Skocz do zawartości
Nerwica.com

szatnia piłkarska


kalimali

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem gram w pilke nozna w klubie i po meczu wszyscy sie myja nago ale ja sie nie moge przelamac i myje sie bokserkach wstydze sie ze mam za malego i mnie wysmieja albo ze jak sciagne bokserki i zaczne sie myc to mi stanie i bedzie mega przypal bo beda mysleli ze chlopaki mnie podniecaja. Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem gram w pilke nozna w klubie i po meczu wszyscy sie myja nago ale ja sie nie moge przelamac i myje sie bokserkach wstydze sie ze mam za malego i mnie wysmieja albo ze jak sciagne bokserki i zaczne sie myc to mi stanie i bedzie mega przypal bo beda mysleli ze chlopaki mnie podniecaja. Jak sobie z tym poradzić?

 

To tylko głupie lęki. Ani nie masz małego, ani nie dostaniesz wzwodu. To tylko lęk.

 

Dodatkowo - dowiedz się, że wielkość penisa w stanie spoczynku nie ma żadnego związku z wielkością w stanie wzwodu. Więc ci co mają małego małego ;) w stanie spoczynku, mogą mieć dużego małego ;) w stanie wzwodu.

 

Śmiało wskakuj pod prysznic. Najlepiej spróbuj być pierwszy pod prysznicem, bo włażenie tam nago przy innych może Cię dodatkowo stresować.

 

Ściągaj gacie i powodzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×