ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 16 kwi 2014, 14:45
Radol,
ale z drugiej strony jak powiem tak to nie wyjdzie to potem jak sie okaze ze nie umiem pewnych rzeczy ktore powinienem byl umiec skoro pracowalem na podobnych stanowiskach? To Ty sie zajmujesz rekrutacja osob do pracy?

przez wisnia80 16 kwi 2014, 14:51
lunatic napisał(a):Radol,
moim głównym problemem w tej chwili jest praca, wszystko sie poukładało nie tak jak trzeba, mam kilka lat przerwy od skonczenia studiów i mam z tym ogromne problemy zeby znalezc coś stałego, jak konczylem szkole to prace dostawalem od razu, no ale bylem w takim stanie ze nie dalem rady, teraz znalezienie czegos w taki sposob graniczy z cudem, chodzi mi o staz na konkretnym stanowisku ktorego nie zrobilem od razu po szkole i teraz nie moge za zadne skarby tego zalatwic, w domu slysze wieczne zlosliwosci przez to, ze wszystko zle zrobilem, ze stchorzylem wczesniej, ze nie potrafie niczego zalatwic tak jak sie nalezy itp., zrobila sie tak paskudna sytuacja w tej branzy co szukam stazu ze nawet moj psychiatra chcial mi pomoc i dal mi kontakt do osoby na wysokim stanowisku ktora ma wplyw na wiele rzeczy i ona nawet nie potrafi pomoc, to jest kolejna sytuacja w ktorej popelniam bląd i ne dostaje szansy zeby go naprawic bo okazuje sie ze znow jest za pozno

Niestety mieszkanie w Polsce sprzyja rozwojowi chorób psychicznych.

lunatic a co kończyłeś?

przez lunatic 16 kwi 2014, 14:54
wisnia80,
studia geografie i studium farmacje i mam ze stazem w aptece cholerny problem zeby sie zalapac

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 16 kwi 2014, 15:03
lunatic napisał(a):wisnia80,
studia geografie i studium farmacje i mam ze stazem w aptece cholerny problem zeby sie zalapac

Hmm to dziwne aptek zalew. Ale nie znam branży więc się nie wypowiem. Natomiast się wypowiem, że dostać się na staż, jest dużo trudniej niż później dostać pracę.

przez lunatic 16 kwi 2014, 15:11
wisnia80,
to prawda ze duzo aptek, tylko ze nie chca zatrudniac stazystow tylko juz osoby z uprawnieniami, a taki staz trwa az 2 lata, a poniewaz jest nadwyzka farmaceutow to maja do wyboru po stazu i bez stazu i wybieraja tego po stazu

-- 16 kwi 2014, 14:13 --

w 2010 r. bylo inaczej, nie mialem z tym problemu, a to ze minelo az tyle czasu dziala bardzo na moją niekorzysć dodatkowo :pirate:

przez wisnia80 16 kwi 2014, 15:16
To musisz próbować aż w końcu się uda. :mrgreen: Tylko próbować z głową. Wiem że UP finansują staże np. Albo w ostateczności można odbyć za darmo. Trochę to lipa no ale..

przez lunatic 16 kwi 2014, 15:17
wisnia80,
finansuja ale ja sie juz nie kwalifikuje, za dużo czasu minęło, wiem bo pytalem

przez inez3 16 kwi 2014, 15:34
Ja np. nigdy nie pracowałam w branży związanej ze studiami. Zaczęłam pracę już w trakcie studiów i tak zostałam w tum, co robię.
Lunatic, wysyłaj wszędzie gdzie się da, to jedyna rada...

przez wisnia80 16 kwi 2014, 15:41
I zmień geografię na farmację (studia) ;-)

przez lunatic 16 kwi 2014, 15:43
wisnia80,
chętnie bym zamienił te dwie szkoły na mgr farmacji

-- 16 kwi 2014, 14:44 --

inez3 napisał(a):Lunatic, wysyłaj wszędzie gdzie się da, to jedyna rada...

chyba tak

przez margor26 16 kwi 2014, 17:50
Radol napisał(a):margor26,

ja miałem tak samo z Esci na początku - ranki fatalne - leki , drżenia, ścisk żołądka, czarne myśli - wieczory są o dużo lepsze - kiedyś to Dark tłumaczył czemu tak jest - musisz to przetrzymać - ja też ratowałem sie Zomirenem kilkanaście dni także nie uzależnisz się jeśli to będzie trwało do miesiąca - spróbuj może dołączyć Trittico - nie uzależnia , fajnie sie po nim śpi - zapytaj psycha - na mnie działa fajnie - jeśli masz duże kłopoty ze spaniem to polecam Apo- Zolpin - nieco uzalezniający ale nie tak bardzo jak np. Zomiren a usypia rewelacyjnie - a po za tym czas, czas, czas i będzie OK :)

A czy po tym Triticco skutki uboczne esci zmniejszyly sie? I po jakim czasie lepiej sie poczules?
Aposerta 75mg
Trittico 25mg
Egzysta 2x75mg

przez Gradrec 16 kwi 2014, 17:58
Ja juz po wizycie. Ehhh. Jestem zalamany troche. Na poczatku lekko zasugerowal, zeby mnie umiescic na oddziale zamknietym ale po tym, co tutaj czytalem, podziekuje. Moj psychiatra to kierownik oddzialu dziennego i powiedzial, ze on na prawde chce mi pomoc i mocno naklanial do jednak udania sie tam. Swojego wczesniejszego skierowania nie dalem rady zrealizowac, a wazne jest tylko 14 dni. Problem polega na tym, ze mam agorafobie... Nie wiem jak tam trafic :/ Bede rozmawial ze znajomym, czy mnie bedzie mogl tam zawozic na 9 rano i odbierac o 14, moze sie uda.

No i dopiero teraz uswiadomil mi, ze tam nie ma nieograniczonej ilosci miejsc i jest kolejka. Ciekawe ile sobie poczekam, ale moze uda mi sie jakos z lekarzem porozmawiac, zeby moze sie znalazlo jeszcze jedno miejsce...

Masakra. Az sie trzese teraz i nie moge sobie poukladac mysli w glowie. Gardze ta choroba. Smutno mi strasznie. Jeszcze zab mnie do tego napierd*la tak, ze masakra! A dopiero jutro na 13 wizyta ...

przez lunatic 16 kwi 2014, 18:36
Gradrec,
z tym oddziałem zamkniętym to nie do konca jest tak jakby jego nazwa mogła sugerować, przynajmniej tam gdzie ja byłem nie było to nic strasznego, po prostu oddział obok otwartego z dużą salą telewizyjną i normalnie ludzie chodzili, mieli zajecia z psychoterapii itp.

przez Gradrec 16 kwi 2014, 18:38
No a laptopa/telefon mozna wziac ze soba, czy cos? co tam w ogole jest, jak to wyglada? przeciez ja bym sie zanudzil na smierc, juz nie mowiac o tym, ze generalnie zbyt towarzyski nie jestem i wkurwiaja mnie z reguly ludzie na dluzsza mete. Lubie ich ale na krotkie chwile, jak dluzej z nimi spedzam, np caly dzien z ta sama osoba, to mam jej kompletnie dosc na tydzien :D poza rodzina, dziewczyna itd :)

Lubie cisze i spokoj. Dzielenie z kims pokoju to masakra, ludzie nie rozumieja, ze nie ma sie z nimi ochoty rozmawiac, a przeciez nie bede nikomu kazal sie zamknac, kibelek tez wole miec swoj niz dzielic go z 50 osobami, to samo prysznice itd.
Ostatnio edytowano 16 kwi 2014, 18:44 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg