Opętanie??!!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Opętanie??!!

przez ROXI1314 04 lip 2016, 19:59
Witam i proszę o pomoc :( Było nawet ok i nagle mam lęki że mnie coś opętało że szatan mnie opętał boje się tego cholernie...
To też nerwica?
Nerwice musiałam sobie stwierdzić sama objawy idealnie pasują jestem nawet pewna że to nerwica ale te moje urojenia że widzę co kontem oka czego naprawdę nie ma od razu myślę o opętaniu że złe duchy się czają.Jestem osobą wierzącą,codziennie się modlę przed snem i mam na szyi łańcuszek z św.Janem Pawłem II,ojcem Pio i Jezusem ze Świebodzina.Moje lęki są okropne.U psychologa byłam nic mi nie pomogła (wspominałam że kazała mi strzelać sobie z gumki recepturki w nadgarstek). Mieszkam na wsi codziennie jestem w mieście ale tak nie ma już żadnego psychologa ani psychiatry a nie mam możliwości dojazdu gdzie indziej bo musiałabym jechać 50 km a nie mam jak :( Proszę pomocy!!!

Opętanie??!!

przez cozicozicozi 04 lip 2016, 20:03
Jakby mi psycholog kazał strzelać z gumki w nadgarstek to bym chyba nie wytrzymał i poleciała by taka wiązanka, że by się zesrał w tym gabinecie. Nie możesz iść do psychiatry?
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Opętanie??!!

przez ROXI1314 04 lip 2016, 21:32
cozicozicozi napisał(a):Jakby mi psycholog kazał strzelać z gumki w nadgarstek to bym chyba nie wytrzymał i poleciała by taka wiązanka, że by się zesrał w tym gabinecie. Nie możesz iść do psychiatry?

Nie mam jak! :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Opętanie??!!

przez cozicozicozi 04 lip 2016, 22:30
Kurczę no postaraj się dostać mimo, że masz daleko, bo szkoda się tak męczyć. Na pewno cię nic nie opętało ale wiem jak ciężko przestać się nakręcać. Rozumiem Cię, znam podobny stan. Nie z opętaniem ale z różnymi innymi dziwactwami. Ciężko coś radzić w takiej sytuacji, bo rady typu: nie denerwuj się, ogarnij się czy uspokój się tylko jeszcze bardziej wkurwiają. Jak będziesz mieć takie jazdy nie do ogarnięcia to spróbuj iść do internisty najpierw może ale znając życie dostaniesz pewnie paczuszkę oxzazepamu albo hydroksyzyny doraźnie i zalecenie żeby iść do psychiatry.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Opętanie??!!

przez ROXI1314 05 lip 2016, 21:22
cozicozicozi napisał(a):Kurczę no postaraj się dostać mimo, że masz daleko, bo szkoda się tak męczyć. Na pewno cię nic nie opętało ale wiem jak ciężko przestać się nakręcać. Rozumiem Cię, znam podobny stan. Nie z opętaniem ale z różnymi innymi dziwactwami. Ciężko coś radzić w takiej sytuacji, bo rady typu: nie denerwuj się, ogarnij się czy uspokój się tylko jeszcze bardziej wkurwiają. Jak będziesz mieć takie jazdy nie do ogarnięcia to spróbuj iść do internisty najpierw może ale znając życie dostaniesz pewnie paczuszkę oxzazepamu albo hydroksyzyny doraźnie i zalecenie żeby iść do psychiatry.

Dziś dowiedziałam się że psychiatra wraca ale dopiero w połowie sierpnia to długo :( Ale mam nadzieje że wytrzymam do tej pory.

Opętanie??!!

przez celinaa96 06 lip 2016, 16:03
Kochana, posłuchaj uważnie ;)

To Twoja pierwsza wkrętka nerwicowa ? Pytam, ponieważ u mnie od tego się zaczęło. UWAGA - To typowy lęk, obawa, natrętna myśl. Dużo ludzi mniej lub bardziej religijnych boi się właśnie opętania. Dlatego na pytanie czy to na pewno nerwica odpowiadam - TAK.
Co mogę Ci doradzić ? Nie szukaj usilnie psychiatry ani psychologa. Oni mogą Ci pomóc (albo raczej dopomóc), ale nie muszą. Byłam u trzech w rezultacie zrezygnowałam.

