[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!

przez Neko 18 cze 2010, 12:25
ja proponuję 1 lipca, co Wy na to?
Neko

przez Cassidy 18 cze 2010, 16:12
Myślę, że ok :)
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez Neko 22 cze 2010, 22:07
A więc ustalone - 1 lipca, tylko pytanie gdzie i o której jeszcze?

[Dodane po edycji:]

No nie martwcie się, już ja Was zmuszę na wyjście z domu :twisted:
Neko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cassidy 23 cze 2010, 17:11
Hehehe :D Nooo ja nie wiem gdzie... Na pewno gdzieś na rynku prawda?
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

przez Neko 25 cze 2010, 09:01
18.00 przy fontannie? :)
Neko

przez agness_11 25 cze 2010, 21:37
Neko napisał(a):18.00 przy fontannie? :)

świetna myśl, ja jestem za :)

przez etien 29 cze 2010, 21:06
Mam mały problem, bo chciałabym zasięgnąć opinii na temat pewnej Pani psycholog z Wrocławia jednak nie wiem gdzie dokładnie powinnam umieścić ten wątek. Czy tu na forum jest jakieś podforum gdzie można wymienić się wrażeniami, opiniamii na temat prowadzonych terapii, psychologów itp.? Interesuje mnie psycholog z Wrocławia. Nie wiem też czy ogólnie tu na forum jest właściwe posługiwać się nazwiskami danych psychologów, psychoterapeutów? A bardzo mi zależy na opinnii, tym bardziej iż możliwe iż ktoś z forowiczów leczył się u tej pani...?
Niesamowita, nieodgadniona i jakże samotna,
Niewzruszona, a jednak płacze…
Potrzebuje, choć się nie przyznaje,
Ona tęskni i chce…

przez onyx 01 lip 2010, 03:02
etien

Wal śmiało, w końcu po to chyba jest to forum żeby sobie pomagać. I wydaje mi się, że lepiej żebyś to tu napisała niż w " Ofertach-psychologach" bo tam chyba nikt na to nie zwraca uwagi. Ja jestem z Wro i osobiście bym wolał mieć taka informację tutaj bo jestem z Wro i raczej nie będę jeździł do Krakowa czy Warszawy.
A ty się etykietą nie martw, psycholodzy sobie poradzą jak coś tutaj napiszesz (inaczej się na nich nie nadają po prostu) a to forum jest przede wszystkim dla NAS.

pozdrawiam

ktoś z wrocławia, by pomóc .......

przez cheva 06 lip 2010, 11:17
Witam wszystkich ....
mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale, że ktoś tu zajrzy i mnie wysłucha.
czy jest ktoś z wrocławia, kto chciałby się ze mną spotkać (kobieta, 23 lata, głęboka depresja, myśli samobójcze, potrzeba ciepłych słów i przytulenia, inaczej nie wiem, co będzie...) i porozmawiać o czymś? albo po prostu posiedzieć razem i wesprzeć się wzajemnie? pospacerować? wypłakać? mnie właśnie zawiodły ostatnie deski ratunku, osoby jakkolwiek mi bliskie są daleko i nie przyjadą do mnie. nie mam nikogo żeby choćby się odezwać. nie potrafię tak żyć. czy jest ktoś kto chce porozmawiać z kimś takim, jak ja? pomóc swoim byciem, swoim sposobem walki z depresją? wiem, że powinnam powstrzymać głupie chęci skończenia z tym jak najszybciej. jest może ktoś?

pozdrawiam wszystkich
ktoś, kto kiedyś był szczęśliwy (albo mu się wydawało) i znów chciałby poczuć szczęście, bo przecież jest wartościowy i sam pomaga......
cheva

Re: ktoś z wrocławia, by pomóc .......

przez szklanyczlowiek 06 lip 2010, 11:22
Przeciez to zaden problem jest z wrocka wiele osob pisz smialo na pw jesli chcesz

przez cheva 06 lip 2010, 11:34
wolałabym nie pisać do osób na pw, bo to chyba nachalne. nie jest moim zamiarem się narzucać. jeżeli ktoś będzie chciał się ze mną może spotkać, napisze sam. tak sądzę...
cheva

przez szklanyczlowiek 06 lip 2010, 11:39
Jasne rozumiem mialem na mysli ze jakby co mozesz do mnie pisac a na pewno nie jedna osoba Ci zaproponuje pomoc, cierpliwie czekaj i powodzenia

przez cheva 06 lip 2010, 11:47
dziękuję za dobre słowa...

[Dodane po edycji:]

och jezu jezu, jak szkoda, że nikogo nie ma .... :(
cheva

przez ko_ko 07 lip 2010, 15:26
Witajcie
Czy ktoś z was korzystał może pomocy psychologa w Centrum Ikar w Bulwarze Ikara 30 a jeżeli tak to, czy poleca psychologów z tej placówki? Kochani bardzo prozę o podpowiedź tym bardziej, że zależy mi na czasie.

Sortuj wg