problemy z prostata

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

problemy z prostata

przez ziomuś 01 lut 2014, 00:37
Witam

od pewnego czasu mam problem z prostata czasami delikatnie mnie pobolewa kluje itd. Moje nasienie rowniez nieco sie zmienilo i teraz przypomina zelki. Jest w nim duzo takiej zolto-przezroczystej galaretki grudek doslownie.
Urolog zdiagnozowal zapalenie prostaty.
Problem polega na tym ze sa zapalenia baktaryjne i niebakteryjne ktore ciezko leczyc a lekarze w zasadzie nie znaja podloza problemu.

przeczytalem natomiast ze prostata to takie drugie "serce" mezczyzny i w chwilach stresu lekow zamartwiania moze dochodzic do takich jak moja sytuacji.

w zwiazku z tym mam pytanie do was czy wam sie kiedys cos takiego przytrafilo? Mieliscie podobne problemy? Przygladaliscie sie kiedys swemu nasieniu?

problemy z prostata

przez TEUFEL 01 lut 2014, 02:05
ziomuś, Konsystencja zależna jest od wielu czynników, dieta, stres, wiek, tryb życia i wiele innych - to wszystko ma wpływ. Tego typu nasienie co opisujesz myślę, że miało okresowo większość facetów. Nie zawsze jest idealnie biała i jednolita, nie wstydź się i zapytaj urologa, on Ci wszystko wyjaśni fachowo ;)
TEUFEL

problemy z prostata

przez ziomuś 01 lut 2014, 09:06
No zgadza sie... rozna moze byc konsystencja tak tez i bylo w moim przypadku

ale nigdy nie bylo w niej doslownie zelko galaretki

urolog mowi ze to zapalenie i laduje antybiotyki ktore nic nie daja.
Dzisiaj mam kolejna wizyte. Zasugeruje zeby zrobic posiew tego nasienia zeby okreslic czy to jest bakteryjne czy niebakteryjne zapalenie.

Tymczasem tak ja napisalem poprzednio w stresach lekach etc moga sie pojawic takie akcje stad pytanie do was. Bo jesli faktycznie wielu z was mialo podobnie to nie ma sensu brac tylu prochow i trzeba zmienic podejscie do tematu

-- 01 lut 2014, 08:07 --

No zgadza sie... rozna moze byc konsystencja tak tez i bylo w moim przypadku

ale nigdy nie bylo w niej doslownie zelko galaretki

urolog mowi ze to zapalenie i laduje antybiotyki ktore nic nie daja.
Dzisiaj mam kolejna wizyte. Zasugeruje zeby zrobic posiew tego nasienia zeby okreslic czy to jest bakteryjne czy niebakteryjne zapalenie.

Tymczasem tak ja napisalem poprzednio w stresach lekach etc moga sie pojawic takie akcje stad pytanie do was. Bo jesli faktycznie wielu z was mialo podobnie to nie ma sensu brac tylu prochow i trzeba zmienic podejscie do tematu

-- 10 lut 2014, 23:06 --

Widze ze jak ja strzele posta to nikt nic podobnego nie ma :-(

Wszystko to sprawia ze jeszcze bardziej mysle ze to nie sa nerwicowe sprawy :-(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg