Niepoprawny romantyzm

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Niepoprawny romantyzm

przez stx 05 lut 2013, 21:23
witam,
to znów ja i moja kolejna głupia przypadłość :D a mianowicie jest to przesadny romantyzm. napisze kilka przykładów:

- dziewczyna ma trochę cyca wywalonego na zdjęciu na fejsie to już jest nie dla mnie, gdyż po przeanalizowaniu zawsze stwierdzam że jest łatwa, tania itd
- dziewczyna lubi tanie zaczepki chłopaków - oczywiście jest tania itd
- dziewczyna pije/pali to działa na mnie odpychająco, bo przecież damie nie wypada :mrgreen:
- podobam się dziewczynie dla której jestem chamski - oczywiście jest tania itd :?
- dziewczyna chodzi na dyskoteki/melanże to głównie po to by spotkać przygodnego chłopaka na 1 noc
- jeśli widzę jakąś (tzn prawie wszystkie) pare (wśród znajomych i nie tylko) to myslę że są tylko ze sobą by sie zaspokajać. a reszte czasu są dla siebie mili by następny raz sie zaspokoić :shock:
- mógłbym podawać jeszcze wiele przykładów ale chyba nie ma sensu
- no i ogólnie uważam że 99% dziewczyn właśnie taka jest, a o chłopakach już nie wspomne. i irytuje mnie ta hipokryzja oraz udawanie miłości

Tak więc czy jest to kolejny objaw? czy po prostu taki już jestem? :evil:
PS. proszę o wyrozumiałość :oops:
stx

Niepoprawny romantyzm

przez niewidoczny 10 lut 2013, 03:29
Nie jesteś romantykiem, tylko materialistą. Skoro większość przeliczasz i wychodzi Ci że są tanie...
niewidoczny

Niepoprawny romantyzm

przez Saraid 10 lut 2013, 05:09
stx, to ma tyle romantyzmu w sobie co ja z krowa ,raczej jakies nagminne dopatrywanie sie we wszystkim czegoś złego,zwłaszcza w kobietach masz jakąś traume,oceniasz je okropnie .
:hide:
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Niepoprawny romantyzm

przez *Wiola* 10 lut 2013, 05:34
niewidoczny, :uklon: :lol:
Moderator

Niepoprawny romantyzm

przez slow motion 10 lut 2013, 10:05
niewidoczny napisał(a):Nie jesteś romantykiem, tylko materialistą. Skoro większość przeliczasz i wychodzi Ci że są tanie...

:great:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Niepoprawny romantyzm

przez Mightman 10 lut 2013, 10:35
stx, jak zaczniesz mieć spuchniętą rękę to zmienisz zdanie :mrgreen: :lol: :lol: sory ale nie mogłem się powstrzymać.

Tak na serio to masz jakiś uraz/kompleksy co do kobiet :roll:

Niepoprawny romantyzm

przez bittersweet 10 lut 2013, 12:16
no i ogólnie uważam że 99% dziewczyn właśnie taka jest, a o chłopakach już nie wspomne. i irytuje mnie ta hipokryzja oraz udawanie miłości
Twoje podejście nie ma nic wspólnego z romantyzmem, masz bardzo negatywne zdanie o ludziach. Nie wiem czemu uwazasz, że seksualnośc wyklucza uczucie wyższe... i mam wrażenie, że Twoje postrzeganie kobiet jest czarno-białe : albo bezcielesne, uduchowione dziewice albo seksoholiczki.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Niepoprawny romantyzm

przez black swan 10 lut 2013, 13:01
Zgadzam się z bittersweet. Może to jak postrzegasz ludzi jest jakimś odbiciem tego co myślisz na swój własny temat? ;)

Napisz stx gdzie dokładnie pośrodku tych wszystkich ludzi jesteś Ty sam - lepszy/gorszy od nich? Taki sam? I na kogo myślisz, że tak naprawdę zasługujesz.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Niepoprawny romantyzm

przez stx 11 lut 2013, 21:01
niewidoczny napisał(a):Nie jesteś romantykiem, tylko materialistą. Skoro większość przeliczasz i wychodzi Ci że są tanie...

tanie w sensie stanu umysłu

bittersweet napisał(a): mam wrażenie, że Twoje postrzeganie kobiet jest czarno-białe : albo bezcielesne, uduchowione dziewice albo seksoholiczki.

trochę masz racji w tym
stx

Niepoprawny romantyzm

przez aguskaguska 13 lut 2013, 19:04
A jaka według cienie powinna być kobieta?

