Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja historia


Martaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich odwiedzających to forum!

Jestem tu nowa, mam nerwicę natręctw. Walczę z nią? Chyba już nie… bo to jest dosłownie walka z samym sobą a ludzie zdrowi mam wrażenie ze nas nie rozumieją. Brałam leki przez kilka lat i chodziłam na terapię, gdy pojawiały się nawroty również je brałam a przy wszystkich okresach nasilenia choroby towarzyszyła mi straszna depresja. Czuje się inna, nie rozmawiam z nikim o chorobie bo się wstydzę. Czuje ze potrzebuje wsparcia wiec wesz lam na to forum i się zalogowałam. Nie chce już być z tym sama, natręctwa towarzysza mi na co dzień odkąd pamiętam i dotyczą dosłownie wszystkiego. Musze odpowiednia ilość razy wejść do pomieszczenia, odpowiednia ilość razy gdzieś spojrzeć cos dotknąć cos powiedzieć. Oczywiście jest tego bardzo dużo i ciągle się mecze w okresach nasilenia czyli mniej więcej raz na rok raz na dwa lata i trwa kilka miesięcy. Może komuś się nie chce tego czytać ale potrzebowałam tego… napisać o tym jak się czuje z ta chorobo bo czuje się inna, nieakceptowana, gorsza. Liczę na życzliwość ludzi będących w podobnej sytuacji bo czuje się z ta choroba bardzo samotna. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×