Stresam -Etifoxine

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Stresam -Etifoxine

przez Kalebx3 03 wrz 2016, 21:59
na żywo z Francji .
-brał kto Stresam ? Najnowszy francuski wypas na lęki i fobie . Podobno bardzo skuteczny i "podnoszący na duchu " . Nie testowałem jeszcze , jadę na Pregabalinie.
Pozdrawiam .
https://en.wikipedia.org/wiki/Etifoxine
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Stresam -Etifoxine

przez absolulu 05 wrz 2016, 18:49
Hej, pozdro z tego miejsca. Nie wiem czy jest dostępny w PL ale według wiki rozpierdala ostro wątrobę.
Etifoxine has been associated with acute liver injury.[1]
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

Stresam -Etifoxine

przez Kalebx3 05 wrz 2016, 21:31
absolulu, witaj Mistrzu ;) ,
-też czytałem o tym ,że lek ryje wątrobę . Na ile jest to prawdą , trudno powiedzieć ,,, na dwoje pewnie babka wróżyła ,,,raczej ( są wątroby u niektórych ze skóry świńskiej i nic ich nie ruszy )
Lek nie jest dostępny w Polsce . Dziś zarzuciłem pierwszy raz jednego tabsa , jak dotąd nie tknąłem benzo . Dziwne , bo codziennie walę do haszu duże ilości oxazepamu ( francuskie benzo numer 1 , wychodzi nawet w wersji 50 mg /tabletka ) . Jestem również dziwnie mocno pobudzony , także najlepiej brać ten lek z rana . Jak na razie wątroba nie boli ;)
Jest to dla mnie nowość , koleś , który mi troche tego leku odstapił , osobiście twierdzi ,że bardzo dobrze czuje sie po tym specyfiku .
No cóż we Francji to się nawet ślimaki wciąga jak u nas makaron ,,, i smakują .
Jutro wracam do Polski i wsiadam na stary, wytarty wózek . Koniec palenia , koniec ćpania marokańskiego haszu , koniec samowolki .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Stresam -Etifoxine

przez abc123456 04 gru 2016, 14:05
"Etifoxine versus alprazolam for the treatment of adjustment disorder with anxiety: a randomized controlled trial." Link: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25620535

Hmmm ciekawe....

Sortuj wg