ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Xanax

przez zaqzax 18 lut 2011, 19:02
abrakadabra xx napisał(a):obecnie jestem przy dawce ok. 8mg

jaaa, pier****, hardcore!

-- Pt lut 18, 2011 7:03 pm --

piotrek_d04 napisał(a):biorę xanax 0,25 mg raz dziennie od dwóch miesięcy, czy mogę się uzależnić?

mysle ze jest to dawka bezpieczna, ja biore podobnie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Xanax

przez abrakadabra xx 18 lut 2011, 22:02

Rozumie Twoj punkt widzenia kiedys zareagowal bym podobnie na wiadomosc o takiej dawce. Kiedys popelnilem mase bledow, moge powiedziec czego nie robic zeby nie znalezc sie w takiej syuacji. W trudnych sytuacjach nie szukac ukojenia, rozwiazania problemow w alkoholu czy tego typu lekach, oczywiscie pod okiem fachowca mozna leczyc sie farmakologicznie jezeli sytuacja tego wymaga ale z rozwaga, trzeba zmienic sposob myslenia i najlepiej udac sie do psychologa a nie faszerowac sie tym gownem zeby przytlumic nieporzadane emocje bo w rozumowaniu tkwi problem, ja wlasnie tak robilem bralem leki i pilem na imprezach wsrod znajomych jak i po to zeby "poradzic" sobie z problemami a nie ma nic gorszego jak polaczenie lekow z alkoholem, szybsze uzaleznienie od jednego i drugiego takze trzeba uwazac bo mozna nie zle sie wpier...lic.
abrakadabra xx

Xanax

przez zaqzax 18 lut 2011, 22:14
abrakadabra xx napisał(a):

Rozumie Twoj punkt widzenia kiedys zareagowal bym podobnie na wiadomosc o takiej dawce. Kiedys popelnilem mase bledow, moge powiedziec czego nie robic zeby nie znalezc sie w takiej syuacji. W trudnych sytuacjach nie szukac ukojenia, rozwiazania problemow w alkoholu czy tego typu lekach, oczywiscie pod okiem fachowca mozna leczyc sie farmakologicznie jezeli sytuacja tego wymaga ale z rozwaga, trzeba zmienic sposob myslenia i najlepiej udac sie do psychologa a nie faszerowac sie tym gownem zeby przytlumic nieporzadane emocje bo w rozumowaniu tkwi problem, ja wlasnie tak robilem bralem leki i pilem na imprezach wsrod znajomych jak i po to zeby "poradzic" sobie z problemami a nie ma nic gorszego jak polaczenie lekow z alkoholem, szybsze uzaleznienie od jednego i drugiego takze trzeba uwazac bo mozna nie zle sie wpier...lic.

no ty właśnie się ostro wpier******ś niczym w heroine, alkohol i benzo razem to już działanie mocno narkotyczne, a te dawki to naprawde ostro.
ja maksymalnie brałem po 1mg dziennie, a mój rekord to 3mg dziennie - ale to tylko kilka dni.
po 8mg aktualnie to bym się przekręcił, teraz wystarcza mi 0,25 góra 0,75mg.
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AFOBAM( Alprazolam-Xanax,Alprox,Zomiren,Neurol)

przez Wera 13 mar 2011, 18:51
czy wegług Was 0,5 mg Afobamu to duża dawka? biorę ja na piski uszne ale nieregularnie

XANAX (Alprazolam-Afobam,Alprox,Neurol, Zomiren)

przez Michał 1972 14 mar 2011, 00:48
Witam, jestem nowy na forum, ale czytając je mam poczucie bliskości z niektórymi osobami, zresztą z wiadomej przyczyny.
Od kilku miesięcy, miałem straszne problemy, napady paniki, ciągły niepokój, bóle w klatce piersiowej, napady duszności, drżenie rąk, czułem się ciągle osłabiony, brak ochoty do życia,otępienie, wybuchy złości i agresji. Ogólnie katastrofa !!!! Od trzech dni biorę Xanax 0,5 dwa razy dziennie i powiem szczerze, albo to jakiś niespotykany zbieg okoliczności albo pierwszy raz mam do czynienia z lekiem, którego działanie mogę określić jako cud. Wszystkie objawy ustąpiły, DOSŁOWNIE WSZYSTKIE, mam wręcz napady euforii co pewnie spowodowane jest tym ,że pierwszy raz od długiego czasu czuję się normalnie, a byłem już na skraju załamania nerwowego.

