Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Magda88 20 lut 2012, 13:43
Tukaszwili-zwiej z wykladu:) ja tak często robię;)
emme_4-zmotywowałaś mnie;) A czy kurs masażu również zalicza się do jakiejś formy wysiłku fizycznego?:)

przez Lady Em. 20 lut 2012, 13:54
Magda88, nie namawiaj Tukaszwili do zlego :twisted:
Zdecydowanie jest :D :D :D
Ja zaraz ide zrobic lazienke, tez sie troche poruszam :roll:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Magda88 20 lut 2012, 14:04
Absolutnie nie namawiam, sugeruję jedynie,jak można uprzyjemnić sobie dzień:)
Dziś jest fajnie, słoneczko świeci i to już działa na mnie optymistycznie. Chcę lato...
A Ty,drogi Tukaszwili pomyśl, czy warto zamartwiać się czymś,co jest tylko urojeniem? Ja codziennie umieram. No,prawie codziennie... I jeszcze żyję:) I dzisiaj spotykam się z moim rozumem( terapeutką),żeby wlała we mnie nową dawkę optymizmu:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lady Em. 20 lut 2012, 14:12
Magda88, wiem wiem, ja tez bym zwiala z wykladu, co tam :twisted:
Oj jak ja pragne lata... A u mnie sloneczko nie swieci, ale i tak jestem nastawiona optymistycznie co do dnia dzisiejszego :mrgreen:
Ide umyc lazienke :great:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Magda88 20 lut 2012, 14:18
Uwielbiam myć łazienkę:) Takie zboczenie:)

przez krzysiek25 20 lut 2012, 14:30
magda88- no pewnie, że działa. efekt jest taki, że oprócz dobrego samopoczucia, regulacji oddechu i wspominanego wielokrotnie tutaj zaprzestania myśleniem o eMeneMsach :o jest także robienie coś dla naszego ciała- one się tego domaga.
Łazienkę powiadasz..coś dla koordynacji zręcznościowej :shock: gąbeczka, duużo piany, wody.. tylko nałóż sobie kalosze google ochronne i ehm rękawiczki gumowe tak dla dopełnienia zboczenia :yeah: i do szorowania!

przez Magda88 20 lut 2012, 14:56
Ha,ha, ha:) Nieee, dzisiaj to emme koordynuje się i reguluje oddech:) A ja,tratatata lecę zapisać się na kurs masażu:)
Powiedz więc,jaką formę aktywności preferujesz?

przez krzysiek25 20 lut 2012, 15:24
nie noo..a co z kuchnią :arrow: schowkiem :arrow: strychem :arrow: piwnicą, przecież tam też można................sprzątać :angel:
Jak to jaką formę, najlepiej przekazu ;) mowa, wargi, język...dla rozluźnienia mięśni policzkowych :P

przez Tukaszwili 20 lut 2012, 16:07
emme_4, wykład ciekawy ale telefon i internet ciekawsze :D

-- 20 lut 2012, 15:08 --

Magda88, wiem że nie warto zamartwiać się urojeniami ale jakoś świadomość bycia zdrowym nie idzie w parze z moimi czarnymi myślami i lękami :P teraz to już chyba nie zliczę ile razy umierałem :D

przez Magda88 20 lut 2012, 22:52
Krzysztof-formę aktywności!!!:) Narty, sanki, łyżwy, rowerek stacjonarny?:)
Tokaszwili- no i widzisz, dzisiaj też nie umarłeś:)
Dowiedziałam się dzisiaj od terapeutki, że moja nerwica jest ,,sytuacyjna". Czyli wynika z jakichś sytuacji, prawda?
I zapisałam się na ten kurs:P

przez krzysiek25 21 lut 2012, 10:15
Magdo-tak to forma aktywności, no zależy co rozumiesz pod pojęciem bycia aktywnym :mrgreen:
Jeśli sport to lubię powrócić to czegoś co robiłem bardzo długo, czyli biegania (: na siłownię też czasem przychodzę poświrować ((: ogólnie to mam odchyły jeśli chodzi o sport..pamiętam nie tak dawno temu zorganizowałem sobie rajd na kolarzówce po dolnym śląsku z mapą, mp3, aparatem i dobrymi chęciami.W sumie to lekko 70 km przepedałowałem tak więc nie stronie od sportu to tylko (w moim przypadku) polega na motywacji.
Moja terapeutka stwierdziła u mnie jeszcze trwające odsłonięcia, ale malejące, zanikające w porównaniu ze wcześniejszym stanem i zapisałem się na kurs...swój własny :D czyli zrobię wszystko dla siebie, żeby się z tym przeprosić czyli: sport właśnie, ograniczenie palenia, zdrowe odżywianie, czytanie, rysowanie, zajmowanie się porządkami domowymi, dużo świeżego powietrza i sen .
Trwa to już 1,5 m-ca i muszę przyznać, że czuję się lepiej i fizycznie i psychicznie ;)

przez Iqwet 21 lut 2012, 11:20
Mi również przydałby się jakiś manualny kurs z kótrego mogłabym czerpać radość :) trzeba poprzeglądać może jakieś propozycje.. byle tylko nie zamknąć się w sobie w czterech ścianach tylko działac..
Tylko spokój nas uratuje

przez Magda88 21 lut 2012, 11:41
Właściwie podsunąłeś mi Krzysiu dobry pomysł-może by tak zacząć robić coś dla siebie... Ograniczenie palenia-już zakupiłam e-papierosa;) Czytanie-owszem,w ogromnych ilościach, zdrowe odżywianie- nie da rady, uwielbiam tłuste mięcho:)
I mam jeszcze jeden taki odchył- chciałabym drugi kierunek studiów zacząć. Tylko kiepsko z funduszami:(
No więc od jutra biorę się za siebie. I tak dla siebie, zacznę sobie ćwiczyć przed snem:)

przez krzysiek25 21 lut 2012, 11:42
Iqwet- tylko się nie śmiej ale zaceruj coś podartego albo napraw coś i patrz jak Ci dłonie i palce pracują :D poważnie. :D

Sortuj wg