Drgawki Nocne

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Drgawki Nocne

przez Disarry 26 cze 2013, 18:41
Witam!

Postanowiłam założyć temat, bo może ktokolwiek z was ma podobny problem, który nęka mnie. Otóż raz na rok dostaję ataku drgawek podczas snu.
W pierwszym ataku miałam jedynie zamroczoną świadomość i szczkiękościsk, w drugim po roku czasu drgawki z utratą przytomności i przygryzieniem języka w trzecim
drgawki z pianą z ust, ale bez jakiegoś szczękościsku.

Nie oddałam moczu ani kału ani wymiotów. Robiłam badania i lekarz wykluczył padaczkę. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, podkreślę fakt, że przy ostatnim ataku miałam ogromny nawrót nerwicy lękowej i miałam okropny tydzień wręcz koszmarny związany z pewnymi wydarzeniami życiowymi. Wydaje mi się, że to reakcja odreagowania na wielki stres i konflikt.

Co o tym sądzicie, czy ktoś ma podobny problem ?
Nerwica jest jak cichy zabójca. Skrada się i wyżera kawałek po kawałku Twojego wnętrza. Gdy interweniujesz przymyka Ci usta dawką lęku. Żywi się Twym bólem i nawet nie raczy zapytać czy może. Nie raczy potwierdzić braku autentyczności wymyślonych obsesji.

Drgawki Nocne

przez Saraid 26 cze 2013, 18:44
Disarry, Masz zdiagnozowaną nerwicę lub cokolwiek?leczysz się lub leczyłaś psychiatrycznie?
Saraid

Drgawki Nocne

przez Disarry 26 cze 2013, 18:50
Tak, mam zdiagnozowaną nerwice lękową i osobowość unikającą (lękliwą). Lecze się, biore leki Coaxil. Radze sobie z nerwicą, jest coraz lepiej, już każdy dzień jest dla mnie normalny, może ze dwa dni mam w ciągu miesiąca takich słabszych
Nerwica jest jak cichy zabójca. Skrada się i wyżera kawałek po kawałku Twojego wnętrza. Gdy interweniujesz przymyka Ci usta dawką lęku. Żywi się Twym bólem i nawet nie raczy zapytać czy może. Nie raczy potwierdzić braku autentyczności wymyślonych obsesji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Drgawki Nocne

przez Saraid 26 cze 2013, 18:52
Disarry, Mówiłeś psychiatrze o tym co dzieje się podczas snu?
Saraid

Drgawki Nocne

przez Disarry 26 cze 2013, 18:57
Mówiłam, ale jakoś bezskutecznie. Przy następnej wizycie jeszcze raz o tym wspomnę

Drgawki Nocne

przez Majkel86 26 cze 2013, 21:24
Skoro nie padaczka, to może być to z nerwów. Mi co kilka miesięcy robi się słabo na kilka minut, wiotczeją mi wszystkie mieśnie, czuję jakby ucisk w głowie, nie mogę się wysłowić o zrobieniu kilku kroków mogę zapomnieć, czuję jakby mnie od środka coś wykręcało, mega nieprzyjemne doświadczenie. Też nie mam na to rady, nawet gdy nerwice miałem pod kontrolą, zero lęków itd to takie zasłabnięcia miały miejsce.

Aha czasem jak usypiam lub jak już lekko śpię to mam niekontrolowane odruchy kończyn, takie szarpnięcia jakby ale nie są to drgawki. I nie chodzi o to uczucie co czasami śni nam się, że spadamy czy coś podobnego, to też mam ale te odruchy to co innego ;)

Drgawki Nocne

przez mika211 09 lip 2013, 20:57
Ja prawie codziennie w nocy drgam, ale bez utraty przytomności :( Wykancza mnie to :( Drgam w sumie nie tylko w nocy, ale wtedy najbardziej to czuje, jest to bardzo silne, jakby w rytm mocnego bicia serca, bez opamietania. Do tego skurcze dodatkowe. Przebadales sie? Ja tak, ale jeszcze holtera zrobie. Leki na nerwice cos nie pomagaj, nadal to jest wszystko i wiele innych objawow.

Drgawki Nocne

przez lutka 12 lip 2013, 23:12
Ja drze i to bardzo po przebudzeniu, np. rano albo po południu jak mnie nagle ktoś wybudzi ze snu, wtedy trzese się jak osika, a potem jeszcze robi mi się zimno i dretwieja mi konczyny, cos okropnego.

Sortuj wg