Niepoprawny romantyzm

przez rixaa 14 lut 2013, 03:26
hmmm oj nie lubisz chyba płci pieknej :(
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho

Niepoprawny romantyzm

przez Mightman 15 lut 2013, 14:47
Będzie kakaowcem albo wiecznym onanizatorem! :D Więcej kwiatu dla mnie :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Niepoprawny romantyzm

przez Sorrow 15 lut 2013, 19:32
stx napisał(a):- dziewczyna lubi tanie zaczepki chłopaków - oczywiście jest tania itd
- podobam się dziewczynie dla której jestem chamski - oczywiście jest tania itd :?

Czyli inaczej mówiąc podobają Ci się dziewczyny z klasą a takich nie spotykasz?

stx napisał(a):- dziewczyna pije/pali to działa na mnie odpychająco, bo przecież damie nie wypada :mrgreen:

I słusznie. Papierosy śmierdzą i są niezdrowe, alkohol śmierdzi powoduje dziwne zachowania i też jest niezdrowy.

stx napisał(a):- jeśli widzę jakąś (tzn prawie wszystkie) pare (wśród znajomych i nie tylko) to myslę że są tylko ze sobą by sie zaspokajać. a reszte czasu są dla siebie mili by następny raz sie zaspokoić :shock:
- no i ogólnie uważam że 99% dziewczyn właśnie taka jest, a o chłopakach już nie wspomne. i irytuje mnie ta hipokryzja oraz udawanie miłości

Może ci ludzie są odmienni rasowo i tak u ich rasy wygląda "miłość"?

Niepoprawny romantyzm

przez Selenhe 15 lut 2013, 20:01
stx napisał(a):witam,
to znów ja i moja kolejna głupia przypadłość :D a mianowicie jest to przesadny romantyzm. napisze kilka przykładów:

- dziewczyna ma trochę cyca wywalonego na zdjęciu na fejsie to już jest nie dla mnie, gdyż po przeanalizowaniu zawsze stwierdzam że jest łatwa, tania itd
( Bo pewnie jest. Mądra i porządna nie musi pokazywać swojego ciała, aby się dowartościować)

- dziewczyna lubi tanie zaczepki chłopaków - oczywiście jest tania itd
( Normalna dziewczyna tego raczej nie lubi )

- dziewczyna pije/pali to działa na mnie odpychająco, bo przecież damie nie wypada :mrgreen:
( Ano nie wypada)

( Masochistka jakaś)

- dziewczyna chodzi na dyskoteki/melanże to głównie po to by spotkać przygodnego chłopaka na 1 noc
( Dziwka. Prawdopodobnie tania, więc facetom opłaca się ją przelecieć. Postawienie jej drinka wyjdzie prawdopodobnie taniej niż wynajęcie prostytutki)

- jeśli widzę jakąś (tzn prawie wszystkie) pare (wśród znajomych i nie tylko) to myslę że są tylko ze sobą by sie zaspokajać. a reszte czasu są dla siebie mili by następny raz sie zaspokoić :shock:
( Jeszcze możesz wziąć pod uwagę fakt, że po prostu lubią spędzać z sobą czas. )

Tak więc czy jest to kolejny objaw? czy po prostu taki już jestem? :evil:
PS. proszę o wyrozumiałość :oops:

Wrednie się dopisałam w nawiasach:P

Sortuj wg