Czy iść do szpitala?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Czy iść do szpitala?

przez depresja24h 23 lut 2015, 20:04
Hejka

Za jakieś 2 tygodnie mam przyjęcie do kliniki na oddział zaburzeń afektywnych. Z SSRI do przerobienia została mi fluwoksamina i wortioksetyna. Zastanawiam się czy warto iść, bo chyba i tak znam prawdę. Lekarz mówił o próbie odstawienia lekarstw w klinice, więc wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać. Gadka o zaufaniu, super zespole, wyleczeniu. Dlaczego wciąż naiwnie w to wierzę? Tym co mnie motywuje to im szybciej wypróbuje leki to dostane skierowanie na wlewy ketaminowe. Waham się, może zostać w domu i robić to po swojemu?

Czy iść do szpitala?

przez miko84 24 lut 2015, 09:23
Ale co chcesz robić po swojemu? Leczyć się? Tak jak piszesz, nie zostało Ci do wypróbowania dużo leków, jeśli Cię stać to może spróbuj tej wortioksetyny. Ten lek różni się jednak trochę od SSRI i u niektórych (mających szczęście?) się sprawdza. Fluwoksamina wg. mnie nie różni się wiele od reszty SSRI. Serio brałeś wszystkie leki? Próbowałeś np. litu z jakimś antydepresantem?

PS. Jeśli jesteś w miarę kasiasty to ja bym na Twoim miejscu załatwił reckę na fenelzynę i zamówił lek przez neta (sprzedają go np. "pharmy" kanadyjskie).
miko84

Czy iść do szpitala?

przez Wolfx 24 lut 2015, 09:27
Hej
Czy wlewy ketaminowe sa robione w Polsce i gdzie ,bo zdziwiony jestem ?
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy iść do szpitala?

przez Vizir 26 lut 2015, 17:38
Wolfx napisał(a):Czy wlewy ketaminowe sa robione w Polsce i gdzie ,bo zdziwiony jestem ?

Na hyperrealu tylko i w TVNie

Czy iść do szpitala?

przez depresja24h 26 lut 2015, 22:31
Wolfx, wlewy ketaminowy są robione w klinice w Poznaniu u profesora Janusza Rybakowskiego do którego można umówić się prywatnie. Temat nieaktualny, nie idę do szpitala, bo mi się poprawiło.

Sortuj wg