KLOMIPRAMINA (Anafranil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
59
62%

Nie
18
19%

Zaszkodziła
18
19%

Liczba głosów : 95

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 20 paź 2014, 21:12
Też bałem się pobudzenia, było ale tylko na początku. Obecnie na 150mg nie dokucza mi nic prócz obniżonego libido. I co z tym zrobić... Mirta i trazodon nie działają na to, a po miansie tyję...
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 20 paź 2014, 21:49
A mi właśnie Anafranil podniósł libido do góry :D Chyba jestem wyjątkiem :D
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 20 paź 2014, 23:49
Niesamowite to co piszesz tranx88. 150 to śmierć dla libido. Niesamowicie musiał ci podpasowac ten lek. Wszystkie jego mechanizmy to wlasnie te, których poyrzebujesz. Ciągnij go do końca życia, łykaj go na zdrowie ;-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 20 paź 2014, 23:55
depresyjny098, bardzo sie zmieniles od kiliku miesiecy, oczywiscie na lepsze :D Stales sie zupełnie inna osobą:) Wydaje mi sie, że masz jakas remisje w swojej chorobie, bo zaczales pisac bardziej sensownie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 21 paź 2014, 12:45
Tydzien czasu na 75mg anafranka,brak poprawy.Ale na co mogę liczyć jak te leki potrafią zakoczyć dopiero po paru miechach :P Po koszmarnej akatyzji po rispolepcie wróciłem do amisulprydu i jest ok.Mirta lekko libido podnosi ale i tak wykastrowany sie czuje hehe,bez mirty to juz sex mógłby nie istnieć.
Za 3 tyg wbijam na optymalne 150mg klomi i zostane na niej z pół roku,musi /cenzura/ zadziałać.

-- 21 paź 2014, 14:21 --

Jest ktoś komu Franek pomógl na lęki społeczne i agorafobie?Chce w końcu ruszyć dupe do roboty ale te gówna mnie ograniczają bardzo mocno... :cry:

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 21 paź 2014, 15:09
kalikali1, a w kwestrii natrectw cos sie poprawia czy jeszcze?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 21 paź 2014, 18:27
depresyjny098, dokładnie mam zamiar brać anafranil do póki będzie potrzeba. A libido na tym nie ucierpi :)

-- 21 paź 2014, 18:29 --

Czasami anafranil można wieczorem wymieszać z dobrym winem :D
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Blondie 21 paź 2014, 19:10
To już 3 tygodnie z Frankiem. Na nerwicę, lęki, natrętne myśli podziałał idealnie. Jak cudownie jest żyć bez tych wszystkich obciążeń i zmartwień! :great:
Ale... skutki uboczne są wykańczające. Potworna suchość w ustach - co już wywołało pokaźny stan zapalny dziąseł, ogromna potliwość w nocy ponadto mroczki w oczach przy wstawaniu, totalny zanik kondycji- przy ścieleniu łóżka już mam zadyszkę, spadek koncentracji. Co więcej, dziwne uczucie palącego czepka na głowie, wysoki puls i kołatanie serca. Nie wspominając o zaparciach. Powiedzcie mi z własnych doświadczeń, czy te uboki minęły czy tak będzie przez całą kurację? :/

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez ladywind 21 paź 2014, 19:22
Tranx88, ja juz umieram z tych natrectw, serio mam tego dość, codziennie z bezsilnosci płacze po katach w pracy, nie mogąC wytrzymac ze swoja psychiką. Codziennie biore lorafen by nie zwariowac, od od dni biore 2 bo zaczynam miewac juz takie stany, by sie powiesic, to jest straszne, ta choroba jest okrutna i to co robi z człowiekiem , poprostu sie w głowie nie miesci :-| czuje ze przez nia żyje juz na krawędzi, bo tego nie mozna zyciem nazwac :-|

-- 21 paź 2014, 18:29 --

Blondie, ja mam kołatanie serca przez sama chorobe i to co nazywasz czepkiem na głowie mam codziennie, jakby mi ktos rece na mózgu trzymał, ale nie wiąze tego z lekami tylko z nasileniem samej choroby

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Blondie 21 paź 2014, 19:48
Ladywind, a może pójdź do lekarza i spróbuj jeszcze innych leków, skoro jest tak źle?

