KWETIAPINA(Seroquel,Ketrel,Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
82
67%

Nie
24
20%

Zaszkodziła
16
13%

Liczba głosów : 122

KETREL(Kwetiapina-Kwetaplex,Kventiax,Ketipinor,Symquel)

przez amelia83 24 mar 2011, 17:40
oki dzięki cytrynka 84 za informację.../ ale to dobrze,że możesz zatąpić ten ketrel innymi lekami.....ja tez przerobiłam ich sporo naprawdę :oops:

-- 24 mar 2011, 16:42 --

coma dzięki
ja zawsze miałąm P na receptach :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez rahimologia 24 mar 2011, 17:42
na jakie P??? mowie mam zdiagnozowane zabzenia schizotypowei biore to na to....

jednak mysle ze mam nerce natrect lękową fobie społeczna i strespourazowy...:/ mam 23 lata i tai bałagan w głowie ehhh

przez coma 24 mar 2011, 17:48
rahimologia, P to choroba przewlekła ;) Mając receptę na chorobę przewlekłą dostajesz zniżkę na leki
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rahimologia 24 mar 2011, 20:05
mam znizki a leki

przez Miniaa 24 mar 2011, 20:15
amelia83 napisał(a):o kurde 400 mg :shock: duuzo/ja od dzis 50mg wieczorem i moge stopniowo co2-3 dni zwiekszac o 25..gdyby bylo zle..wdł. lekarza

-- 21 mar 2011, 17:34 --

też jakieś zaburzenia leczysz :?:

Na CHAD. A Ty?
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,

przez amelia83 28 mar 2011, 14:10
zaburzenia schizoafektywne i biorę 25 ketrelu teraz+seroxat+anafranil :oops:

-- 31 mar 2011, 19:06 --

od dzis mam wziąć 100 mg ketrelu i się wacham..bo lekarz myślała, że brałam 50 ostatnio powinnam 4 tygodnie już tak brać a ja wczoraj bez ketrelu,a wcześniej 25 brałam....Wiem kombinuję i na ch...mi to,ale boję się takiej dawki......Niepotrzebnie.. :?: :?: :!: hmmmm....

u mnie w aptece ketrel 100mg/60 tabl za grosik na P (dla zainteresowanych)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez miś wesołek 10 kwi 2011, 20:11
Ja mam to zapisane na moją schizofranię paranoidalną wpisaną w papierach i mam ze zniżką 3.20 PLN. Biorę 75mg na dobę. Na wytwory pomaga albo same przeszły. Na spanie jest porównywalny z olanzapiną albo lepszy. Trochę inaczej działa, dużo bardziej niż olanzapina zamula (po olanzapinie nie czułem żadnego przymulenia, ale z zasypianiem nie miałem żadnego problemu) dlatego biorę go na noc. Myślę jednak czy nie wrócić do Zolafrenu, gdyż po zażyciu Ketrelu CAŁKOWICIE ZAPYCHA MI SIĘ NOS na jakiś czas i jest to wkur... jak chce się zasnąć, a trzeba oddychać przez usta. Miał ktoś tak, że mu się zapychał nos po tym? To przejdzie? Zdecydowanie uciążliwe.
miś wesołek

przez cytrynka84 10 kwi 2011, 21:05
Glupio to zabrzmi moze,ale pozazdroscic tym ,ktorzy maja Ketrel na P,bo nie wyrabiam z kasa...
Prosilam prywatnego lekarza o to cholerne P,ale sie uparl i tyle...jestem wkur...
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez miś wesołek 10 kwi 2011, 21:34
No ja od razu dostałem P. Lekarka mówi, że to tylko tak - żebym miał tanie leki. Z drugiej strony, mówi że i schizofrenii nie da się całkiem wykluczyć w moim przypadku, bo mam wiele objawów. I tak sobie żyję w zawieszeniu nie wiedząc co mi jest i nie wiem z kim mam się kumplować na forum. ;) I do tego ten zatkany nos...
miś wesołek

przez cytrynka84 10 kwi 2011, 21:54
Tez nie wiem co mi jest zaburzenia osobowosci,ale jakie???!deprecha przewlekla i stany lekowe to na pewno,ale to sama wiem,Lekarze nas olewaja,przynajmniej ja tak mam recepty i do domu.a w necie moj dr ma napisane "psychoterapia i farmakoterapia" Gdzie ta psychoterapia?! ,w dupie :( Kasa wzieta i za drzwi :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez miś wesołek 10 kwi 2011, 22:02
Ja chodzę na psychoterapię za darmoszkę i ładnie mam już poustawiane spotkania dwa miesiące do przodu. Psychiatra nie chciał mnie wziąć na psychoterapię (bo podobno nie należy farmako i psychoterapii prowadzić u jednej osoby, tzn. można, ale lepiej nie, sam nie wiem czemu) tylko poleciła swoją koleżankę - psychologa klinicznego. Co do diagnozy, to mają się dziewczyny dogadać, a ja tak nie lubię jak ktoś mówi na mój temat za moimi plecami. :twisted: Myślę (psychiatra też ostrożnie na to wskazuje), że w grę wchodzi borderline, depresja psychotyczna lub schizofrenia (na szczęście nie jakaś ciężka - kontaktu z rzeczywistością nie straciłem nawet w najgorszym momencie, było blisko, ale nie, zawsze dopuszczałem myśl, że objawy to mogą być tylko objawy) + cała gama zaburzeń lękowych z atakami paniki na czele.

To miał ktoś katar po tym Ketrelu? Przeszło?
Ostatnio edytowano 10 kwi 2011, 22:10 przez miś wesołek, łącznie edytowano 1 raz
miś wesołek

przez cytrynka84 10 kwi 2011, 22:08
Mi sie zatyka nos jak wezme tisercin(biore tylko wtedy jak nie spie kilka nocy)
Po ketrelu jest mi zimno mam dreszcze,( spadek cisnnienia,to samo po tisercinie ) zanim zasne
Jak biore k .kilka dni tosie czuje jakas wzdeta,takie dziwne uczucie w podbrzuszu,jakby delikatny bol,tez nieprzyjemne uczucie...
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez miś wesołek 10 kwi 2011, 22:30
Ja chyba nie czuję ani działania Ketrelu, ani szczeglnie przykrych efektów ubocznych. Tzn, tak jak wezmę w dzień to strasznie zamula, ale biorę na noc. Tylko ten pieprzony katar. Po olanzapinie, nawet w dużych ilościach, również czułem się tak, jak bym nic nie łykał, tylko przeszły objawy wytwórcze. Jestem bardziej znerwicowany w ostatnich dniach, ale to raczej nie efekt Ketrelu tylko tego, że niedawno wróciły mi ataki paniki. Na szczęście, poczucie zagrożenia nimi, a więc i one same, słabnie z dnia na dzień.
miś wesołek

przez cytrynka84 10 kwi 2011, 22:45
A nie przytyles po Olanzapinie?

Na mnie25 ketrelu po tygodniu,przestaje dzialac nasennie i musialabym brac coraz wiecej zeby spac,dlatego biore nieregularnie,zeby dzial.nasenne nie slablo(dostalam to zamiast benzo itp )

Ketrel nie pomaga ,czy jednak jakies objawy znosi u Ciebie?
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg