Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica czy jelito drażliwe a Paxtin


katsja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

od jakiegoś czasu zmagam się z pewnym kłopotem, kotry chyba zaczął się przed maturą 4 lata temu. Otoż ciągle dokucza mi wrażenie niepełnego wypróżnienia mimo, że stolce są normalne tzn. uformowane, miękkie. Często parcie na stolec i tak jakby ciągle coś tam było.. Np idę zawsze rano, po jakimś czasie znowu mi się chce, ale nie zawsze coś wydalę. Czasem mam wzdęcie, zgagę. Dość liczną candidę w kale i ogólnie kilka dziwnych wyników.Nieco lepiej jest pod wieczor jak mam się położyć. Fakt słabo sobie radzę ze stresem, ojciec mnie zostawił w dzieciństwie i to br na mnie wpłynęło np. miałam jakiś czas kłopoty ze snem oraz uczcucie, że nie łapię tchu. Miałam w życiu 2 operacje na wyrostek i kamicę pęcherzyka, pozaplaną zmianę po ropniu w odbycie, ogólnie zmęczenie i niechęć do wszystkiego. Co mi może być?? W sumie psychoterapeutka i psychiatra zgodni są, że to na tle emocjonalnym, ale przecież coś tam faktycznie się dzieje skoro grzyby, pojawiają mi się krople tłuszczu w stolcu, itp. Dostałam lek Paxtin? Myślicie, że pomoże? Bo ja jestem już głupia nie wiem,co mi jest i jak to wyleczyć.. Kilka dni temu wylądowałam na Sorze bo zemdlałam.

Help :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×