Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drgawki Nocne


Disarry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowiłam założyć temat, bo może ktokolwiek z was ma podobny problem, który nęka mnie. Otóż raz na rok dostaję ataku drgawek podczas snu.

W pierwszym ataku miałam jedynie zamroczoną świadomość i szczkiękościsk, w drugim po roku czasu drgawki z utratą przytomności i przygryzieniem języka w trzecim

drgawki z pianą z ust, ale bez jakiegoś szczękościsku.

 

Nie oddałam moczu ani kału ani wymiotów. Robiłam badania i lekarz wykluczył padaczkę. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, podkreślę fakt, że przy ostatnim ataku miałam ogromny nawrót nerwicy lękowej i miałam okropny tydzień wręcz koszmarny związany z pewnymi wydarzeniami życiowymi. Wydaje mi się, że to reakcja odreagowania na wielki stres i konflikt.

 

Co o tym sądzicie, czy ktoś ma podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie padaczka, to może być to z nerwów. Mi co kilka miesięcy robi się słabo na kilka minut, wiotczeją mi wszystkie mieśnie, czuję jakby ucisk w głowie, nie mogę się wysłowić o zrobieniu kilku kroków mogę zapomnieć, czuję jakby mnie od środka coś wykręcało, mega nieprzyjemne doświadczenie. Też nie mam na to rady, nawet gdy nerwice miałem pod kontrolą, zero lęków itd to takie zasłabnięcia miały miejsce.

 

Aha czasem jak usypiam lub jak już lekko śpię to mam niekontrolowane odruchy kończyn, takie szarpnięcia jakby ale nie są to drgawki. I nie chodzi o to uczucie co czasami śni nam się, że spadamy czy coś podobnego, to też mam ale te odruchy to co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie codziennie w nocy drgam, ale bez utraty przytomności :( Wykancza mnie to :( Drgam w sumie nie tylko w nocy, ale wtedy najbardziej to czuje, jest to bardzo silne, jakby w rytm mocnego bicia serca, bez opamietania. Do tego skurcze dodatkowe. Przebadales sie? Ja tak, ale jeszcze holtera zrobie. Leki na nerwice cos nie pomagaj, nadal to jest wszystko i wiele innych objawow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×