Nerwica czy jelito drażliwe a Paxtin

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez katsja 11 lut 2016, 14:32
Witajcie,

od jakiegoś czasu zmagam się z pewnym kłopotem, kotry chyba zaczął się przed maturą 4 lata temu. Otoż ciągle dokucza mi wrażenie niepełnego wypróżnienia mimo, że stolce są normalne tzn. uformowane, miękkie. Często parcie na stolec i tak jakby ciągle coś tam było.. Np idę zawsze rano, po jakimś czasie znowu mi się chce, ale nie zawsze coś wydalę. Czasem mam wzdęcie, zgagę. Dość liczną candidę w kale i ogólnie kilka dziwnych wyników.Nieco lepiej jest pod wieczor jak mam się położyć. Fakt słabo sobie radzę ze stresem, ojciec mnie zostawił w dzieciństwie i to br na mnie wpłynęło np. miałam jakiś czas kłopoty ze snem oraz uczcucie, że nie łapię tchu. Miałam w życiu 2 operacje na wyrostek i kamicę pęcherzyka, pozaplaną zmianę po ropniu w odbycie, ogólnie zmęczenie i niechęć do wszystkiego. Co mi może być?? W sumie psychoterapeutka i psychiatra zgodni są, że to na tle emocjonalnym, ale przecież coś tam faktycznie się dzieje skoro grzyby, pojawiają mi się krople tłuszczu w stolcu, itp. Dostałam lek Paxtin? Myślicie, że pomoże? Bo ja jestem już głupia nie wiem,co mi jest i jak to wyleczyć.. Kilka dni temu wylądowałam na Sorze bo zemdlałam.
Help :mhm:

przez Lenteart 16 lut 2016, 12:11
Może być powiązane jedni z drugim. Może być to medyczne skoro masz średnie wyniki i dostałaś leki, ale jeżeli masz nerwice, to może to wzmagać objawy.

Sortuj wg