Mam okropnie dziwny problem z nogami

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Mam okropnie dziwny problem z nogami

przez monique24 24 lis 2006, 22:01
Witam wszystkich!!!
Mam bardzo dziwny problem. Odkad pamietam jak bylam malym dzieckiem az do dzis . od czasu do czasu pojawial sie problem z nogami . to znaczy scislej mowiac, musze napinac mocno miesnie lydek lub ud aby pozniej je rozluznic, nie jest to spowodowane bolem tylko po prostu musze tak zrobic , dodatkow jestem zdenerwoana rozdrazniona i mam ochote wyskoczyc przez dzrwi i znalezc sie na zewnatrz, gdyz mam wokol siebie za malo przestrzeni.
Jak byalm mnejsza usialam napisac nadgarstek oraz kostki. To jest dziwne bardzo. Zanim wybioe sie do lekarza chialabym uslyszec jakies opinie moze ktos tez tak ma czasami. Gadalam z kilkoma osbami ktoe maja podobny problem ale nie maja pojecia skad to sie bierze. N poczatku myslalam ze to reumatyzm ale nie bo nic mnie nie boli , wiec stawiam na cos z nerwica.
Prosze o jakies opinie jesli to mozliwe.
Chialam jeszcze dodac ze rowniez mam problem z koncentracja.

przez wk 27 lis 2006, 19:09
Mi chyba też się zdarza. Tak sobie siedzisz i w pewnym momencie napinasz mięśnie, nie? Po części świadomie, a po części odruchowo.
wk

przez 32znak 13 lut 2007, 16:53
ja to znam, taka nagła potrzeba napięcia mieśni, a jak sie tego nie zrobi to udczuwa sie dyskomfort, czytałem że pomaga medytacja, nie wiem, podobno to generalnie jest skutkiem stresu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eisenbein 15 mar 2007, 23:11
ja mam tak ze musze koniecznie jedna noga potrzasac, tzn podnosze piete do gory i na dol , robie tak wtedy kiedy jestem zdenerwowana, a ze to jest prawie zawsze to sobie tak potrzasam

przez nitka 16 mar 2007, 00:26
Takie "tiki" sa typowo nerwicowe. ja mam tak że muszę noga wystukiwać rytm, obojętnie co robię, po prostu muszę ;) a czasem trzęśe nnogami i nawet nie zauważam, po prostu sie włącza. najgorzej jest przy zasypianiu, w głowie kręci sięmelodia a ja ją stopami wygrywam. strasznie irytujące i ciężko z tym skończyć i zasnąć....;/
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez eisenbein 16 mar 2007, 21:45
no dokładnie tak jak piszesz:)

Sortuj wg