Igły

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy boisz sie igieł

Ankieta wygasła 16 cze 2007, 20:11

Tak
0
Brak głosów

Nie
7
100%

Tylko jeśłi chodzi o nakuwanie mego ciała
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Igły

przez AronFtv 08 cze 2007, 20:11
Co sądzicie na temat bania sie igieł pod wszytskimi tego słowa znaczeniu czyli badaniu krwi czy nawet przymiarek
Co sądzicie o tym zjawisku '' Bania sie igieł '' Czym to jest spowodowane czy to uraz z dziecinstwa ? a może jakaś inna reakcha
Jestem bardzo ciekaw Waszych odpowiedzi
Podpis usunięty przez administratora.

przez MaRiAnEk 08 cze 2007, 21:24
...
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 13:20 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Lusi 09 cze 2007, 12:56
Wydaje mi się że temat jest bez sensu. Równie dobrze można by zrobić ankietę pt. czy boisz się autobusu, czy boisz się ptaków itp itd. Może na forum zamiast dotychczasowych tematów będą same ankiety?
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Samanta 09 cze 2007, 23:06
Nie boje się. tak naprawdę lubię, kiedy pobierają mi krew. Wiem, dziwne.

przez sredniowieczna_panna 10 cze 2007, 11:52
Bać się chyba można tylko bólu jaki ta igła może spowodować.

no wlasnie ze nie. Irracjonalnie mozna bac sie samej igly jako zrodla tego bolu. Np. ja sie boje wiekszosci psow, mimo, ze zaden mnie nigdy nie ugryzl. Pdodobno we wczesnym dziecinstwie pies wsadził głowe do mojego wozka i stad moze byc ten lęk. Nie wiem. Z kolei kiedy miałam objawy nerwicowe, to bałam sie przedmiotów, które mogą wyrządzić krzywde, nawet, jesli nie wiedzialam, jak dokladnie odczuwa sie ich bol np. mialam natrectwa o wlewaniu sobie wrzatku do ust prostu z czajnika albo o odcinaniu palców-makabra, no nie? Bałam sie wtedy przedmiotow, ktore mogly sprawic taka krzywde, ale wiedzac, ze to natrectwa, staralam sie to olewac. Stad rozumiem, ze mozna bac sie igly samej w sobie.

re

przez AronFtv 10 cze 2007, 14:43
no nie wiem czy taki głupi 20% naszego społeczeństwa ma strach przed igła.Więc można uznać to za fobie społeczeństwa.Dla tego założyłem taki temat bo mnie to ciekawi. Zwróć uwagę na to że ankietę robię po to bo przyda mi sie ona dzięki waszej pomocy do pracy semestralnej za co jestem bardzo wdzieczny. Wiesz np jak leczą niektórzy fobie igły zaczynają cpąć.
Można uznać ze temat nerwica tak samo jest bezsensu bo wszyscy możemy być znerwicowani na różnych punktach życia.

A od tego wszystkiego zaczyna sie nerwica
Podpis usunięty przez administratora.

Sortuj wg