FLUOKSETYNA(Andepin,Bioxetin,Deprexetin,Salipax,Seronil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
119
60%

Nie
49
25%

Zaszkodziła
29
15%

Liczba głosów : 197

FLUOKSETYNA (Seronil,Bioxetin,Deprexetin,Andepin)

przez brunetka 16 paź 2011, 20:23
dzięki Tora za wsparcie :)

kiedyś robiłam badania i ogólne jestem uczulona na wszystko jajka, mleko, drożdże i mąkę żytnią, moja grupa krwi to A(Rh+)

przez Ewuch 18 paź 2011, 23:08
Hej! Może ktoś z was wie, czy można łączyć thiocodin z seronilem? Od niedawna biorę seronil (zamiana parogenu na seronil), a teraz zachorowałam i dostałam te tabletki thiocodin. W ulotce tego leku jest napisane, żeby uważać na zażywanie jednocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podzielił się swoją wiedzą ;)
Męczy mnie strasznie ten kaszel i chętnie wzięłabym ten thiocodin.

Pozdrawiam
Ewuch

przez coma 18 paź 2011, 23:30
Ewuch, można, bierz spokojnie ;] posiadam obszerną wiedzę na ten temat ;)
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ewuch 18 paź 2011, 23:40
Super, dzięki. Rozumiem, że miałeś/aś kiedyś podobne połączenie :P

przez coma 18 paź 2011, 23:41
tak, bardzo często i w bardzo dużych dawkach
coma

przez Ewuch 18 paź 2011, 23:46
To może skorzystam z okazji, że ktoś się tym zainteresował :P I zapytam, czy można łączyć bactrim i seronil ze sobą? Ulotka dość mało konkretna. I do tego wszystkiego jeszcze tabletki antykoncepcyjne. Ech te tabletki, opanowały cały świat! :P

Pozdrawiam

przez kurka 19 paź 2011, 12:09
witam,
może ktoś mógłby mi tu pomóc, dostalam od lekarza sertaline (asertin) i fluoksetyne (bioxetin) i mam brać oba na raz.
Boję się takiego połączenia, szukałam w necie, ale nic nie mogłam znalezc na ten temat. Czy dwa leki z grupy SSRI to nie za duze ryzyko? boje sie zespolu serotoninowego.
Wczesniej bralam cital z lerivonem, potem z mirtorem, plexxo.

Z lekarzem porozmawiac sie nie dalo bo sie spieszyl i ogolnie poczulam ze mnie olewa, nastepna wizyte, u innego lekarza mam dopiero za dwa miesiace. Nie moge nie brac lekow bo moj stan jest nieciekawy, ale lekarz nie rozwial moich watpliwosci....
Mial ktos podobne doswiadczenia, dwa ssri na raz??
Strach jest jak zwierz. Jeży się na plecach, oplata i dusi, i wbija kły.

przez Kalebx3 21 paź 2011, 00:46
Kurka , Zbychu Ci dobrze pisze, radzi i wyjaśnia ,lecz jego język jest jak dla mnie za mocno psychiatryczno -naukowy,a ja magistrem farmacji to raczej nie jestem,tylko byłym robolem ,aktualnie na rencie.
Mi też kiedyś lekarz przepisał do parogenu+sertalinę.Nie skorzystalem wtedy z tego,a teraz się Ciebie Zbychu pytam,byłby z tego jakiś dobry chleb co? Chodzi o male dawki z obydwu stron-tege+tego.Jakie Zbyszek sa Twoje opinie.
We Francji,gdzie mam przyjaciół takie rzeczy sa bardzo czesto stosowane,a i lepsze i dłuzsze mieszanki lekarze bez problemów dają brać. Zbychu odpowiesz?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez kurka 21 paź 2011, 21:58
dzięki Zbychu77 może faktycznie spróbuje tego połączenia skoro lekarz tak zalecił, ale mimo to mam pewne opory.
To był lekarz u którego zwykle się nie leczę i na pierwszej wizycie zmienił mi lek z citalu na dwa ssri. No trochę to dziwne, prawda? Zaczęłam brać ten asertin już jakiś czas temu i czuję się po nim nieźle, nie wiem czy bioxetin jest sens włączać.
Strach jest jak zwierz. Jeży się na plecach, oplata i dusi, i wbija kły.

przez brunetka 25 paź 2011, 17:19
jest tam ktoś?:)

przez Michuj 30 paź 2011, 07:36
Po 5 miesiącach żegnam się z fluo. Oprócz początkowej euforii, później huśtawce nastrojów i totalną agonią libido lek nic nie wniósł w moje leczenie...
Zwiększyłem Sulpiryd do maksymalnej dawki antydepresyjnej z 50 do 200 mg.
Michuj

Fluoksetyna Pomocy!!!!

przez Patrycja.sz 07 lis 2011, 20:58
Witam wszystkich jestem nowa na forum.
Mam do was takie pytanie czy Prozac/Fluoksetyna jest dostępna w syropie? Mam straszny lęk przed tabletkami, nie połykam ich od małego, odtad kiedy o mało co się nie udusiłam jedną. Wiem ze sa w postaci tabletek i kapsułek. Drugie moje oytanie brzmi; czy kapsułki /tabletki można no rozuszczać w wodzie, lub rozgryzać czy rozgniatać?

Z gory dziekuje za pomoc

Fluoksetyna Pomocy!!!!

przez Michuj 07 lis 2011, 21:31
nie ma syropu.
Michuj

przez Susannah 08 lis 2011, 20:10
cóż, biorę już 2 m-c, ale nie widzę by mnie zbytnio skłonił do działania, poprawił nastrój. Owszem, mam mniej napadów płaczu ale czuję taką pustkę, bez uczuć, nadal czuję,że moje życie nie ma sensu,nadal cierpię.
W nocy często się budzę, chyba powinnam odstawić bioxetin ale sama nie wiem...? Czy czekać do końca tego opakowania i dać sobie wtedy spokój? Ale w takim razie jaki lek powinnam mieć przepisany

Sortuj wg