KLORAZEPAN/KLORAZEPAT (Cloranxen,Tranxene)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klorazepan pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
70%

Nie
6
18%

Zaszkodził
4
12%

Liczba głosów : 33

przez samadhi 10 sty 2007, 23:00
Hmm nieiwele mogę powiedziec o Cloranxenie.
Dostalam tylko kilka razy doraźnie podczas mojego pobytu w psychiatryku, przewaznie podczas jakichs cięższych nocy.

Zaraz po nim szłam spac więc chyba spełniał swoją rolę:P

Moje tabletki były białe :)
Gdy nadwrażliwość
jest jak bilet w
jedną stronę stąd

cloranxen

przez gosiak_t 22 sty 2007, 22:36
Ja biore codziennie cloranxen 5 mg. Niby dostalam doraznie ale ...... za ciezko ( chyba skutki po dlugim okolo polrocznym braniu afobamu). I teraz "doraznie" cloranxen ktory pomaga chociaz na poczatku bylo sennie badzo i codziennie asentra. Chyba jest ciut lepiej a choruje od kwietnia ubieglego roku ale to nie to samo co kiedys-wolnosc i swoboda umyslu. Zadnych skukow ubocznych oprocz sennosci i moze przytycia - nie wiem czy od tych lekow sie tyje :?: nie mialam wiekszych problemow. Jednak nie dzialaja na tyle dobrze zeby spokojnie spac...... :(

przez Agnieszka26 30 sty 2007, 11:01
Ja biore te lek od okolo 3 tygodni dawka 5mg.Przez tydzin bralam polowke tabletki,teraz biore cala na noc.Za tydzien mam go odstawic.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lubuszanka 21 lut 2007, 23:03
moj lekarz chce mi przepisac ten lek, ale czy mozna go brac z clonazepanem, seroxatem, hydrotyzyna. bo biore to juz 10 lat i jak mi ostawia te leki to niewytrzymam.

cloranxen

przez lexyy 01 maja 2007, 14:32
czy cloranxen to lek psychotropowy????

przez Nevada 28 maja 2007, 23:24
ja zacznę go brać od jutra. zobaczę, co mi się będzie działo...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:13 pm ]
ok. post pod postem, ale to moje wrażenia z cloranxenu:

czuje się tak, jakby mój mózg był owinięty watą, nieskoordynowanie ruchów, otępienie lekkie. jak do nacpania i zmulenia się ok, ale nie polecam, jesli ktoś chce żyć.

Tranxene

przez Grubcia 05 cze 2007, 16:16
Biore tranxene tylko doraznie,jesli wiem,ze czeka mnie jakas trudna sytuacja,wtedy kiedy spodziewam sie napadu leku.Pomaga mi,ale wiem,ze leczy tylko objawy leku,a nie jego przyczyne.Przyjmujac go nalezy bezwzglednie przestrzegac zalecen lekarza,co do dawki i dlugosci przyjmowania leku
Grubcia

przez Nevada 05 cze 2007, 17:15
powiem tak - mi tranxene pomogło. po nim zaczęłam normalnie żyć. jest wspaniałe, żadnych skutków ubocznych, na powrót zobaczyłam świat w prawdziwych wspaniałych barwach.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

tranxene

przez asia666 25 sie 2007, 20:26
witam,się okazuje,że ja tez mam poważną depresje i pewnie nerwicę,mam dzis wziąć tranxene i obawiam się tego leku,mam ogólne stany leku,przed wyjsciem po chleb,do autobusu,nie mówiąc o jeździe samochodem itp,okropność niby nie jestem sama ,mąz,syn 18 letni,pies,niby wszystko a każda czynność jest koszmarem,robię wszystko na siłę,inaczej bym tylko leżała,pocieszam się tylko że nie jestem tu sama i że z tego się wychodzi

