MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

Re: Lerivon

przez Paranoja 16 mar 2010, 16:11
ja jak narazie nie zauważyłam jakiś szczególnych działań ubocznych tego leku... pozytywnych zresztą też nie....
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez 19_latek 16 mar 2010, 16:29
Bierzesz na sen czy na depresje? Jesli na depresje to lepsza jest wg mnie paroxetyna polaczona z fluanxolem, mnie to wyciagnelo z dola i nerwicy lekowej. Jesli bierzesz na sen to nie wiem, mi po 5mg sie dobrze spi. (oczywiscie budze sie w nocy ale moge zasnac)
19_latek

przez Paranoja 16 mar 2010, 16:37
biorę 10 mg na noc, lepiej śpię
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasia000 17 mar 2010, 10:09
jeżeli chozi o mnie to biorę lerivon ok 2 lata wiec jak miałam depreche przed lerivonem strasznie schudłam, po około roku od rozpoczęcia kuracji lerivonem przytyłam około 15 kilo?chyba jakos tak..
musiałam zaczać odchudzanie i chodzę na bieżnie dietka i udało mis ie zrzucić te kilosy ale nie całkiem jeszcze musze byc na diecie i cwiczyć żeby nie tyc i zrzucić to co przybrałam.Jestem wyskoka wiec tego az tak nie widać.Ale jakbym byłam mała to chyba bym sie kulała;-))hehe
Moim zdaniem głównym powodem tycia było podjadanie między posiłkami non stop mieliłam gębą!Teraz juz nad tym panuje.

Ogólnie rzecz biorac i tak kocham lerivon! :D
kasia000

przez Rani 17 mar 2010, 23:02
No właśnie, ja też jestem rozdarta. Z jednej strony kocham Lerivon i nie chcę go przestać brać, a z drugiej strony mam już dość tego puchnięcia i niekontrolowanego obżerania się. I co tu robić?
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez autumnal depression 19 mar 2010, 20:07
Hell-o! I jak tam u Was walka z nadwagą po lerivonie??? Ja juz troche schudłem - ścisła dieta ilościowa i jakościowa oraz zmniejszenie dawki z 60 mg na 30 mg i juz troche spada waga :D ale to jeszcze długa walka :evil: :evil: :evil:
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

przez paradoksy 19 mar 2010, 21:03
ja schudłam mimo zażywania Lerivonu.
paradoksy

przez Paranoja 19 mar 2010, 21:43
ja w sumie tez chudne
ExModerator

przez agnieszka.m 21 mar 2010, 10:07
Paranoja, a nie masz ochoty na słodycze? Ja zawsze na lerivonie mam ten problem - mogę nie jeść zwykłych posiłków, śniadania ani obiadu, ale do słodyczy strasznie mnie ciągnie. I stąd niestety to tycie. Teraz uważam, jestem na diecie i zaczęłam codziennie ćwiczyć, ale waga i tak nie spada.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez 19_latek 21 mar 2010, 11:56
Oblicz dzienne zapotrzebowanie i odejmij na poczatek 200-500 kcal to zaczniesz chudnac. Mi przeszkadza ten wysoki puls odkad zaczalem brac ten lek. Fajnie mi sie spi wiec nie chce go odkladac, jak myslicie co powie lekarz? Moze przepisze mi cos na obnizenie pulsu?
19_latek

przez Paranoja 22 mar 2010, 00:09
agnieszka.m, hahaha mam :D ale hamuje się.
ExModerator

przez autumnal depression 28 mar 2010, 12:43
Hell-o!!! Co tak wszyscy umilkli na temat Lerivonu :?: :?: :?:
Alprox 1mg
Trittico Cr 75mg
Promazin 100mg
Tegretol CR 800mg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...stracić można tak łatwo-odejść można tak prosto, można w ogóle nie żyć-czas zabija wątpliwości...

przez paradoksy 28 mar 2010, 14:02
zmniejszyłam sobie dawkę.
bez niego mam problemy ze spaniem
poza tym jakaś taka bardziej płaczliwa jestem :roll:
paradoksy

przez Rani 29 mar 2010, 06:14
Ja chyba też zmniejszę dawkę, bo ostatnio rano mam problem ze wstawaniem. Może już nie potrzebuję takiej dawki?
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Sortuj wg