Czy to dobry sposób??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy to dobry sposób??

przez koszatniczka 17 lip 2010, 12:25
Mam pytanie odnośnie wyjazdów... moja nerwica lękowa jest już właściwie pokonana, zostały tylko obawy, lęki przed dalekimi wyjazdami (ponad 300km) ... Co sądzicie o pokonywaniu tych leków przy pomocy benzodiazepin?? Wiadomo- takie wyjazdy zdarzają się raz w roku, góra 2 więc benzo nie powinno być jakims zagrozeniem ( tak mi się wydaje) i zażywanie tych leków przez 2 tygodnie w roku chyba nie zagrażałoby uzależnieniem a pozwoliłoby mi na normalne funkcjonowanie na wyjazdach (oczywiście nie zamierzam rezygnować z psychoterapii, bo wiem że lęk przed wyjazdem wcale nie dotyczy tego ze jestem daleko od domu tylko tego, że obawiam sie czy poradzę sobie z ewentualnym lękiem, napadem paniki w miejscu którego nie znam, które jest obce, nowe....)

Re: Czy to dobry sposób??

przez wazniak 17 lip 2010, 12:33
oczywiscie ze sobie poradzisz:) miej tylko swiadomosc ze napad trwa 10-20 minut a potem pa :) daj mu przejsc, nie bron sie przed nim

benzo jest ci nie potrzebne, aczkolwiek dla wlasnego spokoju miej zawsze w kieszeni - tak na wszelki wypadek.

Sortuj wg