Uczucie tego czepka jest fatalne, na niczym się wówczas nie mogę skoncentrować...

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez Tranx88 21 paź 2014, 20:24
ladywind, Jedyne co mogę Ci doradzić to musisz koniecznie mieć bardzo dobreg psychiatrę i dobrane leki. Lorafenem uciszysz się na chwilę ale potem całe zło wraca. Ale ja też nie jestem święty i od swieta łyknę sobie Clona 4 mg i odlatuje z dala od natręctw.

-- 21 paź 2014, 20:26 --

Pamiętaj że płacz to naturalny mechanizm obronny człowieka i masz do tego pełne prawo. Trzymam za Ciebie kciuki !

-- 21 paź 2014, 20:29 --

Poza tym poproś lekarza rodzinnego o zastrzyki z witaminy B12, naprawdę pomaga :)
Absenor 1500 mg
doraźnie 15 mg Relanium.

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez depresyjny098 21 paź 2014, 22:13
Ladywind jest mi bardzo zle. Mecze sie w pracy okropnie. Ten niedosyt jest gorszy od najwiekszego bolu. Otepienie jest gorsze i nie porywnywalne do czego kolwiek. Jezeli masz to co ja to ci bardzo współczuje, albo chcialbym ci wspolczuc, bo wiesz ze uczucia to dla mnie abstrakcja troche. Ja ciagle odczuwam to samo, ten sam niedosyt. Po za tym nie istnieje nic. Nie jestem w stanie powiedziec co czuje, wytlumaczyc jak to odczuwam. Z ta sensownoscia pisania, no nie wiem co ci odpowiedziec. Dzięki? Nie czuje co ci odpowiedziec, ale mysle ze chybabwarto by cos bylo napisac. To wlasnie jestem ja...

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez slow_down 22 paź 2014, 00:24
Anafranil wyciągnął mnie obecnie z wielkiego dołka. No ale jest pewien problem. Pocę się na nim jak dzika świnia. Wstyd mi przy ludziach. Do tego zaburzona koordynacja ruchowa, kołatanie serca. A najgorsze od paru dni - mega zaparcia. Ale to jeszcze nic.... Najgorsze że przy tych zaparciach wydalam przy okazji sporą ilość krwi. Z tą krwią to może nie wina klomi, jeśli po odstawce krwawienie nie minie, czeka wizyta u lekarza.
Mam w domu escitalopram, a nigdy go nie brałem. Jaka dawka esci teoretycznie odpowiada "serotoninowo" 150 miligramom klomipraminy?
slow_down

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

przez kalikali1 22 paź 2014, 09:12
8 dzień.Fuck obudziłem sie z nasiloną depresją i lęki też ponasilone no nie !!! Łapy mi sie trzęsą że ledwo co fajke trzymałem jak rano paliłem,do tego mega sahara w pysku i brak śliny.Wczoraj i jakoś w 3 dniu miałem derealizacje/depersonalizację z nasilonego lęku niestety.O dziwo nie mam zaparć.Powruciłem do 1mg rispoleptu i co miesiąc będę zwiększać o 1mg żeby do 4mg dojść.Czy uniknę akatyzji takim systemem?Akatyzja chyba trwa jakoś na początku chyba i mija nie?Lekarka właśnie tak kazała mi brać,zobaczymy.....Niestety natręctwa mam ponasilane,rozmyślam, analizuje jakies pierdoły w głowie więc jeszcze nie odpalił,oby to piekło szybko mineło.

Sortuj wg