Skocz do zawartości
Nerwica.com

Opinie o lekarzach.


Rosa26

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, ze nie robię dubla. Mniej więcej przejrzałam i nie znalazłam podobnego tematu. Chciałam zapytać o Wasze opinie o lekarzach. Tych na NFZ i tych prywatnych. Czy rzeczywiście jest tak, ze Ci prywatni są bardziej kompetentni? Czy może komuś przydarzyło się, że prywatny zawalił? Mi właśnie dziś i muszę poszukać innego. I w sumie zdałam sobie sprawę, że nie wiem czym się kierować za bardzo, bo poprzednia doktor była z polecenia.

Czy lekarze zostawiają Wam namiary na siebie na wypadek sytuacji, gdyby coś się działo? Czy kusicie odbijać się od recepcji kiedy coś Was niepokoi? Czy w ogóle podawanie kontaktu do siebie przez lekarza jest Waszym zdaniem przesadą a może powinno się mieć z nim kontakt, skoro przecież w końcu nie wiemy jak zareagujemy na leki.

Z drugiej strony jakby lekarz miał dawać każdemu pacjentowi kontakt do siebie, to mógłby mnie czasem pracę po pracy... W końcu ludzie mają rożne zaburzenia a też zwykłego wyczucia i obiektywizmu brak po prostu.

 

Będę wdzięczna za każde możliwe spostrzeżenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarze prywatni niczym się nie różnią od tych na NFZ, tylko ze przyjmują zwykle po zmroku po odbębnieniu fuchy w przychodni i trzeba im płacić za usługę.

Chyba jakaś tam psychiatra mi oznajmiła ze jakby mi odbiło to mogę do niej zadzwonić, ale i tak nie skorzystałam z oferty bo mam fobię społeczną i boję się rozmów przez telefon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×