Natrętne obrazy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne obrazy

przez lukas1994 26 lip 2015, 11:42
Witam, mam stwierdzoną nerwice natręctw na tle seksualnym. Mój obecny problem polega na tym, że podczas orgazmu z partnerką widzę jakby ktoś dochodził zamiast mnie, inny mężczyzna. Czy może to się wiązać ze słabym obrazem samego siebie? Proszę o pomoc.

Natrętne obrazy

przez ekspert_abcZdrowie 26 lip 2015, 16:04
Witaj lukas1994!

Czy korzystasz z pomocy seksuologa? Jak długo tworzysz związek z partnerką? Czy od początku Waszego współżycia pojawiały się u Ciebie obrazy, że zamiast Ciebie orgazm osiągał ktoś inny?
Psycholog

Natrętne obrazy

przez lukas1994 26 lip 2015, 18:03
Byłem raz u seksuologa powiedziała, że jest to nerwica natręctw. Jestem w związku od roku, na początku nie miałem tego obrazu. Dodam, że w dzieciństwie rówieśnicy się ze mnie wyśmiewali (baba,pedał etc.) dochodziło nawet do rękoczynów, nawet w domu się ze mnie śmiali.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natrętne obrazy

przez Retybarrs 28 lip 2015, 09:20
No witam na tą przypadłość to jedynie dobry psychoterapeuta kraków pomoże, sam kiedyś się ujadałem z takimi problemami ale parę psychoterapii i stałem się innym człowiekiem wiadomo nie na każdego działa od razu ale warto sprawdzić warto iść zobaczyć powiem ci że masz ciężko ale podołasz tylko dobrym psychoterapeutą .

Sortuj wg