Poprostu siadlem na maxa :(!!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Poprostu siadlem na maxa :(!!

przez Kn24 17 gru 2009, 20:37
a po czym mozna poznac ze sie ma to candide? bo ja od jakiegos czasu mam ciagle zimne rece i nogi i temperature nizsza...ale zawsze myslalam ze to od nerwicy. Tarczyce mam zdrowa. I to zimno mi dokucza bo nieraz jak jestem pod koldra to nie moge sie zagrzac w dlonie i stopy a nigdy nie mialam z tym problemu:/ jakies rady?
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez magdalenabmw 17 gru 2009, 20:46
JEZU CHOLERNI HIPOCHONDRYCY !!!

Bo nie wytrzymie ! :evil: :(

Przestańcie Wy sie do jasnej ciasnej zadręczać jakimiś chorobami z kosmosu no! Mamy pieprzoną nerwicę która udaje tysiąc innych chorób, nie nakręcajcie sie nawzajem bo jak macie tak tylko siedzieć, smęcic i codziennie na dzień dobry wyszukiwać sobie nową chorobę to szybciej będzie od razu na stryczek - przecież napewno macie milion chorób i I TAK niedługo umrzecie, prawda?

No jasna choroba :evil:

p.s. O Candidzie jest osobny temat, Joasi. Wystarczy poszukać. I tam piszcie o Candidzie.
p.s.2. Kn24- uspokoję Cie, zimne stopy i dłonie nie oznaczają że masz Candidę, masz słabe krążenie albo to skutek nerwicy. Nie, nie umrzesz.

peace i poluzujcie gumy w majtach bo chyba ciśnie niektórych za mocno ;)
magdalenabmw

przez Kn24 17 gru 2009, 21:04
no akurat nie mam takich mysli ze umieram albo ze umre niedlugo ;) ale przyznam ze zimne rece i dlonie to jest dosyc wkurzajacy objaw ktory uprzykrza zycie...a pisze dlatego ze moze akurat ktos mi doradzi , wiem ze nerwica daje wiele objawow.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 17 gru 2009, 21:08
magdalenabmw napisał(a):JEZU CHOLERNI HIPOCHONDRYCY !!!

Bo nie wytrzymie ! :evil: :(
Przestańcie Wy sie do jasnej ciasnej zadręczać jakimiś chorobami z kosmosu no! Mamy pieprzoną nerwicę która udaje tysiąc innych chorób, nie nakręcajcie sie nawzajem bo jak macie tak tylko siedzieć, smęcic i codziennie na dzień dobry wyszukiwać sobie nową chorobę to szybciej będzie od razu na stryczek - przecież napewno macie milion chorób i I TAK niedługo umrzecie, prawda?
No jasna choroba :evil:

No wlasnie dlatego sie pytam: po kiego te wstawki o grzybach itp duperelach?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Erwin 17 gru 2009, 21:09
hamikal napisał(a):Witam Wszystkich! pewnie co niektorzy beda miec znow problem ze zasmiecam forum... lecz naprawde dzis mam juz wszystkiego dosc... moje objawy somatyczne nie ustepuja, czuje sie dzis bardzo fatalnie zarowno fizycznie jak i psychicznie....ciagle chce mi sie plakac nie mam wogole na nic ochoty, szukam w sobie chorob i mam dosc swojego stanu:( Moje serce nie daje mi spokoju i ciagle mysle tylko o tym ze zaraz mi przestanie bic... bo nie wyczuwam go;/ Moja dziewczyna ma juz mnie chyba powoli dosc... i czuje ze ja trace... jesli jeszcze ona mnie zostawi to chyba sie zalamie na maxa... bo wiem ze ma dosc ciaglego mojego narzekania:( Ale ja juz nie wiem jak mam sobie pomoc, biore lek sulpiryd w dawce 300mg ale narazie nic sie nie zmienia(biore 2i pol tygodnia), sam nie wiem czy udac sie prywatnie od kardiologa czy do jeszcze innego lekarza i zrobic sobie badania bo nie moge sie uspokoic. Czuje ze zycie mi ucieka i odplywa a ja tak jak bym mial 65 lat i siedzial juz tylko w pokoju na fotelu i czekal az smierc po mnie przyjdzie.... poprostu masakra:( Z gory dzieki jak ktos odpowie na moj post....
Bez urazy hamikal ale dziwię się w ogóle, że ktoś taki jak ty(płaczliwy hipochondryk) w ogóle ma dziewczynę. Jak to w ogóle możliwe?

przez magdalenabmw 17 gru 2009, 21:14
Hamikal jest płaczliwym hipochondrykiem bo zapadł na nerwicę lękową. Nikt z nas nie był hipochondrykiem do czasu aż nie zachorował. Myślę, że wcześniej taki nie był. Teraz dzieją sie z nim rzeczy których nie może pojąć rozumem, bo rozum ma obklejony nerwicą i my musimy mu pomóc a nie nakręcać go w tej hipochondrii. Chłopak ma książkowy przykład NL więc proszę Was gorąco - nie wkręcajcie mu ani sobie żadnych chorób, on już sam sobie wystarczająco dużo nawkręcał, a naszym zadaniem jest wybić mu to z głowy. Dlaczego to NASZE zadanie? Bo mamy większe doświadczenie z nerwicą niż on.

p.s. Co na zimne stopy i dłonie? Mi to nie przeszkadza, ale jeśli komuś przeszkadza to trzeba sobie coś takiego kupić:
http://allegro.pl/item841855572_termofo ... pteki.html

albo chłopa poprosić żeby stopy ogrzał ;)
magdalenabmw

przez Kn24 17 gru 2009, 21:15
Erwin ja Tobie się dziwie ze w ogole cos takiego piszesz !! skoro nie rozumiesz co znaczy slowo HIPOCHONDRIA to moze lepiej nie zabieraj glosu !! Ktos kto cierpi na ta dolegliwosc doskonale wie o co chodzi i nie krytykuj nikogo ze jest taki a taki po to jest to forum zeby sobi pomagac i sie jakos wspierac ale najwidoczniej wiele osob lubi sobie tutaj robic rozrywke z innych ludzi. Pamietaj kazdy ma prawo do szczescia nawet :taki placzliwy hipochondryk" jak go okresliles !!!!

przez magdalenabmw 17 gru 2009, 21:16
Aaaa p.s. Zimne stopy i dłonie ma około UWAGA - 70% polaków. Więc co z tym robić?
OLAĆ :smile:
magdalenabmw

przez Kn24 17 gru 2009, 21:21
zimno zimnem ale ze sa takie zimne ze az bola? bo ja tak wlasnie mam, ale moze to przez to ze na stale biore metocard na obnizenie pulsu i przez to mam niskie cisnienie...

przez magdalenabmw 17 gru 2009, 21:32
Moje czasem bolą, czasem są sine, czasem w plamy, czasem nie czuję wogóle pulsu.. No i co z tego? Nic, żyję tak już 20 lat :smile:
magdalenabmw

przez agusiaww 17 gru 2009, 21:37
To sie przebadaj na candide i po sprawie KN24.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Joaśka 18 gru 2009, 11:15
Widzę, że wprowadziłam niepotrzebne nerwy w tym topicu przez swoje problemy z candidą. Przepraszam, chciałam tylko doradzić i podzielić się swoimi doświadczeniami, to wszystko.
Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o candidzie to zapraszam do swojego topicu, żeby nie zaśmiecać niepotrzebnie tego.
Pozdrawiam Wszystkich, dobrego dnia.
Joaśka

przez polakita 18 gru 2009, 12:01
Myślę że wystarczyłoby się dowiedzieć czy marznące stopy i dłonie oraz obniżona temeratura, obłożony biały język, są objawami nerwicy czy też jakiejś innej choroby (candida, problemy z tarczycą itp). Tylko że żadko który lekarz będzie leczył zimne stopy i dłonie ;)
polakita

przez Majster 18 gru 2009, 12:10
magdalenabmw napisał(a):Hamikal jest płaczliwym hipochondrykiem bo zapadł na nerwicę lękową. Nikt z nas nie był hipochondrykiem do czasu aż nie zachorował. Myślę, że wcześniej taki nie był. Teraz dzieją sie z nim rzeczy których nie może pojąć rozumem, bo rozum ma obklejony nerwicą i my musimy mu pomóc a nie nakręcać go w tej hipochondrii. Chłopak ma książkowy przykład NL więc proszę Was gorąco - nie wkręcajcie mu ani sobie żadnych chorób, on już sam sobie wystarczająco dużo nawkręcał, a naszym zadaniem jest wybić mu to z głowy. Dlaczego to NASZE zadanie? Bo mamy większe doświadczenie z nerwicą niż on.
...

No o to wlasnie chodzi. Ja osobiscie sie dziwie troszke czytajac forum, ze jak tylko ktos zglosi problemy z cisnieniem, podniesionym tetnem, poceniem, lękami itd. to od razu "dobrzy ludzie znający temat" zaczynaja zasypywac go pomyslami co daje takie objawy, i biedak zaczyna sie zadreczac, wpada w hipo i nakreca sie juz dalej sam, szuka w sieci info o goownianych grzybach i łupiezu, czerniaku i białaczce i gotow jest zbadac czy nie ma we wlosach cezu po czernobylu bo tak juz jest nakrecony. Przeciez my jako przerabiający temat "od poczatku" znamy to lepiej wiec nie nakrecajmy. A Magdy warto posluchac bo to lebska i konkretna dziewczyna ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg