byliśmy na Starym Mieście i było całkiem sympatycznie pomijając fakt ze to chyab była knajpka dla ludzi o innej orientacji... :P Ale niewazne. 18:30? To strasznie pozno, juz bedzie ciemno i pewnie zimno, ale chyba innej perspektywy nie ma. Więc może niech będzie powiedzmy 18 pod kolumną Zygmunta ??? Tylko jak my sie poznamy po ciemnku? :P Ale moze nie bedzie tak zle :P Bedziemy za to mieli malo czasu chyba...

przez polakita 06 gru 2010, 18:48
C(c)złowiek, jeżeli Pizza Hut ci nie odpowiada to podaj inną lokalizację. Umawianie się w 5 osób na dworzu przy -5 lub -10 stopni mrozu uważam za zły pomysł. Poza tym jeżeli ty nie chcesz jeść, to nie znaczy że inni nie chcą, ja akurat po pracy chętnie coś przekąszę w swojskim nerwicowym towarzystwie ;)

przez C(c)złowiek 06 gru 2010, 19:06
Dla mnie pizza odpada. Dzisiaj zjadlem jedna i mam dość po wsze czasy. A jeść można wiele potraw na Starym Mieście. Chyba nie jestesmy skazani na pizze hut? Ale trudno jak wiekszość będzie chciala sobie kupić pizze to jakoś to przeboleje :P Pozdrawiam.

przez scroll 06 gru 2010, 19:49
Zmieńcie miejsce spotkania na mniej zatłoczone niż Pizza Hut, żeby fobicy społeczni nie bali się przyjść 8)
scroll

przez refren 06 gru 2010, 21:25
Dobra, proponuję zbiórkę w Pizzy Hut, bo będzie ciepło i nikt nie będzie stał na zimnie. Ci co będą chcieli, to coś zjedzą, a potem możemy się ewentualnie przenieść do jakiejś fajnej kafejki w klimacie. Mam np. jeden typ : jest kawiarenka w dzwonnicy przy św Jacku, kameralnie i są gry planszowe, z tym, że zmykają o 22-ej. Ale na start niech będzie Pizza Hut. Co Wy na to?

O, nie zauważyłam wpisu Czarka, ale może przetrenujecie trochę te fobie? (Mogę trzymać za rękę ;) )
refren

przez Robanix 07 gru 2010, 00:12
refren napisał(a):ale może przetrenujecie trochę te fobie? (Mogę trzymać za rękę ;) )

Przy dużej fobii, jak będziesz mocno trzymała, to może Ci zostać w ręku sama ręka, a po reszcie człowieka nie będzie śladu :mrgreen: ... A mówiąc poważnie(j) ;) , to Piza Hut o tyle jest nieciekawa, że może być ciężko pogadać (tym co nie rzucą się na pizzę :P ), ale niech już tak zostanie - przynajmniej nikt nie ucieknie ze spotkania wymigując się czekającą go w domu kolacją 8) . Natomiast kameralna kafejka z grami planszowymi jawi się bardzo kusząco :D .
Stanisław Jerzy Lec

przez namiestnik 07 gru 2010, 02:09
Oki!

Ja się deklaruję na przyszły tydzień w środę i inne dni. Byle nie było w jakichś tłumach, ani gdzieś gdzie jest drogo (cienko z kasą mam teraz).

Sortuj wg