Biorę go razem z Bioxetinem, z tym, że ten raz dziennie rano, ale Bioxetin potrzebuje podobno czasu więc Xanax ma być stosowany doraźnie w razie potrzeby, a tą mam póki co dwa razy dziennie. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z czymś takim,że lekarstwo zaczyna działać w 30 minut od momentu zażycia.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez Adamo 14 mar 2011, 01:34
Benzodiazepiny nigdy jeszcze nikogo nie wyleczyły, maskują one jedynie objawy. Dobrze że bierzesz Bioxetin, ten lek powinien pomóc długoterminowo.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez Michał 1972 15 mar 2011, 13:40
Tak jak pisałem, biorę go doraźnie, wczoraj na przykład udało mi się przetrwać cały dzień bez tabletki. Niestety dzisiaj poczułem się strasznie źle, wręcz fatalnie. Nie wiem czy to skutki uboczne Bioxetinu czy może coś innego. Po zażyciu , jak zwykle pół godzinki i po wszystkim :great: . . Co do psychoterapii , nie wiem do kogo się zwrócić , psycholog, psychiatra? Poza tym nie znam przyczyny takiego stanu i nie bardzo sobie wyobrażam jakby ta terapia miała wyglądać.

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez zaqzax 15 mar 2011, 17:11
Dla mnie Xanax to taka tabletka "BOGA", jest niczym ratunek w najgorszej sytuacji gdzie człowiek traci już cierpliwość.
Jakby Xanax nie uzależniał to bym był gotów za niego płacić chyba każdą sumę!
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Michał 1972 15 mar 2011, 17:30
Lepiej bym tego nie ujął :D . Nie wiem na ile uzależnia ale jak czytam ,że niektórzy biorą go od kilku lat to chyba nie jest tak źle. Oczywiście nie zamierzam brać go od tak, ale dzisiejsza sytuacja była już naprawdę podbramkowa, a działanie Xanaxu piorunujące :uklon: .

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

przez Zenonek 15 mar 2011, 17:47
zaqzax napisał(a):Dla mnie Xanax to taka tabletka "BOGA", jest niczym ratunek w najgorszej sytuacji gdzie człowiek traci już cierpliwość.

I tak masz o tyle na plus, ze reagujesz na mikro dawki Xanaxu typu 0,25-0,5.

Wiekszosc osob zeby miec pelnego lajta potrzebuje co najmniej 1 mg na raz.

przez Korba 15 mar 2011, 17:49
ja na lekki lęk biorę 0,5, ale na silny misi być min. 1mg.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Zenonek 15 mar 2011, 19:14
piotrek_d04,

0,25 to tyle co nic. Niemal dawka placebo. Moze jak ktos wazy 40 kg bedzie oki.

przez bretta 15 mar 2011, 21:58
a ja biorę Zomiren. Doraźnie, ale widzę nawet po tym, że uzależnia. Jak mam gorszy tydzień to zaczynam od 0,5mg na dzień, a po dwóch trzech dniach muszę już zabrać więcej żeby osiągnąć ten sam efekt. Nie wiem jak to działa, ale ogólnie myślałam, że 1mg to jest taka norma a tu widzę, że to wcale nie tak mało...
ja to jeszcze w zależności od sytuacji. czasami po 0,5mg się uspokajam i jest w miarę, a czasami po 1mg dalej się trzęsę, może tylko oddech się troszkę uspokaja.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez zaqzax 16 mar 2011, 01:07
Zenonek napisał(a):
zaqzax napisał(a):Dla mnie Xanax to taka tabletka "BOGA", jest niczym ratunek w najgorszej sytuacji gdzie człowiek traci już cierpliwość.

I tak masz o tyle na plus, ze reagujesz na mikro dawki Xanaxu typu 0,25-0,5.

Wiekszosc osob zeby miec pelnego lajta potrzebuje co najmniej 1 mg na raz.

czemu uwazasz ze dawka 0,5mg to mikrodawka, moim zdaniem to dawka standardowa alprazolamu.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Sortuj wg