Ile osob z forum wyszlo z Nerwicy???

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez JKB 13 gru 2014, 13:25
jasaw napisał(a):Myślę, że wyjście z nerwicy jest niemożliwe, bo to cecha charakteru, która poddawana próbom zmiany, lekko zasypia...do pierwszego, silnego bodźca ;)

I tak i nie. Jeżeli jesteś świadoma swojej choroby, znasz jej mechanizmy to wiesz jak z nią walczyć. Zgodzę się ze wiele osób ma większą wrażliwość co powoduje że nerwica może łatwiej zaatakować.
Dla mnie podstawa nerwicy to jest lęk, a im bardziej się czegoś boimy tym nerwica ma większą imprezę. Trzeba trochę olewać objawy i mówić sobie juz to przechodziłem i nic się nie stało.
JKB

przez wiejskifilozof 13 gru 2014, 13:38
Nie prowadzę badań,ale to chyba Ci z działu wyzdrowiałem...

przez JKB 13 gru 2014, 15:35
Www.szaffer.pl dokładnie opisany schemat działania nerwicy, jak jej przeciwdziałać itp. Grzegorz Szaffer to człowiek który sam sie wyleczył z nerwicy. Jak kiedyś z nim pisałem to mówił ze kilkanaście lat spokoju ma.
JKB

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 13 gru 2014, 18:53
chyba chcialbys przeczytac czyjes swiadectwo :-)
generalnie nerwica to czesc osobowosci. jesli sie tego nie zaakceptuje, jesli nie zaakceptuje sie siebie to ma sie z zasady zdrowo przejebane. sa rozne rodzaje i natezenia nerwic- to temat rzeka. nerwica lękowa jest do ogarnięcia jak się bierze leki. Generalnie trzeba sobie przeprać mózg nie dewoluując objawów. Np tam gdzie niektorzy widzą lęk inni postrzegają tę emocję jako dopływ adrenaliny.
jezeli bedziesz miał świadomość ze jesteś kowalem własnego losu albo lepiej- że to Ty rozdajesz karty- to nie bedziesz podszeptów intuicji postrzegal jako bestię, która chce Ci rozszarpać zycie.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez MARIAN1967 13 gru 2014, 19:49
Cóż , różne przypadki chodzą po ludziach i różni bywają ludzie . Świat można podzielić na tych co to wiecznie mają jakieś objawy i na tych którzy mogą cieszyć się wolnością . Wolność jest realnym stanem do osiągnięcia .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez agusiaww 14 gru 2014, 08:33
Mi sie wydaje ze np w moim przypadku organizm tak sobie radzi ze stresem jednym pomoga sport, innym wrzask a np niektorym jak dla mnie organizm wyrzuca zle emocje w sposob somatyczny stad objawy.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg