ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
59%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 268

przez krista 25 mar 2014, 13:53
Witam wszystkich
U mnie też dzis nie tak, od rana niepokój, pogoda do dupy i nic się nie chce. Sny mam też zwariowane ale już trochę mniej niż kiedyś.

przez inez3 25 mar 2014, 13:54
A mi póki co nic się nie śni na esci. Raz miałam jakiś sen, a dawno nic mi się nie śniło. Przyjemne sny miałam na Pramolanie.
Tojaaa, tak nie może być wiecznie, w końcu będzie lepiej.

przez Tojaaa 25 mar 2014, 14:26
inez3, wiecznie może nie, ale mecze się już drugi rok. I już naprawdę brakuje mi siły. Przez 1,5 roku myślałam, ze sama dam radę, ale nie dałam. Teraz mimo leków już załamuje sie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 25 mar 2014, 14:53
Tojaaa, też mam dość, ale co innego mam zrobić? Jestem też zmęczona codziennymi pobudkami o 4 od miesiaca prawie,niemożnością jedzenia w pracy, trzęsącym się ciałem, mdłościami. Wyszłam z tego 3 razy i dalej wierzę, że uda się.

przez lunatic 25 mar 2014, 15:21
Tojaaa,
nie jestes senna po 20mg paro?

przez wisnia80 25 mar 2014, 16:23
Mi też się nie za bardzo coś śni. Jak nie brałem leku to miałem bardziej wyraziste sny. Widać, że każdy trochę inaczej reaguje na te dropsy.

przez Tojaaa 25 mar 2014, 17:39
lunatic, nie jestem bardziej senna, chociaż i tak zazwyczaj dużo śpię 8-9 godz

inez3, ja już naprawdę wymiekam. Najbardziej mecze się w pracy, gdzie muszę możdzyc i jeszcze udawać, ze wszystko jest super. Uśmiechać się itp. A mam ochotę na wszystkich warczec i pognac ich w piz...dziś znów fatalnie sie czułam. Telepawka, pustka w glowie. A może esci tez nie dla Ciebie, ja wierzyłam w nie przez ponad 2 miesiące, aż wymieklam imposzlam do lekarza, bo nadal złe sienczulam. Teraz biorę paro od kilku tygodni i jak na razie gorzej sie czuje niż kiedys

przez lunatic 25 mar 2014, 17:54
zalecana dawka paro na zaburzenia lękowe to 40mg, nie na kazdego wystarczy 20mg, jesli 20mg nie dziala to niekoniecznie znaczy ze lek jest zle trafiony, trzeba sprawdzic dawke zalecaną zeby to móc stwierdzic

-- 25 mar 2014, 19:49 --

Radol
Gdzie się znów podziałeś? Albo ja jestem jakiś nienormalny albo nie wiem co, jak Ty sobie poradziłeś z odejściem żony? To esci pomogło czy co?

Wiem ze nie na temat :pirate:

przez pingwin1975 25 mar 2014, 21:04
Witam.Biorę ESCItalopram już 16 miesięcy , od 4 miesięcy 30 mg i powróciłem do normalności od kilku ładnych tygodni .Ale co przechodziłem , masakra.Uważam że należy lek podbijać co 3 tygodnie do dawki max. tolerowanej aby był efekt .Pozdrawiam

przez wisnia80 26 mar 2014, 08:32
pingwin1975 napisał(a):Witam.Biorę ESCItalopram już 16 miesięcy , od 4 miesięcy 30 mg i powróciłem do normalności od kilku ładnych tygodni .Ale co przechodziłem , masakra.Uważam że należy lek podbijać co 3 tygodnie do dawki max. tolerowanej aby był efekt .Pozdrawiam

30mg to niby ponad max dawkę.

U mnie nadal nic, 0 uboków, totalne prawie nic. Choć dziś pobudka o 3 rano, jeśli jutro się to powtórzy, to wstanę i zobaczę czy 4 godz. snu mózgowi wystarczą na tych prochach. Jeśli to ma jakiś związek.

przez Tojaaa 26 mar 2014, 09:19
Cześć. Poranek taki sam, sraka i napięcie. Czuje sie gorzej niż przed braniem paro, na esci tez czułam spine, ale nie aż taka. Mam nadzieje, ze w końcu przejdzie mi to i są to oznaki wkrecania paro. Masakra. Jak żyć pytam?

przez Luki_Nerwusik 26 mar 2014, 09:27
Nie wiem Tojaaa, musisz przetrzymać mimo wszystko, żeby dowiedzieć się czy paro na Ciebie zadziałała, czy nie.
Szkoda, że nie masz jakiegoś dodatku na uspokojenie, bo dużo łatwiej przetrzymać wchodzenie na lek.
Nie trać wiary w lepsze jutro, choć jest to ciężkie.
Nie wiem, czy kilka dni wolnego by Ci się nie przydało na wyciszenie i ochłonięcie, bo stres Cię teraz zjada.
Trzymaj się.
Luki_Nerwusik

przez Tojaaa 26 mar 2014, 09:40
Luki_Nerwusik, nie mogę pozwolić sobie na wolne, a z drugiej strony robota mnie wykancza. Mam hydro, ale po tym śpię, więc w dzień nie mogę wziąć. Kurcze co ma mi pomoc jak nie paro? Przecież to mistrz na lęki i napięcie. Teraz to tak sie czuje, ze chciałabym paść i nie wstać.

przez Luki_Nerwusik 26 mar 2014, 09:50
Pewnie, że paro, ale musisz dać mu czas i trafić w odpowiednią dawkę. Mnie to zajęło 2 m-ce.
No i mam super dodatek do paro, chlorprothixen. Cały czas go biorę. Jest na lęki, napięcie, wyciszenie i problemy ze snem wywołane newrwicą. Do tego mogą go brać nawet 6-letnie dzieci. Nie zasypiasz przy tym na stojąco.
Ostatnio edytowano 26 mar 2014, 09:51 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

Sortuj wg