Poradzić możesz tak naprawdę tylko sobie sama. Psycholog może Cię nakierować, wyjaśnić, poszerzyć Twoją świadomość czym jest nerwica, myśli lękowe, iluzja umysłu.
W skrócie - te myśli są po to, żeby utrzymywać stan lękowy. Jeśli nie możesz normalnie żyć, zapomnieć, bo cały czas czujesz lęk i obawy to jest właśnie to. Musisz zrozumieć, że to jest niegroźne. To są myśli - śmieci. Wszystko z Tobą jest okej. I nic Ci nie będzie.
To tylko zaburzone emocje. Naprawdę jeśli z całej siły to uwierzysz i olejesz całą sprawę - szybko minie.
Jesteś wierząca piszesz - więc Bóg jest z Tobą .Nie ma takiej siły, która mogłaby zrobić Ci coś złego.

Trzymaj się.
A i najważniejsze - nie czytaj o żadnych opętaniach w internecie - zakazuję !

Opętanie??!!

przez ROXI1314 06 lip 2016, 20:40
celinaa96 napisał(a):Kochana, posłuchaj uważnie ;)

To Twoja pierwsza wkrętka nerwicowa ? Pytam, ponieważ u mnie od tego się zaczęło. UWAGA - To typowy lęk, obawa, natrętna myśl. Dużo ludzi mniej lub bardziej religijnych boi się właśnie opętania. Dlatego na pytanie czy to na pewno nerwica odpowiadam - TAK.
Co mogę Ci doradzić ? Nie szukaj usilnie psychiatry ani psychologa. Oni mogą Ci pomóc (albo raczej dopomóc), ale nie muszą. Byłam u trzech w rezultacie zrezygnowałam.

Poradzić możesz tak naprawdę tylko sobie sama. Psycholog może Cię nakierować, wyjaśnić, poszerzyć Twoją świadomość czym jest nerwica, myśli lękowe, iluzja umysłu.
W skrócie - te myśli są po to, żeby utrzymywać stan lękowy. Jeśli nie możesz normalnie żyć, zapomnieć, bo cały czas czujesz lęk i obawy to jest właśnie to. Musisz zrozumieć, że to jest niegroźne. To są myśli - śmieci. Wszystko z Tobą jest okej. I nic Ci nie będzie.
To tylko zaburzone emocje. Naprawdę jeśli z całej siły to uwierzysz i olejesz całą sprawę - szybko minie.
Jesteś wierząca piszesz - więc Bóg jest z Tobą .Nie ma takiej siły, która mogłaby zrobić Ci coś złego.
Trzymaj się.
A i najważniejsze - nie czytaj o żadnych opętaniach w internecie - zakazuję !

.
.
Dziękuje bardzo za tak dużą pomoc muszę przyznać że się wzruszyłam że ktoś mi pomaga.Bardzo ale to bardzo dziękuje.

Opętanie??!!

przez Kontrast 06 lip 2016, 20:59
ROXI1314, Lekarz rodzinny moze wypisać ci ssri, ogólnie prawie wszystkie leki takie jak psychiatra. Wiec może warto spróbować póki nie masz dostępu do typowego specjalisty skierować sie do rodzinnego?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Opętanie??!!

przez jeruka9 07 sie 2016, 13:25
przeszadzasz to tylko nerwica ja naprawde bylem opetany to uczucie:
calkowitego przybicia niekonczacego sie smutku nic nie jest w stanie cie pocieszyc
masz ciagle wrazenie ze wszystko jest bezcelowe leki ktorych nie da sie ukoic niczym
mi pomogl rytual uzdrowienia do aniolow
opowiem ci wiecej jesli bedziesz miec watpliwosci to nerwica
ps: w moim przypadku byl tez to urok wierz mi nie chcesz przez to przechodzic
Poznałem kobiete swego zycia jestem na zawsze Mai :105:

Sortuj wg