do wyboru do koloru...

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

do wyboru do koloru...

przez jaaa 06 maja 2008, 13:24
wrocilam pod psychiatry dal mi leki- swoim zwyczajem z szafki.. jeden to Mirzaten na sen- data waznosci do marca...!!! what the fuck? mam to brac?
druga rzecz slyszalam ze siet yje po nim ... wiec moze lepiej nie zaczynac.. a drugi Zolaxa ta juz lepiej wazn ado 2009? mozecie cos wiecej napisac? zwlaszcza o tym drugim...

przez jaaa 06 maja 2008, 13:51
a utyłes? ja sie boje i tych dysplazjach poźnych co w ultoce jest o tym:( jaka dawke bierzesz?

przez jaaa 06 maja 2008, 14:15
a ta dysplozja cala? pytal so to lekarza?nie chcialabym za 5 ,10 lat miec jakis tykow nie opanowanych ...

wlasnie bralam dlugi okres czasu lerivon i na szczescie nie tyłam:) ale przestal dzialac

a czy pijesz czasami alkohol przy tym zestawie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 06 maja 2008, 17:50
ale ja sie boje ze krotkie branie moze to wywolac:(
nie wiem ile bede brac- ten lek leczy? czy tylko dziala poki go bede brac na sen?

przez jaaa 06 maja 2008, 18:35
krotki czas to znaczy ile dla Ciebie?;)

Re: do wyboru do koloru...

przez weronika 23 maja 2008, 22:32
brałam zolafren około dwóch lat , no utyłam troche , bo że tak powiem przestałam się wypróżniać w ogóle , ale zaznaczam ja brałam największą dozwoloną dawkę wiec może dlatego no a poza tym to nie u każdego musi tak byś a te jakieś odruchy to słyszałam , lekarze mi móili niby że mam jakąś twarz taką spiętą ale nie wiem czy nie naciągali bo nikt ze świata niezorientowanych nie zauważał tego, a w ogóle to na jaką przypadłość on ci dał tą zolaxe czy jak tam? na lęki? bo podobno przy nerwicy to takich leków to się powinno małe ilości jeść tak wspomagająco, powiedziano mi potem że u mnie był on niepotrzebny a żarłam go tone , bo niby antydepresant załatwił sprawe , jedyne na co mi pomógl to na sen cudownie zadziałał, ale wiesz na każdego inaczej działają różne rzeczy a ten przeterminowany to chyba jakieś przegięcie , ja bym się bała może lekarz nie zajarzył?

Re: do wyboru do koloru...

przez jaaa 23 maja 2008, 23:12
zolaxe mam na en brac- co do przetemirnowanego pytalam powiedzial ze 2 miechy to nic ze to nie syrop wec mam brac

Sortuj wg