Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 20:01
ja tez nigyd nie dostalem no ale my wlasnie mamy strach ze cos takiego sie stanie ;/

-- 14 paź 2012, 20:03 --

kiedys pomagalem kolezance byla w takich leginsach i mialem na nia mega ochote tylko myslalem zeby sie o nia przynajmniej otrzec
a co do faceta to nie chce zby jaki koliwke mnie dotykal

ehh nie raz tez pamietam jechalismy samochodem np w 9 nie raz ktos mi siedzial na kolanach i NIC NIC NIC NIC NIC a jak by mnie faceci jarali to przeciez w takim tloku bym sie podjaral jak cholera

-- 14 paź 2012, 20:07 --

co jak co ale znerwicowany czlowiek z takimi myslami raczej do seksu sie nie nadaje ;/ z kobieta
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 20:08
ferodooo napisał(a):a np w związku mógłbys byc z facetem?

raczej tak.

Co do twojego bi, nie sugeruj się mną. Ja dopiero gdy przestałem się bać to zrozumiałem kim na prawdę jestem. Doszedłem do wniosku, że dziewczyny mi się podobają, faceci też, więc jedno zostaje. Jak mi szalały hormony to były momenty, że myślałem że mi przeszło jestem już hetero - szczęśliwy itp, a później nadchodził okres homo i straszna depresja. Miałem paranoje, że wszyscy się na mnie patrzą, że każdy wie itp. Nerwicy też dostałem. Cały czas "sprawdzałem" czy jestem homo. Przez to chciałem się zabić - co jest częste w śródowiskach bi/homo

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 20:15
noname9292, ja nigdy nie ccialem sie zabib nigdy !! a powiedz miales wczesniej wzwód przy facetach?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 20:20
szczerze moge byc tym bi ale w zyciu homo ;/ w zyciu

-- 14 paź 2012, 20:20 --

szczerze moge byc tym bi ale w zyciu homo ;/ w zyciu
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 20:22
Trochę wstyd o tym gadać, ale ja miałem wzwód przy prawie każdej okazji. Wystarczyło się trochę zrelaksować i już...

Pamiętam, jak miałem okres bardziej homo. Pojawiła się fantazja homo i miałem wzwód, wcześniej nie miałem takiej jasnej sytuacji. Pamiętam, że wtedy strasznie płakałem - przekonany, że jestem gejem.

A bycie bi to nic fajnego - najgorszemu wrogowi bym tego nie życzył

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 20:24
lepiej bi niz homo a ja wzowdu nigdy to typa nie mialem chyba bym sie scheftal jak bym tak mial na realu
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 20:26
noname9292, no wlasnie mowisz o fantazji homo a ja np nie potrafie miec fantazji homo no niby pomysle to jak zwykle poczuje niby jakies to podniecenie w penisie jak zawsze ale daleko do wzwodu. poprostu jesli mnie dobrze zrozumiesz to jest tak: ze ja czuje ze nie ciagnie mnie do faceta do sexu z facetem, tylko jak zobacze jakiegos to odrazu wydaje mi sie ze mnie podnieca ale nigdy nie czlem takiego pociagu jak do kobiet rozumiesz?

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 20:28
chybanerwica napisał(a):lepiej bi niz homo a ja wzowdu nigdy to typa nie mialem chyba bym sie scheftal jak bym tak mial na realu

Powiedz swojej dziewczynie, że jesteś bi. Masz wysokie prawdopodobieństwo, że cie rzuci albo wpadnie w paranoje, że z wszystkimi będziesz ją zdradzać :P W drugą stronę jest analogicznie.

Lepiej być gejem.

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 20:30
stary jak bym byl w twojej sytuacji to bym sie nawet troszke nie przejmowal ;/ miales dziewczyny dobrze ci z nimi bylo ja mam gorzej nie mialem dziewczyny ;/
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 20:32
ferodooo napisał(a):noname9292, no wlasnie mowisz o fantazji homo a ja np nie potrafie miec fantazji homo no niby pomysle to jak zwykle poczuje niby jakies to podniecenie w penisie jak zawsze ale daleko do wzwodu. poprostu jesli mnie dobrze zrozumiesz to jest tak: ze ja czuje ze nie ciagnie mnie do faceta do sexu z facetem, tylko jak zobacze jakiegos to odrazu wydaje mi sie ze mnie podnieca ale nigdy nie czlem takiego pociagu jak do kobiet rozumiesz?

może bedzie.dobrze ma racje i to jest zwykłe urojenie. Nie wiem.

tylko jak zobacze jakiegos to odrazu wydaje mi sie ze mnie podnieca ale nigdy nie czlem takiego pociagu jak do kobiet rozumiesz?

Rozumiem to efekt paranoi.

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 20:33
chybanerwica, kolego ale ty jak patrzysz na goscia to nie wydaje ci sie ze cie podnieca a mi tak..;/

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 20:36
wydaje mi sie ale wtedy zaczynam czuc sie dziwnie taki zestresowany nic w tym /cenzura/ przyjemnego nie ma ;/
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 20:36
ferodooo napisał(a):chybanerwica, kolego ale ty jak patrzysz na goscia to nie wydaje ci sie ze cie podnieca a mi tak..;/

Mówię to na 100% efekt paranoi. Kiedyś też tak miałem. Teraz jest tak jak z kobietami, niektórzy tylko mi się podobają.

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 20:43
no oby bo chlopie nie moge ogladac tv nie moge mowic z ludzmi nie moge wyjsc na miasto...

Sortuj wg