AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

przez lunatic 15 lis 2015, 19:50
Wudezet napisał(a):a z libido jak po tym leku? Czy i w jakim stopniu je zaniża?

w niskich dawkach podnosi

przez Wudezet 25 lis 2015, 16:48
Nie wiem czy zadaję pytanie retoryczne, ale: czy ten neuroleptyk uspokaja? Oprocz tego chcialbym go stosowac na "objawy negatywne". Pozdrawiam.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez dr. Psycho Trepens 25 lis 2015, 19:18
Wudezet napisał(a):Nie wiem czy zadaję pytanie retoryczne, ale: czy ten neuroleptyk uspokaja? Oprocz tego chcialbym go stosowac na "objawy negatywne". Pozdrawiam.

w odpowiednio dobranej dawce, tak.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolziom 26 lis 2015, 19:35
Czy dawka 2x 200mg jest na schizofrenie ?

przez Wudezet 26 lis 2015, 19:54
Tak.

-- 29 lis 2015, 14:24 --

A jak jest u Was z tolerancją na tym leku? Czytałem, że dosyć szybko się na niego wyrabia, i po miesiącu przestaje działać lub trzeba zwiększać dawki.
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0

przez coccinella 17 gru 2015, 23:23
czy można połączyć ten lek z Moklobemidem?
Chce zaproponować mojejmu psychiatrze włączenie tego leku. Moklo miał pobudzać (na razie jeszcze nie działa), ale oprócz zmęczenia i braku motywacji mam w sobie takie uczucie niepokoju, stresu. Ma sens?
Nie chce mi się.

przez Wudezet 18 gru 2015, 20:14
http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list?

tutaj sprawdzisz interakcje jakie są. Amisulpryd w dawce 100mg powinien lekko działać na dopamine - stymulować przy tym uspokajać. A większe dawki to już = większa sedacja. Moim zdaniem ma sens. Ja wchodzę za miesiąc półtora na pobudzenie wellbutrin lub/i cyklicznie badz doraznie metylofenidat, zobaczymy jak tam wellbutrin załapie, jak będzie za słaby to wejdę w cykl jakiś na metylofenidacie. Do tego amisulpryd zwiększać będę dawki na 200-300 może 400mg, tolerancja mi się troche wyrobiła, pierwsza kilka dni działał fajnie uspokajająco i orzeźwiająco umysł troche, ale teraz to już troche za mało. Do tego myślę jakiś trazodon na poprawę libido i antydepresant, bo mooże być słabo na tym amisulprydzie w wyższych dawkach, chyba prolaktyna mi już zaskoczyła wyższa hehe. Aaale podobno wellbutrin też działa na poprawe libido, także może jakoś to się będzie równoważyć.^^

amisulpryd 100mg 1-0-0

przez lunatic 22 gru 2015, 21:28
działanie jest juz od 25 mg, od 100 bym nie zaczynał

przez on248 26 gru 2015, 22:59
Witam, dostałem od lekarza lek Solian (Amisulpryd) mam go brać w dawcę 100 mg, wcześniej brałem lek o nazwie Fluanxol niestety ten lek strasznie mnie zamulał , ciągle byłem zmęczony i było mi słabo, brałem 1mg tylko, dlaczego tak się działo ? może ktoś mi wytłuamczyć, przecież w małych dawkach działa p. depresyjnie. Czy Solian działa podobnie do Fluanxolu jakie są różnice między tymi dwoma lekami , czy mógłby ktoś mi je napisać? Czy istnieje prawdopodobieństwo że jeżeli byłem senny po fluanxolu to i też zarazem będę miał ten sam efekt po Solianie, który jest dość drogi. 100mg kosztuje 38 zł. Zalezy mi na aktywizacji, i chcę poczuć chęć do działania a nie ospałość i zmęczenie.

przez lunatic 26 gru 2015, 23:27
mało prawdopodobne ze wywoła sennosć,jestem bardzo wrażliwy na wywoływanie senności po lekach a on tego nie powoduje, ja na aktywizacje dostałem 50 mg i od tej dawki bym polecał zaczynac a nie od 100 od razu nie wiadomo czemu, 25 nawet juz pobudza, 50 dla mnie było za duzo

-- 26 gru 2015, 22:31 --

większym problemem jest utrzymanie przez niego stabilności działania przez dłuższy czas

przez on248 27 gru 2015, 10:28
Czym przejawia sie ta aktywizacja po Solianie? Niestety ja tego nie doswiadczylem po fluanxolu nie wiem dlaczego, czy dzialanie tego leku solianu jest natychmiastowd? Po jakim czasie jego dzialanie slabnie? I co wtedy?czy zwieksza sie dawki? Czym ten lek rozni sie od Sulpurydu?

przez platek rozy 27 gru 2015, 11:03
Ja biore od kilku dni i niestety z przykroscia stwierdzam z e 50 zmula mnie cholernie. Nie czuje zadnej aktywizacji za to doslownie mi sie oczy zamykaja.Dzialania pozytywnego nie zauwazylam poki co zadnego , moj stan jaki byl taki jest doszla do tego tylko ta sennosc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez khaleesi 27 gru 2015, 11:07
platek rozy, ile płacisz za Solian?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez platek rozy 27 gru 2015, 11:07
khaleesi, mam pod nazwa amisan i place 32 zl
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg