Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Joasia 07 sie 2006, 21:17
dziewczyno dzięki za słowa otuchy.

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 9:19 pm ]
atak wogole to jestes be be :twisted:
...życie idioty to nie bułka z masłem...

przez Aga18 07 sie 2006, 21:17
czyli mam nerwice lekowa?? powinnam ponownie pojc do psychologa tylko teraz juz nie z depresja a powiedziec o tym co tu napisalam?? troche sie boje. czy juz do konca zycia bede miala takie "napady mysli"? czasami mysle ze zwariowalam czy mozna zwariowac od tego??

przez agapla 07 sie 2006, 21:27
Od tego się nie wariuje powiem więcej mozna to wyleczyc i :lol: cieszyc sie zdrowiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Angelika 07 sie 2006, 21:44
Life is brutal moja Kochana niech do Ciebie to w koncu dotrze-wcale nie zalezy mi na byciu cacy cacy Kochanie.....
Angelika

BÓL GŁOWY................:(

przez BYSTRY 07 sie 2006, 22:00
witam , czy mężczyzna może mieć migrene z aurą ? Bo dzisiaj zauważyłem dziwne mroczki przed oczyma , światłowstręt a potem.............ten uporczywy ból głowy z goraczką . Utrzymuje się on juz kilka godzin , a w związku z tym mam ochotę wymiotować ............ czy to npormalne podczas nerwicy ? czy to objaw jakiejś choroby ? przypomnę że ta doległość złapała mnie z nienacka...............Tak się boję o własne życie :cry: odpiszcie czy to coś poważnego czy może udar lub zapalenie opon mózgowych............ :?:

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 10:07 pm ]
niewiem co jest , przyznam że głow mnie boli od 2 tygodni , miałem robione EKg 5 x , USg serca i brzucha , badania : krwi , dna obu oczu i moczu i wszystko oki............ tylko mam jedem problem a może to przez ranę na palcu uręki , tj. przez rozwalone ścięgno które goi się od niechcenia ......... i ten stan ropny :cry:

przez czarna_mańka 07 sie 2006, 22:41
nie masz sie czego obawiac,a tym bardziej o stan Twojego życia,to tylmko(moze az)migrena,typowa dla nerwicowców i wszystkich innych smiertelników,musisz sie z tym pogodzic ino im pojsc do lekarza po leki usmierzajace objawy tego paskudstwa,trzymaj sie i nie lękaj ,bedzie ok

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 10:45 pm ]
a zapomnialabym,ból glowy to normalka,napiete miesnie karku wywolane stresem je powoduja,w nastepstwie czego zle bedzie przeplywala krew i bedziesz mial uporczywe zawroty glowy,takze wiecej relaksu dla :D Ciebie

przez BYSTRY 07 sie 2006, 22:51
dizęki za słowa otuchy .......... ale nurtuje mnie jedno pytanie ? jeśli to normalne zachowanie naszych organizmów , czy inaczej reakcaj na nerwicę , to czy to minie ? bo jak widzę to migrena może trzymac bardzo długo.... :|

przez dalilah 07 sie 2006, 23:59
ja rowniez mam czesto nerwicwe bole glowy, jesli badania wykluczyly inne mozliwosci to raczej powinno Ci ulzyc: w koncu na nerwice sie nie umiera, lepiej chyba miec bole glowy spowodowane nerwica niz np tetniaka lub udar
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez Jezebel 08 sie 2006, 00:16
Czytam teraz slowa Mordy;) patrzac na moj oswietlony przedpokój - zamiast spac ja wlasnie - mam wrazenie ze zaraz cos uslysze, zobacze, poczuje, siedze wiec jak ten glupek z pocketem w rece i wmawiam sobie ze poza spiacymi domownikami nikogo tu nie ma...ale to naprawde nie jest takie proste, ta muzyka to chyba nie taki zly pomysl;)
Mam nadzieje natomiast ze Mordzie udalo sie zasnac;) ja tez sprobuje - dobranoc:)
...Nie pozwolę by nerwica zniszczyła moje życie...

przez Mordaaa 08 sie 2006, 01:30
Jezebel napisał(a):Czytam teraz slowa Mordy;) patrzac na moj oswietlony przedpokój - zamiast spac ja wlasnie - mam wrazenie ze zaraz cos uslysze, zobacze, poczuje, siedze wiec jak ten glupek z pocketem w rece i wmawiam sobie ze poza spiacymi domownikami nikogo tu nie ma...ale to naprawde nie jest takie proste, ta muzyka to chyba nie taki zly pomysl;)
Mam nadzieje natomiast ze Mordzie udalo sie zasnac;) ja tez sprobuje - dobranoc:)

Hehe... jeszcze nie spie. :D Damy rade dzisiaj. Odbijam dobrąnoc. 8)

przez BYSTRY 08 sie 2006, 08:30
oh ta głowa.................. :| trzyma mnie od wczoraj taki stan , a tomografi niemiałem :x, tylko te badania które wcześniej napisałem ....... i jeszcze stan podgorączkowy......... :| co to ma być :?: czy to normalne ? miał ktoś jeszcze coś takiego ?

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 8:38 am ]
oj bym zapomniał , a może to przez leki :?: bo od 2 tygodni biorę Spamilan 0.5mg x 1 dziennnie i Afobam ?

przez czarna_mańka 08 sie 2006, 09:28
przykro mi to pisac ale musisz isc do lekarza,tutaj fachowej porady nikt Ci nie udzieli,bo każdy zyje doswiadczeniami a nie faktami,byc moze masz nieodpowiednie leki,lub jestes uczulony na jakis ich skladnik,nie pokoi mnie ta goraczka,w sumie przy migrenach ona wystepuje,ale to jest sygnal od Twojego organizmu,ze czas do lekarza i wspomnij o wszystkim co napisales dotychczas :idea:

pytanie do przyszlych i obecnych mam!

przez czarna_mańka 08 sie 2006, 09:44
no wlasnie kochane mamuśki przyszle i obecne,jak to jest byc w ciazy i rodzic podczas tej wstretnej choroby,czy w ogole jest mozliwosc nie nabawienia sie juz calkowitej depresji?przeciez tyle kobiet po porodzie zmaga sie z nerwica takze lekową,dostaja depresji poporodowej,a my przeciez mamy ta chorobe juz wiec co dalej,chyba z szalenstwa mojego ciala,popelnie samobójstwo

przez BYSTRY 08 sie 2006, 09:45
a miałaś / mieliście takie objawy : pieczenie w przełyku powiązane z brakiem apetytu :?: i chęcią do wymiotów :?:

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 10:00 am ]
no nareszcie gorączka mineła , tylko ta chrypla pozostała wraz z objawami w/w :| czy to jeszcze nerwica ? czy jakaś poważniejsza choroba ?

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 10:01 am ]
sorki - chrypka oraz ten ból głowy też się mnie jeszcze trzyma......... :(

Sortuj wg