ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez inez3 01 kwi 2014, 20:03
Ellora, nooooo, gratuluje podróży autobusem :D. Oczywiście, że trzymam kciuki i wspieram codziennie no i czekam na wyjaśnienie co to za marzenie :).

Ja się dziś przejęłam tym moim "niedobrze" w ciągu dnia, a to kompletnie bez sensu. Wiadomo, że takie sytuacje będą się zdarzać. Muszę się nauczyć je olewać i nie tworzyć sobie problemów...

-- Wt kwi 01, 2014 8:05 pm --

marti2285, bierz tą hydroksy, bo to łagodny lek a może pomóc, trochę wyciszyć. Trzeba wierzyć, że będzie lepiej.

przez devnull 01 kwi 2014, 21:08
nawet 25mg nie robi na mnie wiekszego wrazenia, nastrój tak samo lichy,
jedynie Solian (50mg) trochę dodaje tych emocji odejmując to przymulenie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez inez3 02 kwi 2014, 06:43
No i ja też się nakręciłam... Boję się, że znów w pracy będzie mnie mdliło :/. Eh, to jest jakiś koszmar :(. W piątek zaplanowałam sobie powrót do swojego mieszkania, ale teraz to już nie wiem co robić... Help!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez freda 02 kwi 2014, 10:35
inez3, poczekaj trochę jeszcze,nic na siłę, :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez inez3 02 kwi 2014, 10:52
Kurde, to wszystko strasznie durne jest... Dziś póki co jest ok, ale siedzę jak na szpilkach czekając czy będę się czuła zle czy nie... To aż śmiesznie brzmi. Jak można samemu tak się nakręcić?

przez wisnia80 02 kwi 2014, 11:13
inez3 napisał(a):Kurde, to wszystko strasznie durne jest... Dziś póki co jest ok, ale siedzę jak na szpilkach czekając czy będę się czuła zle czy nie... To aż śmiesznie brzmi. Jak można samemu tak się nakręcić?

Bo jakbyś się czuła dobrze, to czuła byś się z tym źle - bo czujesz się dobrze, a przecież ty nie możesz czuć się dobrze, bo wtedy co by było? :-)

przez inez3 02 kwi 2014, 12:02
wisnia80, powiem ci, że coś w tym jest. Nie czuje się idealnie tzn., że czuje się źle...

przez ozesek 02 kwi 2014, 12:36
A ja jestem trzeci dzień na Escitilu i aż się boję, bo na razie jest ok. Ale to może być też zasługa Miansecu, który biorę już drugi tydzień. Jeszcze dwa tygodnie temu miałam ataki paniki i tak silne lęki, że czułam się chora i wycieńczona. Mam nadzieję, że już tylko będzie lepiej. Jest wiosna, za oknem tak pięknie, chciałabym się tym cieszyć :D
"Przechytrzyć lęki"

przez Zazulka 02 kwi 2014, 13:23
Trzymam kciuki, ozesko, głównie za to, żebyś się nie bała :) A a propos wiosny - dziś chyba też wyskoczę na chwilę na rower; wczoraj dobrze mi to zrobiło.

inez, widzę, że ty ciągle jak ten kot na drzewie, co? Nie przejmuj się, ja też tylko czekam, aż coś się spieprzy. Ciekawe, kiedy nam minie takie nastawienie "jeżeli coś może się nie udać, to na pewno się nie uda". Prawu Murphy'ego mówimy zdecydowane NIE! ;). No, może jeszcze nie dziś, ale tak sobie założymy na przyszłość :D
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez krista 02 kwi 2014, 13:44
Czesc
A ja mam cholernego doła od wczoraj nic mnie nie cieszy nawet ładna pogoda,rano wróciłam z pracy i taki jakis niepokój we mnie siedzi az boję się ze ta kurwica wraca i tabletki nie pomogą, a było tak dobrze,było ale się zmyło. W piątek mam wizytę u dr. moze zwiększy dawkę, mam doooooooość i jeszcze rano ta muzyka w uszach a wcale muzyki nie słuchałam w nocy nie wiem z kąt się wzięła moze wariuje.Kuswa niech to się skończy bo juz jestem zmęczona.

przez Ellora 02 kwi 2014, 13:54
Ja wczoraj tak miałam krista że myslałam że sie rozwyję, ale połatwiałam sprawy i zrobilam kilka zakupów, wróciłam dowo.ona, a ucieszona jak dziecko z tych kilku drobiazgów:-)

przez krista 02 kwi 2014, 13:59
Ellora ja dzisiaj tez kupiłam sobie cos nieco i to wcale mnie nie cieszy no moze przez chwile chyba niepokój silniejszy.

przez inez3 02 kwi 2014, 14:15
Zazulka, w końcu to minie. Teraz mam takie uczucie podekscytowania i nie mogę na miejscu usiedzieć, a muszę jakąś głupią tabelkę zrobić w pracy ;). Dziś mam wizytę u psychologa nr. 2. Może stąd ta "ekscytacja"? Wiesz co? Najgłupsze jest to, że my ciągle wszystko analizujemy, non stop, każdą najmniejszą zmianę samopoczucia. Jak nerwica odpuszcza to tego się nie robi, bo nie ma po co. Czekam na to...

przez Zazulka 02 kwi 2014, 15:26
Ja też czekam z utęsknieniem i z nadzieją. A wizytę u psychologa odwlekam, jak tylko mogę. Znalazłam sobie nowy powód: mam zablokowane rozmowy wychodzące. No i jak tu się umówić? Co prawda mogłabym zapłacić zaległy rachunek, ale wtedy nie będzie już pretekstu :P Dlatego się migam ;)

Dobra, dobra, wiem, że to głupie i zdrowiu memu nijak nie służy. Zatem obiecuję, sobie i czytaczom, że jeżeli do jutra nie będę miała odblokowanego telefonu to pożyczę od kogoś i zadzwonię nie ze swojego.
Howk! I tam mi dopomóż...! I raz kukułce śmierć ;)
Ostatnio edytowano 02 kwi 2014, 15:33 przez Zazulka, łącznie edytowano 1 raz
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Sortuj wg