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:35 pm ]
zawsze byłam osobą energiczną,pracowałam jak trzeba było na swoim 7 lat bez urlopu,potem u kogoś po 16 h,na nocnych zmianach,od roku siedzę w domu i im dłużej siedzę tym gorzej,okazało się że mam osteoporozę,teraz wyszła nadczynność tarczycy a na dodatek te okropne napady lęków przed wyjściem z domu,od miesiaca mamy 5 letnie autko a ja zamiast korzystać z tego i wsiąść gdzieś pojechać tylko patrzę przez okno,bo prawie zawału dostaję jak do niego wsiadam i musze dostac się np,do lekarza,a im dłuzej chodze po lekarzach tym więcej leków dostaję,od prawie pół roku biorę zolpic ale za bardzo nie działa-śpię po 3-4 godziny,mam nadzieję że tranxene to zmieni,cały dzień jakos dziś przechodziłam i okropnie chcę dzis pospac spokojnie całą noc,pozdrowienia

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:10 pm ]
no i wzięłam wczoraj tranxene 1 tabletkę 5 mg,koło 22,jakoś normalnie się czułam,położyłam się spać koło 1,i leże,leże telewizor cicho gra ,nie mogłam zasnąć do 4.00,jakbym bała się zasnąć ale jak juz zasnęłam to spałam do 14,00 dziś,szok,wstałam niby ok,mała kawa nesca poleciałam do sklepu z psem no i w sklepie znów to samo,ciepło gorąco,duszno,ale zacisnęłam zęby i zrobiłam zakupy,wróciłam do domu,trochę odpuściło,wzięłam 1 kalms i jakoś gotuje obiad,ale czuję się nieprzytomna i serce kłuje od czasu do czasu,a wieczorem będę jechać autem po męża,i cały czas mam nadzieję że mi do wieczora odpuści,czy ktoś miał podobne problemy,ja staram się nie poddawać,na siłę coś robić,ale jest ciężko!

cloranxen

przez sardynki 26 wrz 2007, 14:29
Właśnie wróciłam od lekarza, który powiedział mi że moje bóle w okolicy serca "maja podłoże emocjonalne". Rzeczywiście ekg nic nie wykazało, ale ja nie mam żadnych lęków i tych bólów też sobie nie wymyśliłam.
Co myślicie o tym leku, nie chce się czuć otumaniona.
Może na opinie tego lekarza o mnie ma wpływ fakt, że mój ojciec jest schizofrenikiem.

przez juka 27 wrz 2007, 09:43
Brałam cloranxen przez jakiś czas, głównie po to żeby lepiej spać. Moje odczucia jak najbardziej pozytywne. Bez skutków ubocznych (albo było ze mna tak źle, że nie zauważyłam;-p), za to spałam jak dzidzia, w dzień też byłam dużo spokojniejsza. Bradzo się boję tego leku własnie dlatego, że jest tak dobry. Odstawiłam go po ok. miesiącu, ale mogłabym spokojnie się uzaleznić...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:44 am ]
Był juz taki temat:/
:)

Tranxene

przez Vito 17 paź 2007, 23:44
Tranxene. Możecie mi coś opowiedzieć o tym leku ? Jak długo się go zażywa. Do skutku ? Miał ktoś jakieś dziwne objawy. Za wszelkie info będe wdzięczny.

Pozdrawiam.

przez mia25 18 paź 2007, 15:45
ja tranxene biorę doraźnie zanim efectin nie zacznie działać.dla mnie jest doskonały na lęki.może uzależnić.nie mam żadnych ubocznych skutków.poczytaj tez w dziale leki-indeks leków.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Vito 18 paź 2007, 19:46
Witam, czytałem czytałem, ale nie mam wogóle pojęcia co to za lek, biorę tylko tranxene. W sumie dopiero zacząłem i wiem, że nie są to jakieś ziołowe dropsy tylko chemia. Ale czy to jest jakiś silny lek? Mam "piątki". Boję się go poprostu :( Nigdy nie miałem takich problemów jak teraz mam i martwie się nieco.

Pozdrawiam

Sortuj wg