Głowa jak balon!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Głowa jak balon!

przez bamvalo 31 maja 2010, 20:45
heja ludzie ! Ten temat pewnie byl juz poruszany ale nie moge sie doszukac odpowiedzi. Przez dlugi czas ponad miesiac odczuwalem silna nerwice, wszystko zaczelo pomalu odchodzic od kiedy wprowadzilem w swoje zycie relaksacje i odprezenie i przy jakims namiernym wysilku np. ciwczeniach czuje potworny ucisk w glowie !! :why: jakby wszystkie emocje tam zebrane nie mogly odplynac... Niedlugo mam zamiar sie wybrac do jakiegos psychoterapety a poki co macie jakies propozycje co mozna z tym zrobic?? Mam nadzieje ze od tego nie umre :D
Ostatnio edytowano 01 cze 2010, 12:43 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięty capslock w temacie
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

Re: GLOWA JAK BALON !

przez Tatka 31 maja 2010, 21:48
Uciski w głowie też mogą być od nerwicy i takich spraw. A zresztą pamiętaj co mówiłeś w innym poście:

"TRZEBA WIERZYC, WALCZYC I SIE NIE PODDAWAC !!!!!! WIARA CZYNI CUDA !! TRZEBA ZYC NORMALNIE A NIE PRZEJMOWAC SIE TYM, BO TO TYLKO NAS POGRAZA. NIE DASZ RADY NORMALNIE TRZEBA NA SILE NIE MA INNEJ OPCJI, MUSISZ PRZEKONAC MOZG ZE NIC CI NIE JEST... !!"

:)

A tak o uciskach masz temat:
nerwica-a-g-owa-zawroty-ucisk-i-inne-dolegliwo-ci-g-owy-t1423.html?hilit=Zawroty%20g%C5%82owy

Sortuj wg