ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Ellora 05 lut 2014, 15:34
:D ah ten strach i jego ogromne oczyska...i do tego wyobraznia działa i przerażenie gotowe..rozumiem Cię do skonale

przez nova_2013 05 lut 2014, 15:37
uciekam juz z forum ale bede miala oko na Was z tablecika :mrgreen: a jak uda mi sie pare minut poczekac na jakiegos polityka to skrobne cos. Papatki :papa:
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Ellora 05 lut 2014, 15:39
Czuję że przede mną jeszcze długa droga..wczoraj minął drugi tydzień..a Wy po kilka miesięcy..dzisiaj mam dzień obojętności i braku energii..liczę że jutro bedzie lepiej..

-- 05 lut 2014, 14:41 --

Pa nova jestem tu od niedawna ale czuję że jesteś bardzo wartościową osobą jakbym Cię znała od dluższego czasu :D oby więcej tach ludzi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gradrec 05 lut 2014, 16:15
Kurde, chyba jestem jakis przewrazliwiony, bo tylko mnie irytuje nadmiar emotow :( (takich linkowanych, nie "pisanych")

-- 05 lut 2014, 15:16 --

Ellora, Moge Cie "pocieszyc". Wpierw 3.5 tygodnia na Esci, potem zmiana na Paro, ktore biore juz od 3 tygodni i dalej jeszcze konca nie widze. Jest lepiej, niz bylo ale zdrowym bym sie nie zazwal.

przez Tojaaa 05 lut 2014, 16:25
Cżesc!!! No dziś jakoś spokojniej, moze tendencja utrzyma sie.
Krista, nie przejmuj sie, to na pewno tylko gorszy dzień. Ja tez sama w domu do dziś, przez weekend, mojego chłopa nie ma, ale nie panikuje. Zostaje z kotem :mrgreen: w razie potrzeby pogadania, pisz, będziemy sie samotne wspierać. :mrgreen:
Eliora, cżesc, bądź cierpliwa, ja meczylam sie 1,5 roku zanim poszłam do lekarza, esci biorę od początku grudnia i dopiero od niedawna coś tam jakby zatrybilo. Będzie dobrze!!! Bo do cholery musi
Elmopl, zastanawiam sie czy to koszmarne wspomnienie z dzieciństwa miało wpływ na ataki paniki i kurwica w ogóle, nie wiem

przez krista 05 lut 2014, 17:04
Czesc Tojaaa jak na razie u mnie dobre samopoczucie przeplata się ze złem na razie się nie poddaje.
Będę zdawała relację kto wygrywa

przez Gradrec 05 lut 2014, 17:17
I bardzo dobrze, ze sie nie poddajesz. Wlasnie zdalas relacje, ze to Ty wygrywasz, skoro sie nie podajesz.

przez Ellora 05 lut 2014, 17:40
Moge Cie "pocieszyc". Wpierw 3.5 tygodnia na Esci, potem zmiana na Paro, ktore biore juz od 3 tygodni i dalej jeszcze konca nie widze. Jest lepiej, niz bylo ale zdrowym bym sie nie zazwal.
...a ja mam głupią nadzieję że musi to gówno przejść, chcę normalnie żyć

-- 05 lut 2014, 16:44 --

Ku...tylko ciągle ktoś pyta jak tam się czuję..w myślach pytam czy może być gorzej a na głos ściemniam że ok

-- 05 lut 2014, 16:47 --

Gradrec co Cię skłoniło do zmiany leku bo 3.5 tyg to nie długi okres...część pisze że po min miesiącu poczuła poprawę

przez Luki_Nerwusik 05 lut 2014, 17:48
Cierpliwości ludki.
Nerwica nie mija magicznie, od tak sobie po pstryknięciu palcami.
To jest proces. Powolutku, krok po kroczku każdy z nas poczuje się w końcu lepiej.
Czasem będzie jakiś krok do tyłu, żeby nabrać rozpędu, ale suma sumarum dojdziemy do stanu normalności.
Te zmiany zachodzą tak powoli, że czasem nam się wydaje, że nie ma postępu. Ale on cały czas zachodzi.
Czekanie boli i wkurza, wiem to. Ale co to jest nawet rok dochodzenia do siebie, wobec całego życia.
Luki_Nerwusik

przez Gradrec 05 lut 2014, 17:51
Ellora napisał(a):Gradrec co Cię skłoniło do zmiany leku bo 3.5 tyg to nie długi okres...część pisze że po min miesiącu poczuła poprawę

Po prostu, szkodzil mi ten lek. Nabawilem sie dzieki niemu agorafobii, ktorej nigdy wczesniej nie mialem. Oprocz tego, po prawie 4 tygodniach uboki byly nie do zniesienia i postanowilem zmienic zarowno lekarza, jak i prochy. Wyszlo mi to na dobre.

Zawroty glowy na CALYCH 5mg, dołek, zero poprawy. Ten lek, zamiast mi pomoc, pozamiatal mnie i dzieki niemu trafilem do o wiele gorszego stanu, niz w ktorym bylem zanim zaczalem go przyjmowac.

przez Ellora 05 lut 2014, 18:00
Luki masz rację..tylko czasami to tak daje w kość..że traci się nadzieję..idę przewietrzę się może wywieje mi z głowy to dziwne samopoczucie :D

przez Tojaaa 05 lut 2014, 18:11
Ellora, czy jak zmienialas esci na paro to miałas jakieś uboki? Czy zmianę przeszłas gładko?

przez Gradrec 05 lut 2014, 18:19
Tylko, ze ona mnie cytowala. Nie zmieniala leku.

przez elmopl79 05 lut 2014, 18:20
No,Gradrec,a mnie lekarka powiedziala,ze to moja sugestia na lek....Tez moglam zmuenic lekarza,ale mój stan byl taki,ze juz nie chcialam,nie mialam sily na tych....czarodziei.
Teraz jestem na większej dawce i tak jakby cos sie ruszyli w dobra stronę....ale tak patrze na to z takim strachem,niedowierzaniem.....
Ciekawa jestem jak esci dziala na dluzsza metę....

Sortuj wg