szatnia piłkarska

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

szatnia piłkarska

przez kalimali 13 mar 2010, 19:50
witam mam problem gram w pilke nozna w klubie i po meczu wszyscy sie myja nago ale ja sie nie moge przelamac i myje sie bokserkach wstydze sie ze mam za malego i mnie wysmieja albo ze jak sciagne bokserki i zaczne sie myc to mi stanie i bedzie mega przypal bo beda mysleli ze chlopaki mnie podniecaja. Jak sobie z tym poradzić?

Re: szatnia piłkarska

przez christina122 13 mar 2010, 20:49
wg mnie, powinienes tez sie myć nago, szybko sie umyć , penisa jakoś zakryc , albo sie odwrócici nikt nie zwróci uwagi na niego. ;)
pzdr

przez VasqueS 13 mar 2010, 20:50
kalimali, To raczej naturalne, że się wstydzisz a jesteś gejem, że się tego boisz ?
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez void 14 mar 2010, 08:26
Geje nie grają w piłkę. ;)

przez VasqueS 14 mar 2010, 10:44
void, :/ a skąd wiesz ?
Ostatnio edytowano 14 mar 2010, 11:59 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zainstaluj sobie Operę - będzie poprawiać za ciebie błędy ;)
VasqueS

przez void 14 mar 2010, 11:53
bo żartuję ze stereotypów.

przez EDEK 6 14 mar 2010, 12:49
wejdz tam bez zachamowania najlepiej z jakim głupim chasłem, to sa głupki zaden sie nie zorientuje

przez Majster 14 mar 2010, 12:52
EDEK 6 napisał(a):wejdz tam bez zachamowania najlepiej z jakim głupim chasłem, to sa głupki zaden sie nie zorientuje

Edziu, przyjacielu, Ty zapewne glupkiem nie jestes ;) Ale ortografie poćwicz, przyda Ci sie kiedys ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez miki74 14 mar 2010, 13:19
kalimali napisał(a):witam mam problem gram w pilke nozna w klubie i po meczu wszyscy sie myja nago ale ja sie nie moge przelamac i myje sie bokserkach wstydze sie ze mam za malego i mnie wysmieja albo ze jak sciagne bokserki i zaczne sie myc to mi stanie i bedzie mega przypal bo beda mysleli ze chlopaki mnie podniecaja. Jak sobie z tym poradzić?

To tylko głupie lęki. Ani nie masz małego, ani nie dostaniesz wzwodu. To tylko lęk.

Dodatkowo - dowiedz się, że wielkość penisa w stanie spoczynku nie ma żadnego związku z wielkością w stanie wzwodu. Więc ci co mają małego małego ;) w stanie spoczynku, mogą mieć dużego małego ;) w stanie wzwodu.

Śmiało wskakuj pod prysznic. Najlepiej spróbuj być pierwszy pod prysznicem, bo włażenie tam nago przy innych może Cię dodatkowo stresować.

Ściągaj gacie i powodzenia. ;)
miki74

Sortuj wg