ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
135
83%

Nie
15
9%

Zaszkodził
12
7%

Liczba głosów : 162

Re: Afobam

przez cytrynka84 21 wrz 2010, 19:48
Zaqzax,dzieki za info:)
bede probowac xanax,neurolu w takiej dawce nie ma w hurtowniach,przynajmniej w aptekach w mojej okolicy
Afobamu i zomirenu nie produkuja wogole wtakiej dawce,ta cena xanaxu... brrr...,ale nie mam innego wyjscia,musze wykupic ciekawe,czy bedzie jakas roznica miedzy orginalem,a generykami,zobaczymy.

Re: Xanax

przez Miss Worldwide 22 wrz 2010, 04:41
cytrynka84 napisał(a):Kazdy ma inaczej,u mnie xanax dziala super,najlepszy lek z tej grupy,najgorsze jest to,ze nie mozna go brac codziennie,zero sennosci dobry nastroj
Natomiast cloranxen sie nie sprawdzil,troche dzialal w duzych dawkach,ale" zamulal" i po 7-14 dniach brania,lapalam dola i ryczalam bez powodu.

u mnie na odwrot zupelnie :)
xanax mnie nie zamulal a cloranxenu kazal doktorek brac polowke tabl 10mg-mowej co 2h, powiedzial, ze w ten sposob mnie nie zmuli mocno a eekt dzialania bedzie dluzszy. gdybym walila cala 2 azy na dzien to pewnie po lykieciu bym byla zmulona a po jakis 2h dzialanie by ustapowala i musialabym czekac na nastepna tablete les tam godzin. mial racje.

po xanaxie mialam jazdy typu "uczucie, ze jestem chodzaca baba zegarowa i zaraz wybuchne" caly czas bardz spieta, wkorzalo mnie to bardzo! ale jak juz mowilismy to na kazdego dziala inaczej kazdy lek i taka jest prawda.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 11:41
Jeśłi chodzi o xanax - aktualnie biorę 2mg xanaxu sr i działa lepiej na pewno niż 40mg cloranxenu, ale muszę zacząć powoli schodzić z dawki, ile można...
Odkąd odstawiłam elicee, xanax działa zdecydowanie wyraźniej - totalny luz, aż mnie zamula tuż po wzięciu jak zaczyna działać.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 23 wrz 2010, 11:47
chojrakowa,

Czyli Esci to byla kicha niezla dla Ciebie, bo jeszcze oslabiala dzialanie Xanaxu...

A jak tam Prozac ? Ten lek dobrze poprawia nastroj, wiec powinno byc ok...

Jaka dawke bierzesz ?

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 11:50
Zenonek, no bioxetin, prozacu nie udało mi się wyjęczęć, w ogóle ostatnio sie nie dogaduję z psychiatrą, tylko szpital szpital szpital i "nie ma już leków dla mnie' :roll: Narazie 10, zmierzam ku 20mg.
Chwilowo lepiej, ale myślę, że to kwestia odstawienia esci.

przez linka 23 wrz 2010, 11:50
Ja tylko dodam, ze trzeba uważać na połączenie fluoksetyna + alprazolam bo fluoksetyna może zwiększać stężenie leku we krwi, a tym samym nasilać jego działanie 8)
Z ulotki Afobamu: Jednoczesne stosowanie z fluoksetyną powoduje wydłużenie T0,5 alprazolamu do 20 h.
chojrakowa a na grzyba ci Prozac?? Chcesz przepłacać za coś co można kupić taniej? Brałam już kilka generyków fluoksetyny i wszytskie działają identycznie - zapewniam cię, Teraz jem Seronil - kosztuje coś koło 11 zł i jest ok.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zenonek 23 wrz 2010, 11:53
chojrakowa,

Hmm pamietaj , ze przy Twoich zaburzeniach 20 mg dziala dobrze, ale znacznie lepsza odpowiedz jest przy 40-80mg...

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 11:58
Zenonek, za miesiąc idę do psychiatry, to z nią pogadam, jeśli nie będzie jakiegoś zadowalającego efektu, ale ona się boi kombinować po przygodzie z topiramatem.
Zresztą tak się z nią pokłóciłam i spłakałam się, że nie miałam siły już o niczym rozmawiać.

przez linka 23 wrz 2010, 12:03
chojrakowa, musisz być cierpliwa, przy 20 mg 6-8 tygodni to czas w którym powinno się już zacząć coś poprawiać........niestety fluo wkręca się baaardzo powoli ale działa całkiem nieźle. Możliwe też, tak jak pisze Zenonek, że 20 mg nie wystarczy - ja brałam od 10 do 40 mg w zależności od kondycji ale wiem, ze 60mg to też jeszcze dozwolona dawka.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez chojrakowa 23 wrz 2010, 12:05
linka, ja już wcześniej jadłam prozac i seronil, a po 80mg zdaje się seronilu właśnie telepało mnie jak nie wiem, nawet nie mogłam zadzwonić do psychiatry, bo nie było mowy o trafieniu w guzik :roll: Zobaczymy.
Jak na razie odstawienie esci mnie trochę podniosło.

przez toska 04 paź 2010, 12:36
wczoraj skończyłam brać xanax i teraz mojej lekarki nie ma i co teraz?mówiła że odstawiamy ale zobaczy jak się czuję

przez katris 04 paź 2010, 13:06
Trzymaj się bo za kilka dni może być upierdliwie. A jak będzie kiepsko to powinnaś przejść teraz na coś słabszego, tak poprrowadził mnie mój psychiatra.

przez findSOUL 05 paź 2010, 10:59
Witam...:) Ja biore Xanax 4 rok i nie wiem czy uda mi sie kiedykolwiek z niego zejsc :(
od dzis nowe leki kolejna próba:) Lek polecam ale w ostateczności...
Pozdrawiam serdecznie!
    This is the beginning of end....

przez chojrakowa 05 paź 2010, 11:01
findSOUL, sr czy normalny?

Sortuj wg