MIANSERYNA (Lerivon,Deprexolet,Mianserin,Miansec,Norserin)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
70
62%

Nie
26
23%

Zaszkodziła
17
15%

Liczba głosów : 113

przez ladywind 19 lis 2013, 22:51
Mój boże:-) ja biorę tyle że mirte o 20 i mnie tak nie scina jak Was , mało tego mogę iść spać o pierwszej i nie czuję zmęczenia .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez NieznanySprawca 19 lis 2013, 22:55
khaleesi, jak wchodzi się na wyższe dawki mirty/miansy, to speedująca noradrenalina zazwyczaj zaczyna przeważać nad histaminowym zamuleniem, więc ciekawostka, ale nie. ;) A przynajmniej o wiele mniej.
NieznanySprawca

przez Lord Kapucyn 19 lis 2013, 23:01
khaleesi napisał(a):Dark Passenger, dobra w skrócie do Sertraliny się nada? :mrgreen:

Często się stosuje mix sertralina +miansa/mirta. Pogadaj z lekarzem.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 19 lis 2013, 23:12
A jeszcze częściej mirta plus wenlafaksyna .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez renee.madison 19 lis 2013, 23:14
miansa+sertralina - polecam :D
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez khaleesi 19 lis 2013, 23:14
Dark Passenger, mój obecny lekarz uważa, że kwas wal jest cudownym lekarstwem wiec u innego może zdziałam ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez CórkaNocy 19 lis 2013, 23:14
ladywind, a co bierzesz aktualnie? dalej tą lamo?
CórkaNocy

przez ladywind 20 lis 2013, 00:12
Mirtazapine 30mg od listopada już solo . Wenle i lamo odstawilam w diabły w ciagu 2 dni bo po co miałam brać jak przestały działać czyt wenla , bo lamo to w ogóle nie zaczęła , nie mam raczej chadu więc ten lek był u mnie zbędny.

Teraz przynajmniej nie czuję się przytepiona ale co do oczekiwanego stanu mam jeszcze spore wymagania . Między innymi chciałabym mieć jasność myślenia , umiejętność bycia tu i teraz , bycie bardzej spontaniczną etc itp .

przez MalaMi1001 20 lis 2013, 09:09
Nooo, to se zapodałam pigułę, nie ma co. No fakt, śpi się mocno, natomiast czuję się jakbym nie spała ze 2 doby - kompletnie zmęczona, ziewam, mogę siedzieć i bezmyślnie gapić się w jeden punkt, stan tragiczny! Skoro nawet reboksetyna nie daje temu rady to ja nie wiem co to jest za lek.

przez mirunia 20 lis 2013, 09:30
MalaMi1001 napisał(a):Nooo, to se zapodałam pigułę, nie ma co. No fakt, śpi się mocno, natomiast czuję się jakbym nie spała ze 2 doby - kompletnie zmęczona, ziewam, mogę siedzieć i bezmyślnie gapić się w jeden punkt, stan tragiczny! Skoro nawet reboksetyna nie daje temu rady to ja nie wiem co to jest za lek.

MalaMi1001, ta ospałość minie po ok. tygodniu. Ja biorę 60mg na noc już ponad dwa tygodnie. Też tak było na początku.
Teraz od 2-3 dni po południu, tak od ok.16ej mam niepokój, lęki. Nie wiem dlaczego, skoro miansa działa uspokajająco i muląco. Podczas lęku skacze mi w górę ciśnienie i wali serce (80-90 tętno), źle się wtedy czuję. Co jest grane?

przez MalaMi1001 20 lis 2013, 09:58
No oby, bo 5 razy wpisywałam kod do instalatora i za każdym razem źle! Ja dobrze widzę, dobrze myślę, ale ręce jakoś same w swoją stronę sobie piszą na klawiaturze. Masakra, w życiu się tak z siebie nie ubawiłam :P

przez renee.madison 20 lis 2013, 10:50
MalaMi1001, mi to o czym piszesz minęło po 2 dniach :) dokładnie to samo miałam w pracy- nigdy chyba tyle błędów nie zrobiłam :D
mózg ogarnia, ale ręce nie słuchają, dziiiiwne uczucie.
Ja jeszcze jechałam tego dnia samochodem, to dopiero było wyzwanie. Głupia byłam jak nie wiem.

Bądź dzielna! :)
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez miko84 20 lis 2013, 11:19
ladywind myślę, że połączenie SSRI+miansa jest dużo częściej stosowane, szczególnie u nas. Pamiętajmy, że w USA nie ma już mianseryny, więc Ci ludzie z zagranicznych forów jak i twórca nazwy tego połączenia (california rocket fuel) dr. Stahl nie mogli użyć mianseryny bo jej po prostu nie mają dostępnej. Mianseryna za to może być lepsza od mirty do łączenia z SSRI z tego względu, że to prawdopodobnie silniejszy antagonista 5-HT2c od mirty i jej dawkowanie umożliwia większą rozpiętość - od 10 do nawet 120 albo i więcej mg.

Aha i co do wenli a SSRI, to w tym połączeniu chodzi wzmocnienie wzrostu serotoniny, a że są silniejsze od wenli leki serotoninowe, jak np. przywoływana wyżej sertralina to połączenie sertraliny z miansą zadziała silniej na serotoninę niż np. połączenie wenli z miansą. Ale, nie w każdej depresji chodzi tylko o serotoninę, więc połączenie z wenlą ma inne zastosowanie.
miko84

przez MalaMi1001 20 lis 2013, 23:29
renee.madison napisał(a):MalaMi1001, mi to o czym piszesz minęło po 2 dniach :) dokładnie to samo miałam w pracy- nigdy chyba tyle błędów nie zrobiłam :D
mózg ogarnia, ale ręce nie słuchają, dziiiiwne uczucie.
Ja jeszcze jechałam tego dnia samochodem, to dopiero było wyzwanie. Głupia byłam jak nie wiem.

Bądź dzielna! :)

No dokładnie to o czym piszesz dzisiaj mam przez cały dzień :P Uczucie trochę zabawne, jakbym się naćpała :P Ale próbuję dalej z tą miansą, zobaczymy co będzie dalej :smile:

Sortuj wg