FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

przez Vengence 18 mar 2016, 16:57
agia napisał(a):No udało Ci się. :D
Miewam przebłyski. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ashton 18 mar 2016, 19:23
Właśnie wróciłem od swojego psychiatry.
Zaproponowałem mu zamianę Mianseryny na Mirtazapine.
Mam wypisaną receptę na oby dwa leki.
Kazał pobrać jeszcze miesiąc Mianserynę i zobaczyć jak się rozkręcą razem z Fluo.

Na Mianserynie śpię dobrze, niby wszystko ok, ale kusi mnie zamiana na Mirtazapine tylko nie wiem czy jest sens i czy Mirta będzie lepiej współgrać z Fluoksetyną.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

przez agia 18 mar 2016, 23:17
Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

-- 18 mar 2016, 23:27 --

agia napisał(a):Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

Ciężko tutaj dotrzeć czasem do niektórych ludzi.

-- 18 mar 2016, 23:30 --

No i znowu czuję się osamotniona dzisiaj.

-- 18 mar 2016, 23:38 --

Ludziska obudżcie się, bo chcę pogadać.
agia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 18 mar 2016, 23:56
agia napisał(a):Widzę, że coś tu cicho dzisiaj, 5 tydzień na fluoksetynie 20 mg i coś mnie lęki wzięły pomimo iż biorę benzo do tej fluoksetyny, czasem za dużo myślę, mam wrażenie że myśli mi się kłębią, chyba coś słaba jest fluoksetyna dla mnie, po południu śpię, potem jakieś nerwy.

-- 18 mar 2016, 23:27 --

Ciężko tutaj dotrzeć czasem do niektórych ludzi.

-- 18 mar 2016, 23:30 --

No i znowu czuję się osamotniona dzisiaj.

-- 18 mar 2016, 23:38 --

Ludziska obudżcie się, bo chcę pogadać.
Ja spędziłem pół dnia na kompie, teraz przyszedł czas na telewizor. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 18 mar 2016, 23:57
Aha, no tam leciał 007 o 20-tej, tylko mordobicia ostatnio, nie ma komedii.

-- 18 mar 2016, 22:59 --

Jak Ty się czujesz dzisiaj?
agia

przez Vengence 18 mar 2016, 23:59
agia napisał(a):Aha, no tam leciał 007 o 20-tej, tylko mordobicia ostatnio, nie ma komedii.
Ja oglądałem niezgodną na tvn, drugi raz, kiedyś na kompie widziałem, bondy wszystkie oglądałem - klasyk.

-- 19 mar 2016, 00:00 --

agia, Cały dzień bez energii, zmęczony i otępiony, jeszcze tydzień i będzie miesiać na duloksetynie, zero działania przeciwdepresyjnego, nie wiem jak dotrwam do 6 tygodni na tym leku!, o ile on w ogóle zacznie działać.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 19 mar 2016, 00:01
Może masz do polecenia jakiś fajny filmik, ale nie taki co trup pada co 1 minutę, tylko jakiś psychologiczny albo na przykład komedię dobrą, najwyżej sobie ściągnę na chomiku.

Vengence może deprexolet, prónbowałeś deprexoletu? Mnie postawił w tydzień na nogi!
agia

przez Vengence 19 mar 2016, 00:06
agia napisał(a):Może masz do polecenia jakiś fajny filmik, ale nie taki co trup pada co 1 minutę, tylko jakiś psychologiczny albo na przykład komedię dobrą, najwyżej sobie ściągnę na chomiku.

Vengence może deprexolet, prónbowałeś deprexoletu? Mnie postawił w tydzień na nogi!
Brałem mianseryne, tyłem od niej i byłem przymuolony, po pewnym czasie było lepiej, ale tycie masakra, do dzisiaj do swojej wagi nie wróciłem. :mrgreen:
Co do filmów hmm, zaraz ci napisze coś, oglądałaś sztange i cash??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 19 mar 2016, 00:07
Chyba wszyscy sprzatają bo nikt nie pisze, no ale odkurzanie o tej porze to nie bardzo.

Tych filmów nie widziałam, to sobie zobaczę tutaj w necie zaraz. O czym one są? Fajne jakieś?
agia

przez Vengence 19 mar 2016, 00:09
agia, Dobry jest też film "Do utraty sił", dużo jest filmów.

-- 19 mar 2016, 00:11 --

agia napisał(a):Chyba wszyscy sprzatają bo nikt nie pisze, no ale odkurzanie o tej porze to nie bardzo.

Tych filmów nie widziałam, to sobie zobaczę tutaj w necie zaraz. O czym one są? Fajne jakieś?
Sztanga i cash to taka komedia trochę z mrocznym akcentem, o kulturystach co porywają typa dla siana, a ten drugi o bokserze co traci wszystko i zaczyna od nowa - zajebisty film.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 19 mar 2016, 00:13
Ogladnę sobie ten o bokserze, widzę, że on jest z 2015 roku, czyli jeden z tych nowszych, bo w telewizji same stare filmy dają i co 5 minut się zabijają.

Znasz jeszcze może jakieś fajne portale społecznościowe ciekawe, gdzie młodzież siedzi, bo na tych portalach społecznościowych to same starsze babcie.
Ostatnio edytowano 19 mar 2016, 00:15 przez agia, łącznie edytowano 1 raz
agia

przez Vengence 19 mar 2016, 00:15
agia napisał(a):Ogladnę sobie ten o bokserze, widzę, że on jest z 2015 roku, czyli jeden z tych nowszych, bo w telewizji same stare filmy dają i co 5 minut się zabijają.
Ja lubię jak trupy się gęsto ścielą. :P

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 19 mar 2016, 00:16
Ja akurat do tych trupów nie mam nerwów, nie wiem dlaczego.

Vengence och widzę, że jesteś dzisiaj faktycznie sprany a ja akurat mam werwę, hehehe.
agia

przez Vengence 19 mar 2016, 00:21
agia napisał(a):Ja akurat do tych trupów nie mam nerwów, nie wiem dlaczego.

Vengence och widzę, że jesteś dzisiaj faktycznie sprany a ja akurat mam werwę, hehehe.
Czemu sprany? :why:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg